Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Sej pride Worldsoul "saga" za WoW in njen prvi expansion enkrat letos/drugo leto.

 

Pa D4 expansion letos.

 

Dost zadev s katerimi se lahk blamirajo. Sam to je itak kaplja v morje, ker sluzijo bajne pare z (kozmeticnimi) mikrotransakcijami.

uredilo bitje Paljo
Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 1 uro:

Predrag šport je ratal razvoj iger in sedaj bojo veliki samo še na big bangerje prisegali. Square je tudi glih pred  kratkim povedal, da so porabili 140 miljonov dolarjev za skenslane špile in druge stvari.

Jest sem že večkrat rekel, da bi morale biti igre krajše. Industrija se je zaplezala... Spogleduje se z zaslužkarji na mobilcih in tistih freetoplay in transakcijami in potem sami to uvajajo, neke mikrotransakcije itd...

 

Igre so predolge in pika!

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 1 uro:

Ob najavi so rekli da bo igrano. Zendaya bo odlična Zelda, Idris Elba pa skor da ne more ne dobit oskarja za Linka.

idris mi je res enigma easily bi mi bil eden fav igralcev pol pa skos v trashu igra

 

ne morm si predstavljat boljše izbire za rolanda (razen mladega eastwooda) pol pa pogledaš to kislico od filma pa maš dost donk towerja za par let

Povezava do prispevka
atomic reče pred 26 minutami:

Jest sem že večkrat rekel, da bi morale biti igre krajše. Industrija se je zaplezala... Spogleduje se z zaslužkarji na mobilcih in tistih freetoplay in transakcijami in potem sami to uvajajo, neke mikrotransakcije itd...

 

Igre so predolge in pika!

Tako je, naj delajo krajše igre pa če bo ful uspešno se naj še kak DLC expansion nardi. Jaz bi raje igral hud, 30urni singleplayer špil, ki ima več različnih poti/opcij pri levelingu (glej oba Dishonorda pa Prey) pa da potem še malo dodajajo kul content kot da delajo vsi 100+ urne špile zato ker je Witcher 3 bil kul. Assassin's Creedi ne rabijo bit dolgi špili, samo malo bolj kot tazadnji Hitman špili bi rabli bit, pa bi shillal AssCreede skooos

Povezava do prispevka
atomic reče pred 53 minutami:

Jest sem že večkrat rekel, da bi morale biti igre krajše. Industrija se je zaplezala... Spogleduje se z zaslužkarji na mobilcih in tistih freetoplay in transakcijami in potem sami to uvajajo, neke mikrotransakcije itd...

 

Igre so predolge in pika!

 

ni šans, da dam full price za neki, k ma sam 20 ur

sploh, če nima nekega hudega replay valua

uredilo bitje Berbasecks
  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

kaj sploh je full price? the goal post keeps moving

 

prou je da se da takim špilom keš k jih hočeš čimveč vidt

 

jaz bi plačal polno ceno za Titanfall 2, pa je špil krajši od 10 ur, če to pomeni, da bodo zih naredili še enga

 

gameplay UBER ALLES

Povezava do prispevka

sej pravm, eni špili so zdej že 80 eur, premium verzija je pa še dražja

 

medtem ko lanski RE4 Remake je pa 40 eur (če se ne motim), pa vsak drug mesec na znižanju

 

kar se tiče ur je pa tko - ponavljam da če mi je res hud špil, bom komot dal 70 evričev, da podprem meni kul razvijalce

 

Hades 2 z veseljem plačam več kot bodo dejansko postavil ceno

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 12 minutami:

ni šans, da dam full price za neki, k ma sam 20 ur

sploh, če nima nekega hudega replay valua

 

Isto, za noben špil, ki je dolg 10 ur ne dam 60€ ali več. Zato špile, ki jih nimam namena preigravat, kupim fizične verzije in prodam naprej.

 

Nimam niti enega favourite razvijalca, ki bi ga podprl s "polnim" kešom za 10-15 urno igrico.

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 5 minutami:

medtem ko lanski RE4 Remake je pa 40 eur (če se ne motim), pa vsak drug mesec na znižanju

 

mislim da govorimo o osnovni ceni @ release :)

 

in ja, js bi tud za Hades dal full price,  ker bom itak vanj vrgel lepo število ur.

