Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

Boris reče Dne, 16. 9. 2023 at 20:26:

to je blo pred tednom dni ali vec ne? Vem da je prejsni vikend bil stelvio. 24. je pri nas novena pass iz obe strani. Sam je isti smorn al zaprejo al ne k zdej ni vec prometa. Ce gres med tednom pa sploh ni zive duse.

Ta vikend v soboto. V Dolomitih je blo še kr nekaj prometa, najbrž tudi zaradi lepega vremena. 

Povezava do prispevka
Boris reče Dne, 16. 9. 2023 at 20:26:

to je blo pred tednom dni ali vec ne? Vem da je prejsni vikend bil stelvio. 24. je pri nas novena pass iz obe strani. Sam je isti smorn al zaprejo al ne k zdej ni vec prometa. Ce gres med tednom pa sploh ni zive duse.

Ta vikend v soboto. V Dolomitih je blo še kr nekaj prometa, najbrž tudi zaradi lepega vremena. 

Povezava do prispevka

Haha jebo Absolute Black pa Fondo :D

 

 

Hambinija je nekdo stalkal in objavil spletno stran, kjer so slike kako je šel z bajkom od doma na šiht pa kje dela in da nima dost dnarja za ne vem kaj tak in je model backtracal nazaj na AbsoluteBlack. Samo zato, ker je sprobal, ugotovil in objavil, da je precenjen šit isti šit ko pocen šit. Furajo pa to borisi po s-worksih.

 

Povezava do prispevka

Ne da bi zagovarjal kogarkoli (tudi meni se zdi AB kletka overpriced) ampak jaz Hambinija težko jemljem resno predvsem ker popolnoma vse skurca, se huje kot Boris. Izpade kot igralec. 

 

Tudi ta video s to kletko ima meni par nelogičnih izjav, predvsem da je ležaj plastičen, čeprav zveni in se zdrobi kot steklo. 

 

Da ne bi omenjal da ga je Adam od ZFC spraševal za dokaze o trditvah, da so keramični ležaji smeti (presenetljiva izjava od nekoga, ki prodaja BBje s klasičnimi ležaji, a ne) in mu je model odgovoril nekaj v stilu "to imas opisano v strojniških knjigah" in ni hotel dati metodologije testiranja. 

 

Da ga pa nekdo iz AB stalka se mi pa niti ne zdi presenetljivo, glede na njihov retardiran odziv na njegov video (kjer so se spustili na osebni nivo in žalili njegovo frizuro, lol). 

Povezava do prispevka

Se strinjam z njim, da je tale AB cage totalno precenjeno sranje.

 

Se mi pa hkrati zdi zgodba o Hambiniju s tiste spletne strani dokaj verjetna. Dejstva, kot je dokončan doktorat in 100+ patentov, se pač dajo preveriti in tu Hambini očitno baše, ter sedaj tudi zakriva te izjave. Tudi to, da svoje BB-je izdeluje na šihtu je čisto verjetno. Taka firma, kjer domnevno dela, ima najbrž svojo ekipo vzdrževalcev z vso potrebno mašinerijo, ki je v pripravljenosti za primer okvare, sicer pa polno časa za fuš.

Povezava do prispevka

Ma ne vem, Fondo sem slišal prodajat Factor in dissat vse kar ni, vklučno z BBji, in tudi vem kakšno izobrazbo ma, pač o teh zadevah nima ama nič (tko absolute black) podlage. In ta test setup iz slike in modeli motorjev in senzorjev so tud preverljivi, to da z roko lahko stisne loger za milimer, da se cela kletka premika ko kinder jajc ni treba vzet za "izjavo". Valda lahko oba igrata na svojo noto, samo pri tem je Fonda še ko bi Boris komentiral kako so narejene SpaceX rakete, laik, ki živi od tega da prodaja svoje pravljice.

 

Kar se tiče stekla, lahko probaš kozarc zdrobit tako s kleščam pa poročaš.

 

Sem prišel na ta video zarad videa, da ga nekdo stalka in slika kako se voz z bajkom na šiht pa to in je tam pol ure modroval in analziral da je to verjetno AB, kar je bilo očitno dost viralno, da ga je dal pod youtube recommendations. Sem šel gledat še ta link iz komentarjev in umru, k je omenu Fondo.

Povezava do prispevka

Lahko probas, sej te stane samo okoli 10k, ali po čem so Factorji dandanes :lol:

 

Drugače meni je pohvalil starega Cube-a in mi dejansko ni silil novih koles (čeprav je bil Cube velikost prevelik), dokler nisem šel k njemu na svetovanje za izbor novega kolesa. Tam je bila pa ena velika Factor reklama. 

Povezava do prispevka
doz reče pred 1 uro:

V 14 mesecih komplet stroški za avto 12k. Ampak vse od fedrov do zavarovanja in zimskih gum. Če zraven dodaš še stroske, ki jih že imam z popravili, 2 novi luči spredaj cca 1.8k in katalizator 2k... smo pa na 16tih jurjih... in to za enga megana 😃

sm mislu da mas alfo doma k si opisoval stroske 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...