Skoči na vsebino

[kojnzolaši in uporabniki osebnega PC računalnika] Srečanje v živo


...  

39 glasov

  1. 1. Pofočkalnica

    • Pridem
    • 50:50, še javim
    • Ne pridem, a hočem nekaj poklikat


Priporočeni prispevki

Pozdravljeni!

Po par letih in srečevanju v bubblih je čas, da se spet zberemo na kupu, spoznamo z novimi uporabniki, sprejmemo nove člane v VIP Smetana ložo, stknemo nova prijateljstva, se pogovarjamo o DaCapotu in From Software igrah ter skupaj kaj dobrega popijemo in pojemo. 

Srečali se bomo v petek, 2. februarja* v Ljubljani. Točnejšo uro še določimo, a govorimo o urah od 18:00 naprej. 

Kraj še ni izbran, ker ni še nič rezervirano. Vabljeni k predlogu za kak dober prostor, če ne bo predlogov, bom rezerviral po svojem navdihu in bo nek subterrain pajzl, deal with it. 

Prosim za pofočk v ankici, da bom imel približen občutek, za koliko glav rezervirati! Vem, da noben ne more vedet 100 %, če pride, cuz bolezni i svašta, ampak za približen filing mi zelo pomaga.

 

image.png.a27b4c35ee43ff0f6dfde7b5b5aaae36.pngimage.png.60b0cc3dfe8863e48c6025b012c1718b.pngimage.png.60515b9b342409cdede7f228ffc1b443.png

 

*Prvotno smo se pogovarjali za 26. 1., ampak tisti datum je bil žal neustrezen, zato smo člani Smetane interno določili nov datum

 

 

 

!!! POZOR POZOR !!!

 

Meet je v petek, 2. februarja, ob 18:00 v Biljardni hiši

https://www.biljardna-hisa.com/slovenska-cesta.html

50 € predplačila (ki se odbije od našega končnega računa) sem poravnal jaz, tako da prosim, preden boste plačevali svojo pijačo/hrano, se pofočkajte pri meni, da skompenziramo, da dobim nazaj to predplačilo :). Hvala pune! 

 

image.png.a6d125de3ec8a055c23b4fdd1a23470e.png

!!! POZOR POZOR !!!

uredilo bitje Hernire
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 54 minutami:

A niso bli datumi v prejšnji ankici ,da bo naslednji vikend?

Drgač pa odvisno od tega v postu zgoraj :D

Datum je bil 26., ampak žal sem potem ugotovil, da je to na isti dan, kot dobra kolegica praznuje RD in res moram it tja 

 

Sem v Smetana Messenger Chat vprašal, če bi kdo drug organiziral, pa je nekako bil konsenz, da se preprosto prestavi za 1 teden in mir 

 

Tako da čisto moja krivda, da se je zatwistal datum :( 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 33 minutami:

u redu je, sploh ni panike, če si true loner avtist aka Smetana imaš itak skoz čas :D :D :D  edino napiši potem post, kako je biti povabljen na RL RD in kako zadeva izgleda, ali se res pihajo svečke na torti kot je vedno v filmih itd

Zrihti, da bo Excabular na meetu reportal o Sonic zaroki, pa ti bom v zameno povedal, kako je bit povabljen na RL RD

Povezava do prispevka

Pridem, mam pa naslednji dan družinsko kosilo za 30-ko brata in sestre (žur bo že prej)...

 

Kolk so pa kej dekandentni te vaši meeti, alko in drogice? :ninja: 

 

Bom drug dan moral bit samo na juhicah?

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka
Avion reče pred 5 minutami:

Koliko udeležencev je bilo ponavadi? 10? Hočete imet kakšen projektor za kakšen špil navržt ali brez tehnike? 

Mislim da je največ bilo 16, sicer pa ja, nekaj takega, 10-20 pomoje. Projektor je seveda fajn, smo že na gostilniški TV priklapljali Playstation no fucks given do ostalih gostov :D 

Povezava do prispevka
magični kralj reče pred 2 minutama:

:'D

pogumna predikcija :D 

tamala je v tem primeru moja sestra, ki ima že skor 33 let skos rojstni dan 1. februarja

in jo lahko vprašam kdaj misli praznovat

 

verjetno bo ostala tamala tud pol k rodim (kar bo bojda sredi maja), ker je to že cel lajf, še zlasti odkar je večja od mene

uredilo bitje Fuksija
  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 55 minutami:

Majski master race smo bili spočeti v vroči kućici v Dalmaciji konc avgusta, še zadnji nut preden se spakira družino v stoenko in veselo domov delat za Tita in Partijo.

 

Skoraj sem zadušil.:D

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 49 minutami:

Bump bump bump 

 

Kje ste uporabniki, ki vas še nismo spoznali

 

@bigboss82 @Menethil @gojc @DaCapo @Aktivist Vanč @Flegma itd. itd. Pridite se podružit. Ne se sekirat, če ste v real life čudaki, ker vam garantiram, da smo ostali še večji :D

 

Tnx za omembo, ampak žal ne bo šlo :D Vsaj tokrat ne. Mislim, da nisem nek ekstra čudak, ampak popoln normie :) Priznam pa, da mi je smrtna muka se vozit v Ljubljano. Urejam neke zdravstvene zadeve v UKC Ljubljana in dva tedna v naprej preklinjam dan, ko se moram spravit na pot v Ljubljano. Naj porihtam te neke zadeve in bom enkrat al prišel al pa organiziral nekje bliže.

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 1 uro:

Bump bump bump 

 

Kje ste uporabniki, ki vas še nismo spoznali

 

@bigboss82 @Menethil @gojc @DaCapo @Aktivist Vanč @Flegma itd. itd. Pridite se podružit. Ne se sekirat, če ste v real life čudaki, ker vam garantiram, da smo ostali še večji :D

 

Ne sej se ne sekiram, da sem cudak.. oramaj se itak ze poznamo, da smo vsi vudaki :))

 

Bolj mi je kurac se vozit gor v lj.. bilo mi bi ql, ce se bi lahko komu vstulil, @ke_kit @dzaver da se ga lahko napijem ko majmun, mogoce celo naredim dva dima :)))))

Povezava do prispevka

Jebiga, jaz spet ne morem. Srčno rad bi bil udeležen pri pogovorih o DaCapu, ampak februarja ni šanse da pridem v LJ :( Nimam prevoza, niti nimam nekih finančnih sredstev. 
Ajde, če ne bi DaPubec šel ravno v tem času na Gran Canario bi lahko prišla skupaj.  Pa to ni izgovor, ampak je dejstvo. Ker on je med vikendi itak skoraj redno v LJ in bi bilo načeloma easy za prevoz in tudi nočitev.  

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...