Skoči na vsebino

Trenutno igram [04/2024]


Priporočeni prispevki

Fak, včeraj do 1.00 igral Kingdom Come... 'Sam še to' efekt, pred čakanjem na Boston playoff tekmo. Pa je šlo par ur.. Naredil Theresa story, Thicker than blood, top! :ododava:  Zgodba je cool, res top izkušnja zaenkrat. Danes, če bo vse pod kontrolo, pa v lov z ošabnim masterjem, dabogda ga King Robert's efekt zadane v šumi.. <_<

  • Račka +1 3
Povezava do prispevka
Gogy reče pred 51 minutami:

Fak, včeraj do 1.00 igral Kingdom Come... 'Sam še to' efekt, pred čakanjem na Boston playoff tekmo. Pa je šlo par ur.. Naredil Theresa story, Thicker than blood, top! :ododava:  Zgodba je cool, res top izkušnja zaenkrat. Danes, če bo vse pod kontrolo, pa v lov z ošabnim masterjem, dabogda ga King Robert's efekt zadane v šumi.. <_<

Skoraj si tam kjer sem jaz. Moj nasvet je, da malo še nadaljuješ v main story, da dobiš tutorial v boju + lokostrelstvu, ker potem počasi postanejo stvari malo lažje, sploh kar se tiče exp

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 21 minutami:

Skoraj si tam kjer sem jaz. Moj nasvet je, da malo še nadaljuješ v main story, da dobiš tutorial v boju + lokostrelstvu, ker potem počasi postanejo stvari malo lažje, sploh kar se tiče exp

 

Sem imel trening za fajt plus lokostrelstvo... Tam, s kapitan Bernardom? 

 

ALSO - včeraj naletel na prvi bug... :(  Kot Theresa mi je šlo ful dobro po napadu in ko se madžari umaknejo... Preiskal tiste lokacije za preživelimi, tipitopi, brez praske, pol mi pa ven fukne tam, ko je treba tistemu lončarju pomagat peneze iz bajte dobit... Valjda, vmes nič shranil in ponovi vajo. Popizditis.. Itak pol enkrat crknil, ta drugič pa z minimalno lajfa in brez bandaž prišel do animacije s Henryjem..

uredilo bitje Gogy
Povezava do prispevka
Galko reče Dne, 23. 4. 2024 at 0:33:

V LoP uletel do Ganker Brothers na drugo rundo neprostovoljnih spolnih odnosov. Marš u kurac pa ta boss, res. Že v prvo sem oboleval, v drugo se ti pa sfuka. Poka iz povsod, brutalni status dmg, brušenje meča sredi fajta ker ti je zgnil zaradi corruptiona, parkrat ti udarec blokira stena oz menhirji v areni, prekinjanje tvojih otvoritev z napadi s hrbta, res ni da ni... in ko končno spucaš skor ves team, v strganih gatah in z enim napitkom, ti pričakovano uleti še elder brother. Ene 10x sem sprobal, pol sem pa tako summonal helperja da sem mogel s šraufencigerjem vleči ven X gumbek. Kaj je fantje, 4 na 2 ni več tok smešno kot 4 na 1, a??? Ko da bi iz hard znižal na very easy, razbila sva jih ko da so nama dolžni RL keš.

 

Ne res če pa kej sovražim v soulsborne špilih so pa to ganker bossi :D

Že kak mesec nazaj sem obstal v Malum Districtu because RL, včeraj se mi je pa časovno poklopilo (plus tvoj hype), da sem lahko nadaljeval. Sam District je kurac od kurca, lepo odprem shortcut, una dva fegeta neki sikata gor na rafterjih in ajde gremo do bratca. Prvič me je usul v pol minute. Nor reach s tistim mega UGSjem, hiter ko prasec js pa šel malce gledat kaj ponuja. No v drugo in potem naprej pa sem prišel do vseh treh pomočnikov, dosti sem ga parryal, healthbar se pobeli evo zdej te mam na heavy. Očeš kurac skos uni mali drekci pekci tok najedajo, da sm popizdu in vzel Spectrala. No potem pa tako kot si napisal. Zradirala sva jih k Gorc kremšnite po 60 km bicikla :D 

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 22 minutami:

Tomazek, med tem jamranjem bi že obrno špilo pizdomater 

 

Če sem prekvčeraj štartal po enem mesecu in se odločal al it naprej al ne. Ne bi rad pustil tik pred koncem, potem se raje prisilim končat.

 

Če bi zvedel, da je do konca še 10-15 ur, potem končam in ke_kitu vrnem igro.

