Skoči na vsebino

Dejcheva treznilnica


Priporočeni prispevki

Berbasecks reče pred 26 minutami:

in s takimi posti samo izgubljaš potencialno podporo

js sm se zdej hotu razpisat zarad podobnih (a očitno ne tolk močnih) občutkov, kot jih maš ti z alkoholom 

 

zdej ti lahk pa rečem sam goni se in idi se zdravit

Kaj pa je tema teh občutkov? Če ni skrivnost, me prav zanima

DaCapo reče pred 22 minutami:

Vzaka pohvala Dejchu, da se tolk izpostavlja in stoji za svojimi besedami. Res, kapo dol.

Lepo te prosim, to izpostavljanje je samo voda na njegov mlin. V vsaki debati se pohvali, kako se je on izpostavil, da je alkoholik. To je postal dejansko izgovor, češ da ni tako slaba situacija, ker on je pa priznal, da je alkoholik in vsaka mi čast, da sem to priznal. To priznanje je ničvredno, razumeš NIČVREDNO, ne pa vredno pohvale, če se človek ne začne aktivno spreminjat/zdravit. Dobesedno NIČVREDNO. In to izpostavljam v caps locku, ker mi je bizarno, da kdo sploh misli, da je to priznanje nekaj za hvalit in dajat kapo dol

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 1 uro:

Rabiš institucionalno zdravljenje. Ali pa najmanj support group 

 

@Dejch ni druge rešitve kot to. Ne bom pisal na dolgo in široko več, ker sem ti večkrat rekel. Odloči se in si poišči profesionalno pomoč ali pa padi nazaj v črnino (kot si sam omenjal) in ostani v njej. Srednje poti ni, s vsakim dnem, ko ga sipaš toneš bolj v črnino in enega dne več ne bo poti iz nje. Boš ostal ujet v njej do preranega konca.

 

Imam v domačem kraju ogormno znancev in tudi kolegov in vsaki, ki se je rešil, je bil institucionalno zdravljen. Vsi pa niti to ne, sam se ne reši skoraj noben.

 

Vse dobro ti želim in lp

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
Hernire reče Pravkar:

Kaj pa je tema teh občutkov? Če ni skrivnost, me prav zanima

Lepo te prosim, to izpostavljanje je samo voda na njegov mlin. V vsaki debati se pohvali, kako se je on izpostavil, da je alkoholik. To je postal dejansko izgovor, češ da ni tako slaba situacija, ker on je pa priznal, da je alkoholik in vsaka mi čast, da sem to priznal. To priznanje je ničvredno, razumeš NIČVREDNO, ne pa vredno pohvale, če se človek ne začne aktivno spreminjat/zdravit. Dobesedno NIČVREDNO. In to izpostavljam v caps locku, ker mi je bizarno, da kdo sploh misli, da je to priznanje nekaj za hvalit in dajat kapo dol

ne ni izgovor. priznal sm vse, da sm alkoholik in da grem na zdravljenje. kje ti vidš karkol kle, da je ničvredno? človek vse sm postavil ves moj ogled. vse sem bil iskren.

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 31 minutami:

pac drugo je ce imas dobesedno alkoholika v tem primeru al pa tebe pizda

DaCapo je mentalno resno na nivoju otroka, tip ne šteka razlike med alkoholikom in človekom, ki priložnostno stegne alkohol

 

Pomoje najslabši možen človek za met zraven, če se odvajaš od neke odvisnosti :D. Verjetno zato Dejch zelo organsko pikira na DaCapota in mu je ta največji forumski car

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče Pravkar:

 

Samo ne odlašat, ker je itak neizogibno. Al to al večna črnina...

sej sm povedu vse.

 

sam k mi folk očita stvari k sploh niso res. to mi grinda gearse. valda, kaj nej pol kokr da se postavim zase.

Povezava do prispevka
Dejch reče Pravkar:

ne ni izgovor. priznal sm vse, da sm alkoholik in da grem na zdravljenje. kje ti vidš karkol kle, da je ničvredno? človek vse sm postavil ves moj ogled. vse sem bil iskren.

