Skoči na vsebino

[multi] Daljši filmčki o igrah


Priporočeni prispevki

Slinch reče pred 5 minutami:

Igrica, zaradi katre sem kupil prvo konjzolo. TR = LYFE

Jop, pa TR 3 je res raztural, čeprav je bil kritiško baje ob izidu povprečno sprejet. Meni je pri teh avanturah carsko, da so vnešene v čimveč različnih okolij, ta location hopping ali kako bi človek sploh imenoval to

 

Imel si najprej Indijo 

Pol si potoval 

ali v puščavsko Nevado

ali v mestni London

ali v džunglasti Pacifik 

In pol si bil po 30h igranja že totalno overburnan in si si mislil, da saj igrica se mora počasi končat

Pol pa še cela saga na Antarktiki :avadodo: 

 

Torej sneg in led, gozd, džungla, puščava in mesto. Dober location hopping adventure mora vsebovati prav ta okolja :D 

Povezava do prispevka

A vam smem nekaj povedat, pa, da ne izpade, da iščem pozornost? :D Jaz sem gaming kariero začel precej pozno v življenju in to bolj slučajno kot ne. najprej je v zgodnjih devetdesetih direktor firme kjer sem delal dobil nek deal, da zrihta prenosnike na obroke delavcem. Pa sem čisto kot igračko kupil Bondwell prenosnik s Cyrix procesorjem, črnobelim ekranom in Windows 3.1. Sodelavec mi je zrihtal diskete s Captain Keenom, Wolfensteinom in Leisure Suit Larryem 1. Vse to sem preigral na kakih 15FPS (in skoraj ne morem verjet, da sem Larrya sam rešil s svojim znanjem angleščine pred internetom) potem pa sem računalnik samo gledal. Internet ni obstajal, tekstov pisal nisem, pa sem ga prodal.Imel sem drugega mlajšega kolega, ki je delal kot receptor in vlekel dooolge nočne. Od malega je igral tiste handheld zadevice kot Gameboy in podobno. Vedno mi jih je turil v roke ampak so me pustile hladnega, pa zelo okoren sem bil, tako, da ni bilo gušta. Potem je enkrat na nočno prinesel PS1, ki ga je kupil v Trstu. No tisto je bilo že veliko bolj zanimivo. In sem ga sam kupil, spet skoraj slučajno, ker so ga ravno dobili v Bigbngu, ko sem šel mimo. Moja prva igra je bila Exhumed (Powerslave v ZDA, Doom klon) od katere sem skoraj kozlal. :D Potem pa TR1, ki mi je kar gate stragal. Zame je še danes "the game". Ko slišim glasbeno špico se vedno raznežim. Tretja je bila Blood Omen: Legacy of Kain, nakar sem ratal odvisen. Faking 28 let nazaj...

uredilo bitje Žvrkljotron
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
Hernire reče Dne, 22. 11. 2023 at 8:11:

Ja, fokus je na Ameriki. Saj v Rusiji in po Evropi so imeli tudi lastne proto-FPS-je, ampak nekako je zgodovina videoiger ful zgodovina ameriških in japonskih videoiger, ostali vidik je tudi v knjigah zanemarjen. Samo kakšne lokalne knjige vpogledajo bolj specifične vidike, npr. Gaming the Iron Curtain, ki popiše zgodovino videoiger na čehoslovaškem. Nora zadeva, sploh tekstovke so bile zelo popularne, ena iz knjige mi je ful ostala v spominu, ki je spoof na Indiano Jones  — The Adventures of Indiana Jones on Wenceslas Square in Prague on January 16, 1989 :D. Pa gverilske videoigre iz Palestine so zelo zanimive, ker je ravno aktualno, v Palestini je dejansko živela scena FPS-jev, kjer si igral v vlogi raznih palestinskih otrok in si v ameriške/izraelske vojake na začetku igre metal kamne, na koncu pa jih streljal z bazukami

 

Skratka, zdaj se že nekaj časa za side hobby poglabljam v najbolj ghetto videoigre, ful zanimiva in neraziskana scena

Tudi mod duke nukema 3d je bil, kjer si juzne priseljence v Ljubljani tamanil

Povezava do prispevka

Pa nikoli nisem igral Geja Tonyja in motoristov DLC-jev, to je še par ur nedotaknjenega contenta, hype

Feget reče pred 30 minutami:

Hvalospeh igrica GTA IV.

 

Verjetno eden najboljših, če ne kar najboljši GTA špil ever. Osebno mi je precej boljši kot petka, tako da mi je res žal, da ne naredijo proper remasterja.

Drgač je oriđiđi oriđiđi, v remasterjih Rockstar reže vsebino. Iz GTA 5 so izrezali en kup malenkosti (malenkosti, seveda, nič večjega). Vem, da so z remasterji izrezali drag queene in ostale zafrkancije na transeksualce, ker pač se zdaj več ne sme norčevat na ta račun, prav tako pa konfederacijske zastave, ker so nekateri bili preveč triggered, da so neki rednecki v trailer parkih v GTA 5 imeli izobešeno konfederacijsko zastavo, so morali menjat z ameriško ... 

 

Igraj oriđiđi, valda ne boš neke woke verzije igral v zameno za par grafičnih bombončkov. 

Povezava do prispevka

To pa nisem vedel, kaki kreteni no. Kako si lahko proper redneck brez konfederacijske zastave, tko prov more bit pri takih likih kot je Trevor ffs.

 

edit: sem pogooglal in so cenzurirali samo PS5 verzijo, PS4 je safe. Nice.

 

 

Feget reče pred 46 minutami:

Hvalospeh igrica GTA IV.

 

Verjetno eden najboljših, če ne kar najboljši GTA špil ever. Osebno mi je precej boljši kot petka, tako da mi je res žal, da ne naredijo proper remasterja.

 

 

 

Jah pol pa rejoyce, dragi Lizzard, ker naj bi Take Two skoraj ziher delal GTA 4 remaster (en zelo zanesljiv leaker je lansko leto squilal, da delajo GTA 4 R in RDR 1 R, s tem da so slednjega potem tudi zares izdali).

 

Mene bolj skrbi, kakšna bo kvaliteta remasterja, glede na absolutne cashgrab zmazke, ki jih Take Two prodaja kot "remasterje"

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...