Skoči na vsebino

Dejcheva treznilnica


Priporočeni prispevki

Dejch reče pred 2 minutama:

evo zdej sm po 3 dneh pijan. faaak kok se hudo počutm. nobenmu nism naredu nč bad. kok mi je hudo. 

 

 

Nisi nikomur nič hudega naredil, velika večina ti želi pomagati, da se spraviš na zdravljenje, ti pa zgolj preveč jemlješ to kot napad na tebe. Ni to napad, če bi te želeli drkati v glavo bi ti kot bedak Sadhu ponujali, da greš še nekaj spit in se do konca uničit.

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče Pravkar:

 

Nisi nikomur nič hudega naredil, velika večina ti želi pomagati, da se spraviš na zdravljenje, ti pa zgolj preveč jemlješ to kot napad na tebe. Ni to napad, če bi te želeli drkati v glavo bi ti kot bedak Sadhu ponujali, da greš še nekaj spit in se do konca uničit.

mah zame ni več pomoči stari. men alkohol da tisto zadovoljstvo kokr seksoholiku random muca tud če široka. 

 

tko pač je stari. 

Povezava do prispevka

Valda da boš, saj nisi nor. Samo čim manj o tem mislit. In tu ne gre za uspeh in zadovoljstvo. To sploh črtaj. Črtaj tudi v bistvu vse kar je v vezi razmišljanja o alkoholu. 
Bolj kot boš nekaj ugotavljal, slabše ugotovitve bodo padle.
Jaz se trenutno borim z odvajanjem od nikotina. Ni lahko. 


 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 8 minutami:

Preberi zgornji Heretikov post in se idi še ta teden prijavi na zdravljenje. Če ne pa adijo real life in welcome črnina...

Ma ne, samo prebere naj eno dobro knjigo in je to to, ne bo več alkoholik 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 15 minutami:

To je res pretirana žaljivka. Nismo na Gnoju. 

Zanimivo, jaz dejansko nisem niti vzel kot žaljivko. Sadhu mi je pač spaček, dobesedno nisem pomislil, da gre za žaljivko, pač bolj sem napisal kot "fact", če me razumeš 

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Meni je stric pred mano v bolnici umiral v zelo hudih mukah zaradi več različnih bolezni, ki jih je povzročil alkohol. Barvo kože je imel dobesedno rumeno in bil je v izredno izredno slabem stanju glede na leta, vsaj 20 let starejši kot sicer.

 

Ena taka žalostna stvar pri alkoholizmu je, da če se zdraviš od alkoholizma ne smeš piti alkohola. Jaz si ne predstavljam, da si vsak vikend ne bi mogel privoščiti kak Staropramen ali dva. Ali 3 if very happy.

uredilo bitje sadhu sequencer
  • Solzice 1
Povezava do prispevka

Po moje so tej Dejch uspehi v rangu uspešno izpolnjenega nakupovanja v trgovini, brez da bi kej pozabil, sprehoda s psom, vsaj 3kratnega dnevnega obedovanja, etc.

V čisto istem tonu piše kot un moj kolega, ki sem ga odjebal iz lajfa zaradi alkohola. Ko je pil je vedno govoru kako noro mu gre v lajfu, v bistvu pa gre za luzerja, ki ne uspe obdržati nobene zveze ali joba, ki se ga loti.

Povezava do prispevka

Ma ja vi to prevec dramatizirate..sej ne rabi vec nikoli pit..pac ne pije leto dve.. pol cedi je s5 pijanec par mesecev, pol s5 neha, pol s5 zacne.. mogoce bo nehal za zmeraj, mogoce bo pol leta pijanec pol trezen,mogoce se bo navadil pit bolj zmerno.. boljse kot da je nonstop pijan in gre v kurac..

 

Jaz nebi uporabljal besednih uvez ala celo zivljenje al za zmeraj ipd

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 minutama:

Po moje so tej Dejch uspehi v rangu uspešno izpolnjenega nakupovanja v trgovini, brez da bi kej pozabil, sprehoda s psom, vsaj 3kratnega dnevnega obedovanja, etc.

V čisto istem tonu piše kot un moj kolega, ki sem ga odjebal iz lajfa zaradi alkohola. Ko je pil je vedno govoru kako noro mu gre v lajfu, v bistvu pa gre za luzerja, ki ne uspe obdržati nobene zveze ali joba, ki se ga loti.

20 let joba in vsaj 2 zvezi več k 5 let. ni to stari

 

lej sej vem da me ne maraš.

 

sam jz nobenega zadovoljstva ne dobim iz teh nekih kvazi winov v lajfu.

 

kak nej jz opostim alkholol, če vse ostalo me zamori?

 

 

uredilo bitje Dejch
Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 1 minuto:

Konec je, ja. Zdaj je še govorit nehal o tem, da se bo šel zdravit. Pred eno uro je še bil tam nekje, čeprav je blo skoraj očitno, da so zgolj prazne besede.

 

Ethernal darkness in prerani grob.

 

Grem ven s te teme...

Pizda da bi sam lahko našli neko dobro knjigo za Dejcha, da bi ga rešli alkoholizma :(

 

Tudi jaz se poslavljam iz teme. Prosim da se Dejcheve pijanske poste drži v tem threadu (po možnosti vključno z DaCapo "nasveti")

 

Dejch, meni si še vedno kul uporabnik. Če se odločiš neki naredit z lajfa, mi dropni ZS, moja ponudba, da ti pomagam glede izobrazbe ali pa česa drugega, je forever odprta. Komot tudi online kakšno igrico skup odigrava, ko boš trezen in boš želel se malo začet spet socializirat

Povezava do prispevka
Dejch reče Pravkar:

20 let joba in vsaj 2 zvezu več k 5 let. ni to stari

 

lej sej vem da me ne maraš.

 

sam jz nobenega zadovoljstva ne dobim iz teh nekih kvazi winov v lajfu.

 

kak nej jz upostim alkholol, če vse ostalo me zamori?

 

 

Tabljete stari..

 

Kaj se neki samozdravis z alkoholom ce vidis da ne pomaga.. pejdi h strokovnjaku ti bo dal znanstveno preverjene zadeve v pravih dozah

Povezava do prispevka
Dejch reče pred 2 minutama:

20 let joba in vsaj 2 zvezi več k 5 let. ni to stari

 

lej sej vem da me ne maraš.

 

sam jz nobenega zadovoljstva ne dobim iz teh nekih kvazi winov v lajfu.

 

kak nej jz opostim alkholol, če vse ostalo me zamori?

Prekiniti moraš in trpeti. Če iščeš nek način zdravljenja, kjer ti ne bo treba trpeti in se žrtvovati, pol lahko kr nehaš iskati imo.

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 25 minutami:


Beri kakšno dobro knjigo. Če padeš not, tudi več ur ne boš potreboval napitka. 
Mogoče pa se tudi oddalji od socialnih omrežij in forumov. Ker neko debatiranje o osebnih težavah v virtualnem svetu ti daje samo še dodaten elan za več pitja. 

prosim te ko boga nehi dajat nasvete. Mislim odvisniku ki išče pomoč govoriš naj se neha pogovarjat o tem.

  • Račka +1 3
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 27 minutami:


Beri kakšno dobro knjigo. Če padeš not, tudi več ur ne boš potreboval napitka. 
Mogoče pa se tudi oddalji od socialnih omrežij in forumov. Ker neko debatiranje o osebnih težavah v virtualnem svetu ti daje samo še dodaten elan za več pitja. 

Dej pls nehi poastat v tej temi...

Povezava do prispevka
  • DaCapo locked this tema
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...