Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Buzzkill reče pred 35 minutami:

Koupalo se bo s Scudettom na polno, ampak madež odjeba iz CL cuts deep.  

 

 

men je blo vseeno če izpadejo v četrtfinalu, samo res se je rablo še tistih nekaj milijonov, ki bi jih dobili z napredkom

 

Zdej se pa bojim, da bodo mrhovinarji spet prišli trkat na vrata. Letošnji Inter je fix boljši od lanskega, ki je prikoral do CL finala. Odhod kakega Bastonija al pa Barelle bo zjebal ekipo, naslednjo sezono bo pa še več tekem kot letos, ker bo CL spremenil format

 

Upam, da se to ne bo zgodilo, samo kurac k klub operira z minusom + rabi odplačevat dolgove

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 16 minutami:

Fak, kako se ne morem spravit, da bi karkoli igral na PCju. Moral se bom prepričati, da gre samo za moderske smeti, ni druge. :D

Za DS3

 

The Convergence

 

ali pa 

 

Cinders

 

 

Archthrones sicer izgleda najbolj obširen, ampak Convergence fix ni "moderska smet"

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 10 minutami:

Za DS3

 

The Convergence

 

ali pa 

 

Cinders

 

 

Archthrones sicer izgleda najbolj obširen, ampak Convergence fix ni "moderska smet"

E moj dragi Sherlockziel. :D

 

Zakaj misliš, da sem napisal

ke_kit reče pred 32 minutami:

Moral se bom prepričati

? :D

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 52 minutami:

Fak, kako se ne morem spravit, da bi karkoli igral na PCju. Moral se bom prepričati, da gre samo za moderske smeti, ni druge. :D

Zakaj pa si ne povežeš kompa na TV? Jaz imam kar perma vtaknjen en HDMI PC-TV :D

 

Dual Sense pa itak dela native s praktično vsemi legitimno kupljenimi gračkami, če pa imaš pirate, pa zalaufaš DS4Windows app 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...