Valda da je izgovor, zakaj drgač vsakič omenjaš, kako si jak, ker si se outiral kot pijanec? Nič nisi jak stari, jak boš, ko se boš prijavil na zdravljenje brez izgovorov "grem čez en mesec", "ko bo več denarja" etc. Država ti nudi zastonj zdravljenje, če imaš SP ti bo od 30 dni naprej plačevala bolniško

 

Pa ne pišem kar tako, imam res ful intimno družinsko zgodbo alkoholizma in 2x poskusa samomora zaradi odvisnosti od alkohola, 10+ let se nisem smel družit z dvema sorodnicama, ki sta mi bila najbližje poleg staršev in brata, alkohol mi dobesedno razfukal bližnjo in daljno familijo. Priznanje nič ne velja, velja samo dejanje zdravljenja oziroma abstinence

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 2 minutama:

Valda da je izgovor, zakaj drgač vsakič omenjaš, kako si jak, ker si se outiral kot pijanec? Nič nisi jak stari, jak boš, ko se boš prijavil na zdravljenje brez izgovorov "grem čez en mesec", "ko bo več denarja" etc. Država ti nudi zastonj zdravljenje, če imaš SP ti bo od 30 dni naprej plačevala bolniško

 

Pa ne pišem kar tako, imam res ful intimno družinsko zgodbo alkoholizma in 2x poskusa samomora zaradi odvisnosti od alkohola, 10+ let se nisem smel družit z dvema sorodnicama, ki sta mi bila najbližje poleg staršev in brata, alkohol mi dobesedno razfukal bližnjo in daljno familijo. Priznanje nič ne velja, velja samo dejanje zdravljenja oziroma abstinence

pa kje sm jz napisal da sm jak? strelaš mimo černier. plus od tega to kar si postal knjigo v semi-jokeu, sem prebral celo 1200 strani. vse kar sm napisu je blo iskreno as fuck.

uredilo bitje Dejch
Povezava do prispevka
Dejch reče pred 8 minutami:

pa kje sm jz napisal da sm jak? strelaš mimo černier. plus od tega to kar si postal knjigo v semi-jokeu, sem prebral celo 1200 strani. vse kar sm napisu je blo iskreno as fuck.

Zakaj semi-jokeu? Jaz sem striktno resno mislil s knjigo, sorodnik se je zdravil pri Ruglju 

sadhu sequencer reče pred 4 minutami:

Fantje res ne vem kako ste se zmenili s šerifi, ampak če niste opazili tole je Igrovje izba, resno koji kurac je tale topic?

Saj praktično ne sodeluješ v izbi, kaj te moti, pojdi nazaj v Oblivion topic al neki

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 7 minutami:

Zakaj semi-jokeu? Jaz sem striktno resno mislil s knjigo, sorodnik se je zdravil pri Ruglju 

Saj praktično ne sodeluješ v izbi, kaj te moti, pojdi nazaj v Oblivion topic al neki

a veš zakaj ker sm prebral to knjigo mesce pred tem k si napisal 1200 strani. true story.

Povezava do prispevka
Dejch reče pred 2 urama:

če sm iskren ni v samozavesti fora, ampak  v počutju decapo. k sm drunk i feel like awesome. nabije mi dopamina al karkol pač alkič nardi, če je en pir preveč, pol so brukice, sam tiste ure k si pijan je počutje top stari. k sm trezn, k nardim kar si zadam, kar uspem, vse kar nej bi mi nabil dopamin al počutje up, traja par minut pol sm pa spet ves bad. 

 

zato ne morm premagat alkiča, noben uspeh v lajfu mi ne da takega zadovoljstva kokr je pijanost. kurc, vem, odvisnik scena, sam nobena druga odvisnost, tega ne more zamenjat. in pol se počutm trezn numb, ker kje je reward za vse te wine k sm trezn, medtem k spijem 4 pire pa je all goooood stari.

 

kle mam problem, ki ga jebeno ne znam solvat. lahk sm pomoje trezn tud mesec, sam mene noben uspeh sploh ne nagradi tok mentalno, kokr 4 pire v riti pa pol sedet na kavču in se počutm k car. čeprav trezn dejansko winam, se pijan počutm k winner, medtem k trezn k največji low life, zato ker vsak uspeh k ga nardim izgine v parih minutah.

 

sej ne vem, če ma smisu to govort, sam dejansko tko so moji feelzi.

Ne boš mogu kar tako nehat. Svetujem da si onemogočiš dostop do alkiča. Recimo da nekdo drug upravlja s tvojimi financami al kej takega. Drugače rabiš en čas živet v tugi brez alkiča, da se navadiš, da se tvoji leveli dopamina, kot si pravilno ugotovu, nivelirajo.

