Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

b4d reče pred 49 minutami:

A se kdo uspesno spopada z vnetimi "lasnimi" mesicki na ritnicah? Folliculitis?

 

Preventiva mi je jasna, hlace imam super, za daljse/vlazne/vroce ture mazem s chamois kremo, ampak ko se enkrat pojavijo?

 

Trenutno imam eno in sem ze kr malo pozabil kako ta hudic boli.

 

Aja, ne stiskat tega :D

Aha, in to take da grem 1x na kolo, pol pa 14 dni ne morem. Mažem z Assos chamois in pomaga en kurac. Sam zdej kar berem imam očitno čisto previsoko sedež. Zanimivo, pa še na fitingu mi ga je dvignil. Po bike seat calculatorju sem ga že tako ali tako imel previsoko. 

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 3 urami:

Jaz mam na sparku še 26mm feltno pa 2.35 gume, zdaj imajo 30 pa 2.4, samo imo če je feltna za kej se jaz ne bi sekiral, če je vse skup že zgonen ajde vzameš 30

 

Bom zaenkrat pustil kot je in se raje osredotocal na voznjo. Ce bo prislo do tega pa vzamem sirse.

 

Sem pa iz firbca pogledal kaj ponuja DT, imajo ene lusne enduro obrocnike, samo me je minilo ko sem videl da je set 500 eur :lol:

Povezava do prispevka

Zjutraj sem noge šprical z magnezijevim sprejem, konkreten musklfiber od včeraj, in kaj najbolj paše ko te bolijo noge 😄? Ja da greš na kolo in jih obremeniš do maximuma 😄  evo ravno iz šmarjetne... sedaj pa ležat 

Screenshot_20230803_090834_Strava.jpg

Povezava do prispevka

Eno vprašanje: včeraj ko sem se spuščal iz Krvavca je za mano vozil nek mladenič cca 30let moje višine in vitkejši, z kakor sem videl precej hudim kolesom, mislim da full carbon po oblikah cevi sodeč, ni se videlo nobenih zajl in seveda disk bremzah, sem mu rekel naj gre naprej da sem počasnejši ker moram paziti na temperaturo bremz in nisem imel namena terati navzdol. Je rekel da mu ovinki ne gredo in je šel naprej, jaz pa sem vozil cca 15m za njim ali malce več, ok fant je bil lažji cca 10 do 15kg, bila sva v podobni poziciji na kolesu pa brez poganjanja sem bil konkretno hitrejši tako da sem ga konstantno dohiteval. Pričakoval bi da pač staro kolo nima za burek, ali je pač tistih 15kg tako velik faktor? Aha še ena razlika, jaz sem imel oprijet kolesarski dres kratki rokavi, on pa nek kolesarski anorak, ki je plapolal, čemu taka razlika?

Povezava do prispevka
doz reče pred 5 urami:

Eno vprašanje: včeraj ko sem se spuščal iz Krvavca je za mano vozil nek mladenič cca 30let moje višine in vitkejši, z kakor sem videl precej hudim kolesom, mislim da full carbon po oblikah cevi sodeč, ni se videlo nobenih zajl in seveda disk bremzah, sem mu rekel naj gre naprej da sem počasnejši ker moram paziti na temperaturo bremz in nisem imel namena terati navzdol. Je rekel da mu ovinki ne gredo in je šel naprej, jaz pa sem vozil cca 15m za njim ali malce več, ok fant je bil lažji cca 10 do 15kg, bila sva v podobni poziciji na kolesu pa brez poganjanja sem bil konkretno hitrejši tako da sem ga konstantno dohiteval. Pričakoval bi da pač staro kolo nima za burek, ali je pač tistih 15kg tako velik faktor? Aha še ena razlika, jaz sem imel oprijet kolesarski dres kratki rokavi, on pa nek kolesarski anorak, ki je plapolal, čemu taka razlika?

 

Zavetrje.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...