Povezava do prispevka

to je točno moj point, kok cajta boš zapravil v špilu nima veze s tem kok dolg špil je

 

en Max Payne 2, ki je kratek špil, sem preigral najmanj 10x in je blo vredno dat polno ceno kljub temu, da je kratek špil

 

imaš daljše špile, ki niso vredni tega denarja

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 2 urama:

ni šans, da dam full price za neki, k ma sam 20 ur

sploh, če nima nekega hudega replay valua

kvaliteta >>>>> kvantiteta

Če ima igra oboje, si pa zadel jackpot. Recimo zate je to War Thunder.

Kot je Wera rekel, raje dam full price za 15-20 urno igro ala Prince of Persia The Lost Crown, kakor za katerikoli drug generičen 80 urni ubishit open world, kjer je notri kvečjemu 10 ur kvalitetnega contenta.

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 3
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 minuto:

raje dam full price za 15-20 urno igro ala Prince of Persia The Lost Crown, kakor za katerikoli drug genrični 80 urni ubishit open world.

 

sure, js pa za nobeno od tega 

 

WT je pa itak F2P z (not so)miktrotransakcijami.

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 4 minutami:

sure, js pa za nobeno od tega

Pol enostavno nisi dovolj gamerja. pa ne mislim to kot neki slabega. :D

Imamo očitno drugačne prioritete in različno cenimo določene izkušnje. Meni se 50EUR za kvalitetno porabljenih 20 ur igranja absolutno ne zdi precenjeno.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Tudi jaz zgleda ne, ker mi ne pade na pamet, da dam polno ceno za bilo katero igro v kateri ne bom pustil vsaj 100 ur ali več. Zato pa si lastim praktično samo From igre in nič drugega. Pa tiste, ki sem jih dobil poceni ali free. Vse ostalo gre po hitrem postopku "od bajte".

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka

pač do neke mere si je industrija sama kriva, da si domišljajo, da v letu 2024 publika hoče vedno daljše špile, polne filler contenta

 

recimo Dragon Age Inquisition bi bil kulski, če bi rezal pol contenta ven. Verjetno bi tudi izšel manj buggijast v temu primeru

 

če bi začeli delati manjše, bolj focused špile (dober primer je prvi KOTOR), kjer lahko igraš večkrat pa se ne boš dolgočasil, potem lahko tudi hitreje izdajo naslednji špil in služijo dalje

 

 

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 2 minutama:

Tudi jaz zgleda ne, ker mi ne pade na pamet, da dam polno ceno za bilo katero igro v kateri ne bom pustil vsaj 100 ur ali več. Zato pa si lastim praktično samo From igre in nič drugega. Pa tiste, ki sem jih dobil poceni ali free. Vse ostalo gre po hitrem postopku "od bajte".

Meni pa gre na kurac zabijati toliko časa v igrah. Pa ni, da se imam med igranjem slabo. Bolj me jebe moralni maček. :D

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 4 minutami:

Meni pa gre na kurac zabijati toliko časa v igrah. Pa ni, da se imam med igranjem slabo. Bolj me jebe moralni maček. :D

 

Saj realno sploh ne zabijem dosti ur (več) :D Letos sem preigral samo Lies of P, torej dobrih 40 ur.

 

Pa tudi razlike ni ali fukneš čas v eno dolgo igro ali 10 kratkih... časovno vsaj.

 

Ko pa mi nekaj full dogaja, pa raje vržem full ur v tisto, kot pa se mučim z nečim kar mi je na meji igralnega.

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
atomic reče pred 5 urami:

Igre so predolge in pika!

 

Kakšno idiotsko mnenje :confused:

 

 

Očitno ste eni že pozabili ero x360/PS3 ko si imel nebroj AA in celo AAA iger s 3 urno kampanjo po polni ceni :sick:

Če bi bile igre krajše ne bodo zaradi tega nič boljše ali cenejše  !

 

 

 

 

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka

Vpiši se za komentiranje

You will be able to leave a comment after signing in



Vpiši se
  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...