Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

Boris reče Dne, 21. 9. 2023 at 12:21:

Jebale vas primerjave z auti

 

su sm na bajk krr zakaj bi doma lepo geekal hc classic. Po 5km me zacelo prat naslednjih 50km

IMG_8820.jpeg

a si bil na Stitches serverju :rofl:?

 

btw, zakaj nimajo bajkov brez barve? Ene 3g bi prisparal

uredilo bitje Ivan JJ
Povezava do prispevka

Ej @Boris, imaš mogoče ti kakšno idejo, zadnji menjalnik na Ultegri Di2 mi malček klika (kot da bi bil indeks narobe) ampak to dela samo v 1 prestavnem razmerju in sicer ko prednji menjalnik prestavi na velik zobnik (mam vklopljeno samodejno prestavljanje), drugače je mir.

Tudi prestavlja OK. Verjetno ni kaj dosti narobe?

Povezava do prispevka

jst bi dal v tisto prestavo k ti klika pa dej en klik gor al pa en klik dol (nastavitev) pa bo bols. Ce mas tastar di2 drzi un gumb dokler ni rdece. Ce mas nov pa dej na menjalniku dokler ne zasveti rumena lucka. Pol pa na rocki kliknes gor al dol

poglej ce je tudi menjalnik dobro zategnjen oz vijak na nosilc 

Povezava do prispevka

Sem probal malo popravit z aplikacijo ampak ne najdem nastavitve, da ne bi klikalo, samo nastavitev, kjer klika manj.

 

Sem pa malo pobrskal in očitno nisem edini s tem problemom. Tudi meni klika 5. zobnik ampak samo če je spredaj na veliki šajbi. Sicer je pa tudi ketna že malo suha, bom pozoren ko jo bom namazal, če bo kaj bolje.

 

Bom pa vprašal mehanika ko bo šel bajk na servis, če lahko pogleda. Do takrat se bom pa pač izogibal tega zobnika, pa bo :lol:

Povezava do prispevka
erted45 reče pred 15 urami:

Ej @Boris, imaš mogoče ti kakšno idejo, zadnji menjalnik na Ultegri Di2 mi malček klika (kot da bi bil indeks narobe) ampak to dela samo v 1 prestavnem razmerju in sicer ko prednji menjalnik prestavi na velik zobnik (mam vklopljeno samodejno prestavljanje), drugače je mir.

Tudi prestavlja OK. Verjetno ni kaj dosti narobe?

Lol di2, etap rival axs ftw

 

Lp, tihi misek

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...