Skoči na vsebino

[kojnzolaši in uporabniki osebnega PC računalnika] Srečanje v živo


...  

39 glasov

  1. 1. Pofočkalnica

    • Pridem
    • 50:50, še javim
    • Ne pridem, a hočem nekaj poklikat


Priporočeni prispevki

@Menethil ne rabi ti bit žal za posojen in nevrnjen GK2. Ker danes CD-ji dvomim, da bi še delovali (če sploh še imaš CD-DVD pogon v PC-ju?). Moja original verzija recimo ne deluje, ker javi error pri inštalaciji na tretjem disku. Sem bil pač primoran nabavit GoG verzijo. Tisto, ki ima celo podnapise :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Galko reče pred 55 minutami:

Pinball mašine mislim da imajo zdej zelo cult status, dobro ohranjeni pinball avtomati grejo lahko tudi za tko, +10k EUR :) 

 

Jop, pa tudi novi se redno izdajajo in ponavadi startajo pri nekje 7k. Nisem nikoli ful igral, ampak mi je dream imet kak pinball v bajti, ker je tako carska naprava.

 

Menethil reče pred 1 uro:

Kar sm takrat tko na hitro opazil, majo biljard pa pinball, sam sedl bi not par arcade špilov, a veš uno superman, double dragon pa te pizdarije. uno k si mal pijan, pa se počutš uno zdej bom pa par kovancev fuknu v mašino pa ne pridš čez stage 1 :D

 

Jop jop, biljardna ima hud potencial za razvit se v proper arcade plac, samo se valda ne bo. Ampak ce kje, pol tam, res bi pasalo v prostor in kontekst.

 

@Hernire daj ce bos te dni kaj v lj greva na rundo biljarda in fliperja, da se poscouta plac :D

 

Povezava do prispevka

To ne moreš vedet in še manj rečt.  Namreč: vse kar nam je dano se zgodi v našem času, tukaj in zdaj. In časa ti tudi ne more zmanjkat, ker je neskončen (vsaj dokler živiš). 
Vse je odvisno samo od tega, kako boš svoj čas izkoristil. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Menethil reče pred 1 minuto:

bomo vidl. sam jz mislm, da bom zelo kmalu umru. tko je pač.


Marsikdo kaj misli, ampak realnost je pa čisto nekaj drugega. En moj učitelj iz srednje je rekel: "Misliti se pravi nič vedeti." ;) 
Tak da, malo bolj pozitivno glej na življenje in vse to. Tudi če si zelo bolan in ti zdravniki pravijo, da imaš še samo toliko in toliko dni, ni treba da se kar vdaš v neko kao usodo. Nikoli v bistvu ne moreš vedet, kaj te čaka naslednji dan. Lahko je samo čisto mičkeno presenečenje, ki pa ti polepša nadaljnih oohohoo let. 

Povezava do prispevka

Ne tolko nasty, kot bolj družinske. Familija forever!, pa take pa to. Npr.: njen MLAJŠI brat je bil njen idol in je to še danes (čeprav je bil svojčas zloglasen mafiozo, izsiljevalec, prekupčevalec z drogami, ni da ni...). Foter, ki je sicer čisto dobra duša (vsaj kolikor ga jaz poznam) pa jih je v mladosti maltretiral in je ON kao kriv za vse, kar se jim dogaja. Mati pa tak-tak. Priznana doktorca, ampak tudi že ohoho let v penziji. 
Sploh me ne čudi, da je ženska  vse skupaj odfukala, pustila otroke in šla v Afriko. To bi morali neko TV serijo posnet, ker so takšne disfunkcionalne familije super za kak dober scenarij.  

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Ma, v mladih letih smo se itak vedno nekaj pretepali, to se strinjam. Tudi jaz sem jih večkrat dobil, ko sem branil kakšno punco. Sem pa znal tudi vrnit. O ja. Good old times, čeprav razen uničenih členkov in zlomljene arkade nimam danes nič od tega. Razen pač spomine.  :) 
Me je pa vse to izučilo! Nasilje obrodi samo še več nasilja. In to je slabo, žalostno in res brezveze. Živeti moramo pošteno, prijateljsko in z nasmehom. Saj pa nismo neki čefurji, prepotentni mulci ali skinheadi.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Če se vrnemo na temo o fliperju ... ena izpoved, to skrivnost nosim že dolgo v sebi: jaz sem se vedno počutil kot da sem iz drugega planeta glede bilijarda. V smislu "zakaj so vsi prebivalci tega planeta domnevno obsedeni z napravo, kjer z dvema krnicljema v spodnjih kotih odbijaš žogico, da se odbija po raznih odbojih?". Dejansko ne razumem, parkrat sem probal igrat biljard in je blo kot da bi dal psu karte v gobec da igra poker al neki, prav ne štekam what the hell, zakaj naj bi blo to fun.

uredilo bitje Vse_je_najslabse
Povezava do prispevka

Kdo na mojem mestu neb bil razpizden? stari 8 let težke črnine, k te vsi zapustijo, ker hočjo met good time. Kdo kurac nebi bil angry kokr sm bil jz? stari pa nism bil nikol znan kot bullshiter pa ti živ kurac, tud mafijska pička k si edin ji stal zravn ko ji noben ni, pa še ta te zapusti. Itak sm bil razpizden pizda. Kdo nebi bil pizda. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...