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka

Evo obrnil Lies of P. Zadnji trije bossi so extreme insanity, sploh za čisto zadnjega sem porabil čisto ves fokus, skill in zegen ki ga premorem :D Absolutni BANGER fajti, za Laxatio sem moral respecat v acid build, za zadnjega bossa sem pa respecal iz Quality builda v Advance, potem sem sprobal pure STR, na koncu pa naredil bossa na najbolj old school način, z Live puppet axe in Bramble sword handlom - in še to cel fajt brez enega uporabljenega fabla, ker jih pozabljam uporabljat, ko sem preveč hyped :D 

 

Za navdih sem pogledal kako je @ke_kit delal tega bossa in sem samo surprised pikachuja nafural - tip je tolkel zadnjega bossa dobesedno s kolom iz plota oz nečim, kar izgleda ko menhir od obelixa. Kaj da fak sploh je to, tega orožja jaz sploh našel nisem?? :D 

 

Drgač je mi že tako insane bossih še dodaten plus, kakšen intro imajo bossi in kakšne transformacije v level 2. Tako off the hook, batshit insane scen že lep cajt nisem videl. Mogoče nazadnje v Carpenterjevem The Thingu :D Archbishop Andrejus prvi nakaže mega na hard. Pol gospod King. Pol uleti Simon M. Anus z popolnoma odfukano, wtf jaz to gledam transformacijo. In za finiš še totalno evil zadnji boss z brutalnim vmesnim filmčkom, kjer veš da se protagonist podriskal po tleh že samo od animacije - in pol res začne tip samo letat po zaslonu in te zaštihat v dveh udarcih. Odfuk, korejci imajo neki na bad, preveč jih je na tistem polotoku, gužva je, vlaga je, ženske furajo šumo, folk je živčlen FUL, takoj vidiš tudi pri boss dizajnih.

 

Sem imel pa mal pod 40 ur na koncu, heh, kar dolg špil. Pa lvl 80 sem bil. Moram pa priznati, da se mi je zadnji del igrice malo vlekel. Tisti alkimistični klojšter mi ni potegnil, pa čist je prevelik ffs, tam notri si kakih 5 ur :D  Ampak pod črto - ABSOLUTNO IN BREZ SENCE DVOMA POLICA ŠPIL.

 

 

vlaho reče pred 15 urami:

Že kak mesec nazaj sem obstal v Malum Districtu because RL, včeraj se mi je pa časovno poklopilo (plus tvoj hype), da sem lahko nadaljeval. Sam District je kurac od kurca, lepo odprem shortcut, una dva fegeta neki sikata gor na rafterjih in ajde gremo do bratca. Prvič me je usul v pol minute. Nor reach s tistim mega UGSjem, hiter ko prasec js pa šel malce gledat kaj ponuja. No v drugo in potem naprej pa sem prišel do vseh treh pomočnikov, dosti sem ga parryal, healthbar se pobeli evo zdej te mam na heavy. Očeš kurac skos uni mali drekci pekci tok najedajo, da sm popizdu in vzel Spectrala. No potem pa tako kot si napisal. Zradirala sva jih k Gorc kremšnite po 60 km bicikla :D 

 

Tako tako, edino pravilno. Smrdljivi gankerski prasci, ampak sej ti je verjetno jasno po animaciji, da jih boš še vsaj enkrat srečal, ne? :D 

 

Drgač te pa zdej čaka IMO najbolj cool in zanimiv del špila. V naslednjih parih urah so si avtorji res dali duška z okoljem in arhitekturo.

uredilo bitje Galko
  • Račka +1 4
Povezava do prispevka

Ne vem, če je to prava tema za to vprašat, ampak inštaliral sem igrico Left 4 Dead 2. To mam že leta na Steamu, igral sem jo nekaj malega takrat k je bla aktualna, to leta nazaj. Bi kdo to igral prek neta? Igra je pomoje še zdaj zelo fun pa za malce živčnosti in stresa vn izbit iz sebe, plus vidm, da je od takrat dobila en kup dodatnih zastojnskih kampanj.

 

Mogoče bi rabl nek topic za se zment, za kaj skupaj prek neta igrat, sam ne vem kok je to sploh še kaj aktualno kle. Sam pa prek neta nisem igral vsaj 10 let nič, kaj šele kaj bolj resno. Folk k mam za friende v steamu al pa PSNju ali xboxu, ni praktično noben več online, to je pač iz obdobja tam nekje 2005 leta k smo addal za vse te platforme. Najbolj slab je za xbox tam je sam en online od ne vem 40 osebkov? :)

 

 

Povezava do prispevka
  • g. Profesor locked in unpinned this tema
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...