Skoči na vsebino

Formula 1 S2024 (Maxipad WDC edition)


Shadow

Priporočeni prispevki

drevored reče pred 2 minutama:

pac nej si izbira babe take ko hoce ded. men je edino malo awkward k jo je speljal kvyjatu. 

To. + froca že ima z njim. 
Če bi želel bi najverjetjeje lahko imel katerokoli manekenko, voznico ali virgin mary na tem svetu pa je šel ubrat šjoro ki je poznana le po temu da je nečakinga nelsona in ima za sabo ducat tipov, enega od teh pa je konkretno zajebala zaradi maxa. Jst taki ženski niti približno ne bi zaupal. 

Povezava do prispevka

WTF, od vseh stvari ste našli eno, kjer bi ga celo pohvalil. Do ta male se več kot očitno obnaša korektno, navad fotra okoli žensk tud zgleda da ni pobral...

Pač si je odbral eno, ki ima nekaj zgodovine in očitno je več kot dovolj samozavesten, da ga to ne moti.

GTFO s takimi. Jebovas, da moram Maxipada zagovarjat.

  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
OBELIX reče pred 10 urami:

WTF, od vseh stvari ste našli eno, kjer bi ga celo pohvalil. Do ta male se več kot očitno obnaša korektno, navad fotra okoli žensk tud zgleda da ni pobral...

Pač si je odbral eno, ki ima nekaj zgodovine in očitno je več kot dovolj samozavesten, da ga to ne moti.

GTFO s takimi. Jebovas, da moram Maxipada zagovarjat.

prav imaš, glede tega deluje res odraslo, z penelope ima tudi zelo dober odnos. 

Povezava do prispevka

Naredijo res dober komplet in ga totalno sfalijo z zadnjimi gumami. Ne morem ga vzet, ker mi tiste gumice zadaj sekajo iz avta, kot da ga pol fali. Polizdelek.

 

Drugače pa da ne bo presenečenj. Konec je qatarskega denarja in dirk ob soboto, vračamo se na nedeljski termin. Dirka ob 5.00 zjutraj :D  WTF? Treningi pa med 3-6 prejšnje dni. Ne vem zakaj so lahko kvoliji ob 6.00, dirka pa ne... 

 

Lep razlog, da prespim vse skupaj. 

Povezava do prispevka

Tisgale Lego Mclarna sem že gledal. Me zanima kdaj pride k nam v štacune.

Upam, da so naredil take nalepke, da lahko sestaviš napis Marlboro. Pri teh maketah je to dostikrat v navadi, da imaš nalepke tako sestavljene. Recimo nemško svastiko na kakšnih vojaških aviončkih se dostikrat da sestavit iz nalepk. Ampak ne verjamem, da je tukaj tako.

 

Ja, zadnje gume so pa fail.

uredilo bitje ayrton79
Povezava do prispevka
B-Magic reče pred 9 urami:

Albon bo fural Sargeantov bolid. Americana odjebali lol

 

Ej sem videl to ja. Kera neumnost, da ne smejo imeti 3 rezervnega bolida.
Kje so časi, ko so raztreščili svojega bolida in potem po kratkem teku v garažo se odpeljali naprej z rezervnim še v času tekme :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...