Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

Ta model nima clampa za seatpost, ampak naj bi se privijacil v zavore, ki jih ta kolo nima, ima pa 2 luknji verjetno za strehce pa sem pač porabil te. Ta prtljažnik mi je vizualno bolj všeč kot ostali modeli, ker deluje tudi kot strehca, in je razmeroma lahek... dokupim še torbo ob priliki, ki jo bom pač rabil za službo in izlete, saj vem da izgleda češko, ampak zadeva deluje, ko bo pobarvano bo kot original. Nazalost nujno rabim torbo za službo ker imam pač oblacila notri, ob 12h grem in ob 21h se vračam domov, razlike v temperaturi so take da pač moram imeti sabo oblačila, kot tudi palerino in tako naprej, nahrbtnika ne maram preveč ker sem vedno moker potem po hrbtu.

Povezava do prispevka

Mah kje, računaj, da.moram sabo imeti toplo jakno  za zvečer, palerino za dež, pa nogavice in majico za delati. Imeli so tudi drugačne ampak so še bolj klošarski, problem za seatclamp je da pač moja stanga ni okrogla ampak D oblike in bi že moral potem nekaj podlagati in raje ne bi, kot tudi ne vem če bi upal objemko dobro zategniti na karbon. Tisti drugi pa je masivni in res izgleda nikakvo. Kot tudi nujno rabim take vrste vpetje kovčka, da ko pridem v kolesarnico samo staknem in grem... nažalost nimam izbire, function over form je tukaj

440186_140820.jpg

topeak-prtljanik-mtx-beamrack-v-type.jpg

uredilo bitje doz
Povezava do prispevka

Evo Boris sem našel navodila, kako je mišljeno original ter zakaj sem pač naredil tisti nosilec, saj ga bom pobarval da ne bo tako grozen ampak ostali prtljažniki tam do 100e so za pogledati še bolj klošarski kot tale , zato sem ga pač obdržal...

20240121_131100.jpg

Screenshot_20240122_155913_Samsung Notes.jpg

Screenshot_20240122_160041_Samsung Notes.jpg

Povezava do prispevka
tiesto reče pred 2 urama:

Pizda js kr griparim tale januar. 4 kile dol ze ta mesec, vince ili mirno spavas? :D

jst sm isto bolan 3x na mesec od kar tamala hodi v vrtec. Prej pa 1x na dve leti mal vrocine za dva dni. 

 

dilar reče pred 3 urami:

 

Po dolgih letih spet na pistah. Stegna pečejo, lica rdeča :)

 

 

 

 

 

tle mas full raj za mtbjat. Sploh iz jakobshorna dol al pa od tu kjer si ti se peljes v arosa lenzerheide Iz jakobshorna mas najboljsi trail dolg 60km v eu. Epic trail

 

Povezava do prispevka

Delam neke Z2 furice, hodim 2x/teden na telovadbo, da bo pump jaci, sel za 3 dni smucat. Sanjam everesting nekoc :D Grem spomladi malo testirat basecamp pa da vidim ce imam potencial... Jebe me zdej sneg v Lj, vse pomrznjeno se bom ubil na trailih...

Povezava do prispevka
tiesto reče pred 3 minutami:

Ofak ne govor mene vsi strasijo, to me drugo leto caka.

Mah odvisno kdaj bos dal mulca v vrtec nasa je sla pr 4 mesecih (sicer v privat z 3 ostalimi otroci). Tamala je po mesecu pa pol vecinoma dala vse neumnosti prehlade itd skozi. Zdj ma imunski sistem terminatorja. Jst in zena pa obleziva 1x na teden. Meni je overall vazno da je tamala ok. Drgac mas se eno leto da bos tam tko da naspi se, nafuri bajk. K bos fotr bos vidu kolk prostega casa si fuknu stran za neumnosti 🤣 

sm pa danes narocu yepp sedez tko da k se mal otopli ga zacneva kruzat na levotu

sry za offtopic

  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

dejmo eno rečt od obročih. neki časa me že srbi, da bi si kupil nove obroče. seveda gledam najboljši p/p, kjer mi je posebaj pomembno, da je seveda felga lahka, maaaax 45mm profil (rajš manj) in pa da je notranji premer 25mm.

 

dalj časa sem že imem nagledane hunt 32 aerodynamicist ampak me moti da imajo samo 19mm notranjega premera. i want my sub 4bar plašče oz. udobje in sm jih zato črtal.  če bom metal take dnarje v pofukane feltne, hočem imet vse ali nič.

k nč temu ustrezajo zipp 303 firecrest, če odmisliš mal obnoxius logote, ampak me je kar groza ko berem kak sekret so ZR1 pesta oz. ležaji na teh felgah.

 

any other ideas?

Povezava do prispevka

Pesta srama so res bolj boga. Jst sm fural prej roval clx in roval cl. Sezone k sm delal med 10-15k letno. Menjal 1x letno lezaje ali jih samo poservisiral (ceramic speed). Pr sramu sm v 2 letih menjal ze vse lezaje. Enkrat se mi je en cist zalepu. Ampak overall mi to ni problem ker odprem porihtal na sihtu v 15min. 
rovalke so mi ble tiptop sploh cl so dost poceni. 
felten mas kolkr hoces. Ce hoces odlicno felgo bos mogu gledat felge okol 2k plus.

nemores falit z shimano dura ace 2200 mislim da je cena. 
Jst sm fural firecrest par mesecev. In razen cene nism opazu neke grozne razlike med 303s in firecrest. 

Povezava do prispevka

Isti smorn je to sam mal vec gramov 

meni sram ni vsec in ga na cestaku ne bi imel. Raje 105 kot force ali red. Imam force na gravel bajku. Katastrofa zavorne rocice plus zavore v primerjavi z shimanom. Plus na shimanu mas di2 povezavo na garmin ter ni treba filat dveh baterij. 
Zdj dobis ultegro za za ene 1300€. Za 105 ne poznam cene


Ce gledas tko kaj bos izkoristil vzames 105 di2. Ce mas kak proper frejm dej gor ultegro vsaj. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...