Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

Boris reče pred 9 minutami:

to mam jst je super ker nc ne opleta

Pa se torbo vzmes vn in neses v hotel brez da je usrana od blata pa da jo odpenjas zapenjas. Mas dve razlicne torbe 10l ali 16l

 

Mene tole kr mal prime, da bi si kupu :) Upam, da na pomlad/poletje uspem km it za kšne 2, 3 dni. Se spomnem, ko so mel GCN nek video, ko sta šla Olly pa še en od italijanskega GCN od Tirenskega do Jadranskega morja čez Toskano. To bi znala bit kr fajn turca za par dni :)

Povezava do prispevka

Jst sm su pred leti od doma do livigna preko san bernardina albule umbrail pa pol

nazaj na zernez fluela pass davos lenzerheide. Tretji dan pa na laax lucomagno domou. Uzitek cisti sam sm mal

prevec zastavunprvi dan 250km pa skor 5k visincev pa sm v hotel

prsu ob 20 zvecer. Tkole z torbami je fun sam mores it na easy tko uzivantsko. Jst sm ga kr teral. Pa zdj ce bi sel bi su z creo.

evo moj setup atm

 

letos nism sel ker se je tamala rodila. Drugo

leto pa zihr en krog v smeri zermatta

 

 

IMG_0753.jpeg

IMG_0754.jpeg

IMG_0757.jpeg

IMG_0756.jpeg

IMG_0755.jpeg

Povezava do prispevka

Nahrbtnik imam samo ko je mraz in grem v hrib, da se potem pri starših preoblečem da nisem moker za navzdol... za čez zimo sem dal gor navadne pedala, ker me zebe v prste na nogah kljub 3 parom nogavic... In tudi navadni čevlji me začne zebsti po 30min, kakšni nasveti? Vse ostalo brez problema... Evo boris samo zate 🤣  v torbici pod sedežom imam orodje, zračnico in pumpo...

Valda imam luč zadaj in spredaj, če se vozim ponoči dam močnejše luči gor...

 

 

 

20240109_133730.jpg

20240109_132612.jpg

uredilo bitje doz
Povezava do prispevka
Gogy reče pred 6 urami:

Misliš da ne bi sedla kaka tista potovalna gor? Nenazadnje, človek rad kaj poje, ko pride na cilj. Kak kuhalniček pa Carnex pasulj za sabo neb blo naumn vzet..:D

Hehe če grem daleč pojem kakšno banano, ali jabolko, pijem.pa samo vodo in popolnoma nič drugega, sem 6 let popolni abstinent od alkohola, ne pijem nikakršnih sladkih pijač, mogoče kdaj kak nesladkan čaj, sicer pa vodo in eno do dve turški nesladkani in brez mleka kavi

Povezava do prispevka
Mutombo reče pred 27 minutami:

evo zdaj je vsaj jasno zakaj svicas ko bik....cist prevec si oblecen plus to en k diha....

Lej klanec na mozjanco je tko kar hud za rekreativca, na stefanjo je še huje ker je na dveh mestih 18% in tudi če je minus 4 kot je bilo danes sem zgoraj imel oblečeno samo kolesarski dres in čez odpet zgornji del trenirke in sem bil premočen. Ravno tako pred štartom klanca dam dol kapo in rokavice, enostavno je tak napor da bi bil moker ne glede na oblačila, ma ce grem zgoraj brez bi bil moker, itak ne grem v klanec z bundo lol... Boris razumem kaj mi hoceš dopovedati, ampak jaz sem samo rekreativec, in za urco voznje ne rabim hrane ali dragih oblačil ali posebnih režimov, ker ne iščem več hitrosti ali osebnih zmag, ampak samo zmerno gibanje da ostanem fit in zdrav... si bom pa počasi nabavil ustrezno opremo. Se mi ne mudi... vsekakor sem pa vesel nasvetov, ampak dejansko za kolesarjenje ne rabiš ničesar drugega kot kolo 😃 ce pa hočeš biti hiter in učinkovit je pa to druga zgodba, sam to so resne razlike, naprimer tista modra široka jakna je nuts, pri cca 30km/h je kot bi se zaletel v steno dobesedno lahko nabijaš kot konj pa ne gre nikamor, medtem ko samo v dresu z lahkoto 33+ in te stvari se itak seštevajo, ampak kot sem rekel gre se mi samo za gibanje...

uredilo bitje doz
Povezava do prispevka

Res je... ne morem povedati kako zadovoljen sem s tem bajkom... resda ni najhitrejši zaradi geometrije, ampak je noro udoben... fak kako fino je ko rit in hrbet ne trpita... izgleda res popoln all rounder, edino za kakšen res grob gramoz ga ne bi imel, sicer pa ostalo superca, sedaj razumem vse reviewe in teste... 

Povezava do prispevka

na kratko. Ce bos zelel kdaj investirat v obleke ne kupuj debelih jaken itd. Oblaci se v slojih. Vec tankih slojev k jih pol slacis oblacis. Jst k furam na -2 ne svicam nic ker me obleke ne dusijo beri ne oblacim plasticnih vreck.  

Tko k si menju bajk in si vidu kaksna je raztlika med starimi jajci in nekim basic road bajkom leta 2024. Enako je razlika al furas v kapi pa bundi iz palmanove al si ubodes neke basic kolesarske obleke. 

 

 

Povezava do prispevka
Gogy reče pred 10 urami:

Misliš da ne bi sedla kaka tista potovalna gor? Nenazadnje, človek rad kaj poje, ko pride na cilj. Kak kuhalniček pa Carnex pasulj za sabo neb blo naumn vzet..:D

sam ce je notr par flas veuve clicquot

 

Za neki na hitr oblect je tole top all rounder.

https://arcteryx.com/us/en/shop/mens/atom-hoody

mam ze leta in se kr dobr zgleda, zbases jo lahk v vsak vecji zep, ce notr kej delas ti je toplo tud na 0, ce ne pa dodas cez se kak shell layer.

uredilo bitje Ivan JJ
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...