Skoči na vsebino

[PS5] Stellar blade


Priporočeni prispevki

Buzzkill reče pred 8 urami:


 

In pol imamo igre. In ne igre in general, ampak specifično igre velikih zahodnih firm, katerim svetujejo DEI firme, ki namerno insertajo grde like. Včasih (MJ), so to self-inserti piscev. To je specifična niša entertainmenta, ki aktivno pogrjuje ženske (skoraj vedno samo ženske) protagonistke in like. Ni to zdej industry wide pojav, kjer so neki researcherji skapirali, da grde žene prodajajo stvari bolj kot lepe. 

 

Let me introduce you to Sweet baby inc
 

 

Povezava do prispevka
maksi reče Dne, 8. 4. 2024 at 14:37:

A je kdo omenil, da imajo Južnokorejci rodnost 0,8 otroka na žensko, to jih bo best Koreja premagala kot plitki potok čez 15+ let, nič več Samsunga, k-pop itd.

en maksi ima pa rodnost svojih otrok 0,0

 

ker luzerček

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 1 minuto:

@Weraziel mam eno kolegico ki je vsekana na kpop, sicer mene kpop ne zanima, sem pa odkril dost kvalitetnega koreja repa. Znajo delat bengerje.

sem tudi velik ventilator k-rapa pa korejskega rnbja

 

priporočam ti tega artista (oz kr cel DPR crew), večinoma je v angleščini, vibe je carski za v avtu poslušat, spoti so božanski

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 minutama:

Mislu sem, da ne more obstajati kaj kar bolj sovražim od rapa. No, zdaj vidim, da obstaja tudi rap kjer moram brati podnapise. :D

moja je tudi sovražila rap dokler ni odkrila N'toka, Atmosphere, Sage Francis in Eyedea :D 

 

jaz pravim, da vsak lah najde vsaj enega rap artista k mu je kul :D

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 6 minutami:

moja je tudi sovražila rap dokler ni odkrila N'toka, Atmosphere, Sage Francis in Eyedea :D 

 

jaz pravim, da vsak lah najde vsaj enega rap artista k mu je kul :D

Ej, čisto možno. Jaz se ful premalo angažiram, ker sem res bottom of the barrel kar se konzumacije muzike tiče. Če je všeč mainstrem ovčarskemu občinstvu, pol bo všeč tudi meni. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...