Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

V nedeljo sem šel na Jezersko do meje, in sem bil celo turo oblečen tako da sem imel spodnji del dolge hlače, da se ne bi ponovilo tisto od zadnje vožnje tam gor... in glej ga zlomka ko sem se vračal nekje na polovici v Kokri isto sranje, huda ostra bolečina zadaj v desnem kolenu, ne samo koleno ampak kite... drugega kot to mraz dlje časa ne vpliva dobro name nimam odgovora. Komaj sem pribrcal domov, do večera je bilo vse ok kot da se ni nič zgodilo... danes sem šel domov na kofe 9C oblečen v dolge hlače in jasno zgornji dolgi del, pa se mi v Gradu ni ljubilo ustaviti in sleči dolgih hlač in dati dol čelade in zgornjega dela... no rezultat je bil osebni rekord do žičnice in tam sem se tudi moral ustaviti in zmetati cunje dol, ker sem pri zunanji temperaturi nekih 8C popolnoma zakuhal 🤣... zaradi pregretja tako sfukan nisem bil že dlje časa... no ves happy pridem domov, pa staršev ni bilo in sem spušil še kavo 🤣🤣 Screenshot_20230920_093134_Strava.thumb.jpg.f5f891c985b37ec4cce0810b3aafd570.jpgScreenshot_20230920_093134_Strava.thumb.jpg.f5f891c985b37ec4cce0810b3aafd570.jpg

Screenshot_20230920_093156_Strava.jpg

  • Račka +1 3
  • Na jagodo +1 2
Povezava do prispevka

Spredaj so bolecine ponavad ce je prenizko, zadaj pa ce je sedez previsoko

Tudi blokeji vplivajo

Cel kup je variacij, poklici Fondo za nasvete

V klanc bod zmerj manj oblecen, pa si raje gor na vrhu vetrovko obleces

 

Pa zacahni si na stangi zadaj da vidis ce kaj leze notr stanga v okvir

 

 

 

Povezava do prispevka
gorann reče pred 2 urama:

Spredaj so bolecine ponavad ce je prenizko, zadaj pa ce je sedez previsoko

Tudi blokeji vplivajo

Cel kup je variacij, poklici Fondo za nasvete

V klanc bod zmerj manj oblecen, pa si raje gor na vrhu vetrovko obleces

 

Pa zacahni si na stangi zadaj da vidis ce kaj leze notr stanga v okvir

 

 

 

Niso to karbonska jajca, ki imajo max torque na vijakih  5NM. To se zategne tako da bi prej sedež zlomil kot pa štango notri porinil 🤣 prepričan sem da je težava mraz, ker razen na Jezersko še nisem imel take težave, pa je naprimer Krvavec precej hujša obremenitev kot neko Jezersko... Da ne omenjam Jošta, če si na tistih 20% nisem polomil nog, si jih ne bom nikoli 😃 ampak s temu kolesom tja ne grem več haha. Hvala za nasvete pobje.

Povezava do prispevka
doz reče pred 2 urama:

Niso to karbonska jajca, ki imajo max torque na vijakih  5NM. To se zategne tako da bi prej sedež zlomil kot pa štango notri porinil 🤣 prepričan sem da je težava mraz, ker razen na Jezersko še nisem imel take težave, pa je naprimer Krvavec precej hujša obremenitev kot neko Jezersko... Da ne omenjam Jošta, če si na tistih 20% nisem polomil nog, si jih ne bom nikoli 😃 ampak s temu kolesom tja ne grem več haha. Hvala za nasvete pobje.

 

Tale bo mogoče malo šus v prazno amapk če misliš da je kriv mraz si mogoče pred turo probaj namazat kolena s kakšno grelno kremo? Sicer ne vem, če bi sploh kaj pomagalo ampak vsaj stane te ne veliko :lol:

Povezava do prispevka
Jake the Mess reče pred 12 urami:

Ej pobi, a slučajno kdo fura Giro čelado na specialki pa tud na mtbju? Za na specialko jo mam, pa mi super paše, zdej me pa zanima al majo isto obliko kalupa tud za MTB al je to za it probat? 

velikost je ista pri recimo M na mtb ter M na road. Isto je pri cevljih mtb ali road pri enaki znamki samo jaz bi te zadeve kupoval v trg kjer probas. Pa vzami se spegle s sabo da vidis a ti stiska dol med usesa spegle ali ne. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...