Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Glede na to kako dolgo je že od zadnje igre pričakujem letos najave od 

-Housmarque

-Bluepoint

-Sucker Punch

-Team Asobi

 

morda pa tud

-Bend Studio

-Guerrilla MP igra

 

Vsekakor bo zaskrbljujoče če vsaj pol teh studijev ne pokaže svoje igre letos.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 17 minutami:

Glede na to kako dolgo je že od zadnje igre pričakujem letos najave od 

-Housmarque

-Bluepoint

-Sucker Punch

-Team Asobi

 

morda pa tud

-Bend Studio

-Guerrilla MP igra

 

Vsekakor bo zaskrbljujoče če vsaj pol teh studijev ne pokaže svoje igre letos.

Je materiala za kak dober Showcase ziher.

 

Sicer Retural bo konec aprila 3 lete od izida + po izidu so imeli neke free content updejte. Malce prehitro se mi zdi za najavo špila, ki je lahko 2-3 leta stran.

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 17 minutami:

Ej Ćamir - si mogoče igral Viewfinder?

Zdaj sem glih neki naletel, ki sem gledal BAFTA awardse - mi ima nek tak The Witness vibe in tudi podobno mehaniko, kar vidim (vsaj tisti del kjer loviš perspektivo) - would play?

Viewfinder je bolj baby Superliminal kot pa Witness

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 2 urama:

Ej Ćamir - si mogoče igral Viewfinder?

Zdaj sem glih neki naletel, ki sem gledal BAFTA awardse - mi ima nek tak The Witness vibe in tudi podobno mehaniko, kar vidim (vsaj tisti del kjer loviš perspektivo) - would play?

Sem že pozabil, The Witness ti je bil všeč, če imam prav v spominu?

 

Viewfinder je brutalno dober koncept, ampak igrice pa še niso top naredili. Ima mindblowing mehaniko puzel in par zelo finih orehov, samo celokupno je tako malo levaško dan skupaj, dolgočasen design sveta, (meni osebno) dolgočasna zgodba, zelo kratek ... Je pa res dober koncept in če bo kdaj Viewfinder 2, da se jim več ne bo treba ukvarjat z glavno mehaniko, pa bodo lahko več časa posvetili stranskim rečem, bo pomoje vrhunski

 

Če bi first person puzzler z razmeroma sodobno grafiko bi ti bolj priporočal Talos Principle 2, ker:

— avtorji so brati Hrvati

— ima zelo dobre uganke v drugem in tretjem svetu (tudi v prvem, ampak prvi je malo rehashan Talos Principle 1, meni je bilo zato dolgočasno, če nisi igral, pol to ni minus)

— ima impresivne piste in zanimive skrivnosti 

— je dolga igra (cca. 30 ur), ampak zelo bite-sized, skratka lahko greš naredit 1 puzlo v 5 minutah, da nafilaš vnos, lahko pa igraš 2 uri v kosu, oboje bo užitek 

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 1 minuto:

Summoning @Fuksija

 

Slinch reče pred 3 urami:

Drugace pa kot foromska TR avtoriteta naj povem da ni bilo zares hude TR igrice ze vsaj 25 let, tako da who cares

 

alo js nisem avtoriteta, samo fan :D

je pa dejstvo da ma The Last Revelation točno letos 25 let in komot se naredi argument da je zadnja res dobra TR igrica

 

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 30 minutami:

Če bi first person puzzler z razmeroma sodobno grafiko bi ti bolj priporočal Talos Principle 2, ker:

— avtorji so brati Hrvati

— ima zelo dobre uganke v drugem in tretjem svetu (tudi v prvem, ampak prvi je malo rehashan Talos Principle 1, meni je bilo zato dolgočasno, če nisi igral, pol to ni minus)

— ima impresivne piste in zanimive skrivnosti 

— je dolga igra (cca. 30 ur), ampak zelo bite-sized, skratka lahko greš naredit 1 puzlo v 5 minutah, da nafilaš vnos, lahko pa igraš 2 uri v kosu, oboje bo užitek 

Tole se tu gor premalokrat hvali.

Fino bi bilo, da dobi naredili VR mode.

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka
Fuksija reče Pravkar:

mo-del

sej sem mal pristranska ker je TR2 moj prvi TR, ampak kar se mene tiče si gladko zamudil vrhunec serije

Saj bo zdaj igral, ker ma remastered trilogijo

 

Meni je drugače nostalgično najbolj všeč TR 3, predvsem zaradi res raznolikih okolij (najprej Indija, Nevada, Pacifik, London in pol še mf Antarktika, za katero sploh nisi vedel, da boš končal tudi sam)

 

V TR 2 so mi šle (kot otroku) na živce uni trampolini, ki se pojavijo nekje sredi igre 

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 1 minuto:

Saj bo zdaj igral, ker ma remastered trilogijo

 

Meni je drugače nostalgično najbolj všeč TR 3, predvsem zaradi res raznolikih okolij (najprej Indija, Nevada, Pacifik, London in pol še mf Antarktika, za katero sploh nisi vedel, da boš končal tudi sam)

 

V TR 2 so mi šle (kot otroku) na živce uni trampolini, ki se pojavijo nekje sredi igre 

k sem bla otrok so šli men tud na kurac

enkrat med korono sem ponovno obrnila špil in so bli neki najboljšega :D

 

TR3 zdele igram remastered in je dejansko kr v redu

v spominu sem ga mela kot ful bolj nepravično težkega, varianta da brez enga hinta spremeni način kako prit čez sobo k si jo glih mal prej rešil na dost logičen način

mislim sej še vedno obstajajo taki momenti, sam jih je ful manj kot se jih spomnim

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...