 

Kočevc reče pred 1 uro:

Veckrat si ze rekel da bi rad fukal in imel druzbo. Tega pa nimas ker si pijandura. Pac zdj je tko, pretehtat mors kaj ti vec pomeni.
 

al 6h dopamina k si pijan in se poslovis od trpanja in druzbe

 

al SEKS in druzba, ampak se poslovis od pirckov

 

 

odlocitev je tvoja

Niste razumeli unega eno leto posta. Poanta odvisnosti je ta, da ti je realnost nevzdržna. Vsak dan je težek, anksa tolče na polno in pol ko greš po dozo se vse sprosti. Trik je v tem, da veš, da bo pol še slabše in "drogiranje" postane samo kot skakanje od šusa do šusa, ko ti je lepo. vmes je pač ena taka grozljivka, ki jo moraš preživet in ta grozljivka je vedno bolj grozna, ker vsaka nova doza ti malo poslabša lajf in te pahne globlje v brezno. In globlje kot si v breznu, težje je prit ven. Zato je reku da bo mogu čakat "eno leto" (pač dolgo časa), da se kej zgodi, s čimer je hotu rečt, da ne more tako dolgo čakat, nima moči za eno leto trpet suh in prazen lajf poln ankse.

uredilo bitje Vse_je_najslabse
  • Račka +1 3
Povezava do prispevka

@Dejch

 

Poglej tole gnido spodaj. Na podlagi tvojega trpljenja se hoče postavljat na forumu in bit neki guru.

 

Hernire reče pred 5 minutami:

V redu je spačko, pejt limat slike debelušk na Gnoj al neki, pusti nas se v miru pogovarjat

 

V miru uau.

 

@Dejch

 

You know what you need to do:

rSL000371.jpg

uredilo bitje sadhu sequencer
  • Nekul -1 1
Povezava do prispevka
Dejch reče pred 1 uro:

ma k veš da si zdej bučke nabil. nisi hotu povedat, ker je zgleda mutombo privlaged. komu sm karkol naredu bad kar sm zdej povedu? govoru sm sam o seb. 

Gogovu je o tvojih drugih incidentih tukaj, recimo un pred par dnevi, ko si uletel iz lepega težiti folku. Btw, če si spet pijan (sumim, da si), mi ne rabiš odgovarjati, oz. ne pričakovat, da ti bom jaz.

Povezava do prispevka

nimam jz proti vam nič osebno. 

 

sam kaj nej nardim. trezn mam uspehe počutm se po 5 minutah k shit.

 

k se ga napijem mam pa 6 ur  hudga higha. 

 

ne morm tega zamenjat nč za na svetu. kak nej to zamenjam?

uredilo bitje Dejch
Povezava do prispevka
Dejch reče pred 5 minutami:

k se ga napijem mam pa 6 ur  hudga higha. 

 

ne morm tega zamenjat nč za na svetu. kak nej to zamenjam?


Beri kakšno dobro knjigo. Če padeš not, tudi več ur ne boš potreboval napitka. 
Mogoče pa se tudi oddalji od socialnih omrežij in forumov. Ker neko debatiranje o osebnih težavah v virtualnem svetu ti daje samo še dodaten elan za več pitja. 

uredilo bitje DaCapo
  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 9 minutami:

Ne boš mogu kar tako nehat. Svetujem da si onemogočiš dostop do alkiča. Recimo da nekdo drug upravlja s tvojimi financami al kej takega. Drugače rabiš en čas živet v tugi brez alkiča, da se navadiš, da se tvoji leveli dopamina, kot si pravilno ugotovu, nivelirajo.

 

Niste razumeli unega eno leto posta. Poanta odvisnosti je ta, da ti je realnost nevzdržna. Vsak dan je težek, anksa tolče na polno in pol ko greš po dozo se vse sprosti. Trik je v tem, da veš, da bo pol še slabše in "drogiranje" postane samo kot skakanje od šusa do šusa, ko ti je lepo. vmes je pač ena taka grozljivka, ki jo moraš preživet in ta grozljivka je vedno bolj grozna, ker vsaka nova doza ti malo poslabša lajf in te pahne globlje v brezno. In globlje kot si v breznu, težje je prit ven. Zato je reku da bo mogu čakat "eno leto" (pač dolgo časa), da se kej zgodi, s čimer je hotu rečt, da ne more tako dolgo čakat, nima moči za eno leto trpet suh in prazen lajf poln ankse.

 

Dejch reče pred 5 minutami:

kak nej to zamenjam?

 

Preberi zgornji Heretikov post in se idi še ta teden prijavi na zdravljenje. Če ne pa adijo real life in welcome črnina...

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 minuto:


Beri kakšno dobro knjigo. Če padeš not, tudi več ur ne boš potreboval napitka. 

lej stari ne bom nergiral teb sm zato, da bi izpadu pametn. sm jz berem ful knjig.

 

men nič na tem svetu ne da tazga feelzov k sm pijan. lol pa vse živo sm naredu.

 

kako dafak bom jz nehu alkič nehu pit stari?

Povezava do prispevka
  • DaCapo locked this tema
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...