Skoči na vsebino

Ugani igro


DaCapo

Priporočeni prispevki

Meanwhile on FB:
guess1.thumb.jpg.902c81ff388c6a7cf01d854193942079.jpg

In v manj kot pol ure je bil že podan pravilni odgovor:
 

Spoiler

Soccer Kid
guess1_org.thumb.jpg.ccfe4f7bbb16311d6f0728e9bccb7828.jpg


Saj ne vem, kaj bi rekel. Eni so res fanatiki. Pa sem kar poznavalec Amiga iger, ampak iz te slike res nisem niti približno skapiral za kateri naslov gre. :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Faaaak! :confused:
Eni so res majstori v prepoznavanju (samo po zmiksanih sličicah!) iger s (pred)preteklega časa Amiga računalnikov!
Tudi jaz osebno nisem ravno poznavalec Amiga iger, ker so vse izšle v času PRED mojim rojstvom!
Tako, da kar se tiče starejših konzolnih, delno tudi računalniških 486/Pentium II, iger, sem osebno bolj pripadnik po NESu (čas po letu 1985).

uredilo bitje XEcutIor
Povezava do prispevka
XEcutIor reče Dne, 12. 10. 2020 at 20:25:

@DaCapo do četrtka, 15. oktobra, počakajva na odgovore ;)

Mogoče se bo našel kak starodobni pametnjakovski konz(j)olaš, ki ve odgovor, katera igra je to:

121355543_806625343421350_6703183880348248389_n.jpg

Če ne pa bom moral pač povedati, katero igro sem imel v mislih.
 

battle arena toshinden 4?

uredilo bitje rajc91
Povezava do prispevka
XEcutIor reče pred 11 urami:

Tudi jaz osebno nisem ravno poznavalec Amiga iger, ker so vse izšle v času PRED mojim rojstvom!

Tole pa ne bi rekel. Večina mojih najljubših Amiga iger je izšlo post-moje rojstvo, tako da bi moralo tudi pred tvojih, glede na to, da si starejši :D 

 

Drugače pa. Jaz bi se igral zraven, ampak so mi te zmixane sličice kr neki. Lahko pač se dogovorimo, da ne uporabljamo google reverse searcha in dajemo normalne fotke. Mislim, da v neki družbi normalnih uporabnikov bi to moralo zadostovat 

Povezava do prispevka
Chenier_ reče pred 1 uro:

Tole pa ne bi rekel. Večina mojih najljubših Amiga iger je izšlo post-moje rojstvo, tako da bi moralo tudi pred tvojih, glede na to, da si starejši :D 

 

 

Ha? Kot, da je to važno?

Samo omenil sem, za katere igre znam z moje lastne glave. Tiste, ki so izšle nekaj let pred mojim rojstvom (1985).

 

Kar se pa tiče starosti, ja, waw, 1-2 let razlike je med nama :D to je pa fuuulll velik!

Povezava do prispevka

Mal se zberi. Napisal si,

XEcutIor reče pred 12 urami:

Tudi jaz osebno nisem ravno poznavalec Amiga iger, ker so vse izšle v času PRED mojim rojstvom!

Jaz sem ti odgovoril, da to ni res, ker je večina Amiga iger izšla celo ZA mojim rojstvom, ki pa sem še mlajši.

Povezava do prispevka
rajc91 reče pred 6 urami:

battle arena toshinden 4?

 

Ni.


Ajde, še nekaj ur vam dam, potle pa pač napišem, katera igra je to.

 

In @Chenier_: Pač, različni smo si ljudje. Nekateri so bolj za konzole, drugi za PC. Jaz sem za prve.

 

In še en zastonjski HINT, ker sem danes radodaren! :)

HINT: ATLUS RPG PS1, ki ni persona.

uredilo bitje XEcutIor
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...