Skoči na vsebino

[LEGENDARNO] GOTY GLASOVANJE 1. DEL — miscellaneous kategorije


Hernire

GOTY AWARDS 2023/1  

77 glasov

  1. 1. Največje igralsko RAZOČARANJE(!) v 2023 ...

    • Alan Wake 2
    • Armored Core 6
    • Assassin's Creed: Mirage
    • Baldur's Gate 3
    • Diablo IV
    • Final Fantasy XVI
    • Hogwarts Legacy
    • Lords of the Fallen
    • Starfield
  2. 2. Najljubši pangeneracijski CHARACTER v videoigrah ...

    • Astarion (Baldur's Gate)
    • Ellie (The Last of Us)
    • Gaunter O'Dimm (Witcher)
    • Joel (The Last of Us)
    • Kratos (God of War)
    • Leon (Resident Evil)
    • Radahn (Elden Ring)
    • Raphael (Baldur's Gate)
    • Saga (Alan Wake)
    • Shadowheart (Baldur's Gate)
  3. 3. Najljubši pangeneracijski OPEN WORLD v igrah ...

    • Assassin's Creed Odyssey (2018)
    • Cyberpunk 2077 (2020)
    • Elden Ring (2022)
    • Grand Theft Auto V (2013)
    • Mafia: City of Lost Heaven (2002)
    • Red Dead Redemption 2 (2018)
    • The Legend of Zelda: Breath of the Wild (2017) & Tears of the Kingdom (2023)
    • The Witcher 3: Wild Hunt (2015)
    • World of Warcraft (2004)

Ankica je zaprta za glasovanje


Priporočeni prispevki

Dobrodošli v prvi del najbolj relevantnega GOTY glasovanja - ever. Za uvod nas čakajo tri miscellaneous kategorije, in sicer za največje razočaranje, najboljši pangeneracijski lik in najboljši pangeneracijski open world. Morda samo kratek pripis glede največjega razočaranja: odločil sem se šteti vse nominacije, ker konec koncev to ni glasovanje za najslabšo igro, pač pa igro, ki je forumske posameznike najbolj razočarala. Pri najkvalitetnejšem open worldu pa sem se odločil, da združim BOTW in TOTK, ker ... ne vem, se mi je zdelo smiselno, deal with it.

 

VSE PRITOŽBE GLEDE ORGANIZACIJE NATEČAJA POBIRA ZUNANJI EVALVATOR, UPORABNIK @Aktivist Vanč, NA SVOJEM ZS-JU.

 

1358344516_DALLE2023-12-2011_51.27-AtrophyfortheBiggestDisappointmentinVideoGamesof2023award.Thetrop-uldembodythethemeofdisappointmentfeaturingadesignthat.thumb.png.1b126324a3f55a917b3509189e1ca0c0.png1479877237_DALLE2023-12-2011_52.35-AnawardtrophyforBestCharacterinvideogamesdesignedtobepangeneratio-trophyshouldbeelegantanduniversallyappealingfeaturing.thumb.png.0e31ebb07b03bdf1f12d711505168c28.png202232853_DALLE2023-12-2011_54.11-AtrophyfortheBestOpenWorldinvideogamesdesignedtobepangenerational.-rophyshouldshowcaseaminiaturebeautifullydetailedopenw.thumb.png.723757d8ed3d0e37113236d27e007610.png

 

uredilo bitje Hernire
Povezava do prispevka
Kruz reče pred 7 minutami:

fak nobenga kurca ni mafija najbolj premaknila v igričarski karieri? :D ajde, vice city je prišel ene 2 meseca kasneje ven, sam mafia je precej bolj stajliš, bila je opcija, da si moral tankat avto, pa moral si upoštevat prometne predpise :D

očitno jih je kar dosti glede na to da je nominirana za najboljši open world, ki ga igra sploh nima.

Povezava do prispevka
Kruz reče pred 14 minutami:

Ja, ene so nas pac razočarale? To ne pomeni, da so slabe. 

Točno tole. In lahko zagovarjam tudi na primeru, od letos igranih iger (torej ne z 2023 releasom, ampak pač vse, kar sem obrnil letos), mi je gladko največje razočaranje Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2. Metacritic okoli 90, mega hype med igralci, meni pa samo "whatthefuck is this shit", pač res mi je bila bedna igra, pa imam ekstremno lepe nostalgične spomine na Tony Hawk. Ampak ta rimejk pa katastrofa, čisto prelahek, vse izzive s točkami naredil praktično miže, edino, kjer sem se jebal, so bili neki collectabli. Remasterizirana nadzorna shema, ki je dodala gibe iz Tony Hawk 3, 4 in Underground 2, se mi je zdela čisto unbalanced za te stopnje, grafika pa tudi kot nekaj iz budget pralnega praška, čisto nenavdahnjena, dolgočasna estetika. Pa lahko pokajo ne vem kakih 90 na Metacriticu in supportivni posti na forumu, meni je bila igra gladko največje razočaranje, kar sem letos pognal, ker sem se igre kot mega fan THPS 2 in 3 resnično veselil. Če je zdaj igra objektivno slaba, ne bom razglabljal, ampak meni je čisto razočaranje in let down

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 3 minutami:

 

Igra leta: Baldurs Gate 3

Razočaranje leta: Baldurs Gate 3

 

Sense: zero.

 

y46RJR.gif

 

ne vem kaj ti je tukaj kej čudnega

 

sej o tem smo se že menili v Armored Core 6. Meni je igrica Presenečenje leta, ker nisem vedel, da so AC špili tako dobri. Nekomu drugemu je špil glavni GOTY kandidat. BigBossu je razočaranje leta, ker bi rajši, da bi FROM delal nov Souls špil. Vse troje legit, non-troll mnenje.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...