Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

dzordze jzt sem bodoci tekmovalev EWSa. lahk me kej vprasas.

 

na bolj resni noti. vcer smo se ucil skakat. bunnyhop mi cedalje bolje gre. timing prihaja nekak skup z gibi. musklfibra v trapezih se nikol prej nisem mel. feels good man.

 

tud drope smo delal. ce mas pravilno hitrost in je drop narejen za beginnerje se sam peljes dol. k mas pa premal hitrosti al je pa tricky drop pa mors uporabit skillse. in se lahko epsko zajebes ce zgresis timing.

 

v bike parku v podutiku smo sli na tadrug najvecji drop. kok me je blo strah holy fuck. takega straha se nisem izkusil v lajfu. sred dropa sem verjetno blackoutal, vse kar se spomnim je da sem mel premalo hitrosti in sem priletel prevec na prednje kolo. pol k sem prsu k seb sem sel se enkrat. dost boljse, sam tokrat je pa en dedek zalutal na poligon nekak in sem skoraj priletel vanj.

 

slikce pridejo.

Povezava do prispevka

kolesarji (ne gorann)

začela se mi je delat faking bula, notranji del stegnja, mal pod jujci

u bistvu sm mal že vnel zadevo ker u izi boli

tm k pade nekak rob zica na stegno

dohtarca prav da je to ful pogost pr kolesarjih

nej mal neham drgač bo treba rezat

 

koji kurac

kaj nej zdej

namažem s kitajsko mastjo

yolo kolesarim dokler se ne vname & režem ?

 

dosadna lokacija moram reč.

 

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 15 minutami:

kolesarji (ne gorann)

začela se mi je delat faking bula, notranji del stegnja, mal pod jujci

u bistvu sm mal že vnel zadevo ker u izi boli

tm k pade nekak rob zica na stegno

dohtarca prav da je to ful pogost pr kolesarjih

nej mal neham drgač bo treba rezat

 

koji kurac

kaj nej zdej

namažem s kitajsko mastjo

yolo kolesarim dokler se ne vname & režem ?

 

dosadna lokacija moram reč.

 

 

Livestrong

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 16 minutami:

kolesarji (ne gorann)

začela se mi je delat faking bula, notranji del stegnja, mal pod jujci

u bistvu sm mal že vnel zadevo ker u izi boli

tm k pade nekak rob zica na stegno

dohtarca prav da je to ful pogost pr kolesarjih

nej mal neham drgač bo treba rezat

 

koji kurac

kaj nej zdej

namažem s kitajsko mastjo

yolo kolesarim dokler se ne vname & režem ?

 

dosadna lokacija moram reč.

 


Ni normalno ker prvic slisim da bi kdo dobu to. Socer si ne predstavljam a mas bilo na riti al na nogi? 
sigurno ce mas namen oedalirat zamenjaj sedez ter boljse hlace. Drugace problema ne bos odpravu. 

 

A te je rob zica nazulil? Poglej za kak zic z upognjenim robom. Sploh ce mas mocna stegna

uredilo bitje Boris
Povezava do prispevka

Tole bo zdej res poljedelska ( v bistvu bolj živinorejska) rešitev, ampak meni se je 1x naredil en tak žulj / bula blizu guzice. Pa so mi svetovali da grem v kmetijsko zadrugo po kremo za mazanje kravjega vimena. In je dejansko delovalo :) ampak ja, to je samo celjenje posledice in ne rešitev težave. 

Povezava do prispevka

Evo sem šel dons sprobat nov tech na jutranjo furo. Sem si mislu, kva bo ql, k bo sonce mal višji gor, itak da je bla megla :rofl: Prov kaplal je od mene, k je bla taka vlaga. Blo je 5,6 stopinj, arm, leg warmerji top, jakna tud, sam verjetno bi mogu en termo base layer dat spodi, namest klasičnga poletnega base layerja pa dresa. Pa nujno bi mogu met zimske štumfe pa tisto sceno za čez čevlje, ker se mi je tk legendarno zanohtal, da sm se pol ene pol ure tajal pod tušem :D

 

Tud tiste termo kratke hlače pomoje niso napačna opcija, ker kr zahladi v mednožje hitr :S

uredilo bitje dilar
Povezava do prispevka
dilar reče pred 6 minutami:

Evo sem šel dons sprobat nov tech na jutranjo furo. Sem si mislu, kva bo ql, k bo sonce mal višji gor, itak da je bla megla :rofl: Prov kaplal je od mene, k je bla taka vlaga. Blo je 5,6 stopinj, arm, leg warmerji top, jakna tud, sam verjetno bi mogu en termo base layer dat spodi, namest klasičnga poletnega base layerja pa dresa. Pa nujno bi mogu met zimske štumfe pa tisto sceno za čez čevlje, ker se mi je tk legendarno zanohtal, da sm se pol ene pol ure tajal pod tušem :D

 

Tud tiste termo kratke hlače pomoje niso napačna opcija, ker kr zahladi v mednožje hitr :S

Kva sploh gres brez termo hlac v tak mraz :)

nehas komplicirat pa kupis dolge termo za zimo, ne rabiš kombinirat  nogavcke pa hlace, ker ko je enkrat orenk mraz je to najbolja izbira

Povezava do prispevka
dilar reče Pravkar:

 

Ja če jih nimaš, greš pač z navadnimi :)

Cim prej nabav, sploh ce mislis pri teh temp. vozit 

Moj glas gre za dolge termo hlace, kolencnike pa termo kratke mam jest tam okol 10 pa do 15, ce je pa okol 5 pa sploh ne grem zakaj bi zmrzoval :)

Nismo si vsi enaki, eni bolj zmrzljivi drugi ne

Povezava do prispevka
Boris reče pred 9 minutami:

Mas tudi termo zimske assos nogavcke k so dolgi in jih navleces do vrha nog. In je ql tudi z poletnimi hlacami

 

Ne vem jst sm tele kupu:

 

https://www.assos.com/legWarmer_evo7?gender=M&color=110

 

tle na spletu majo samo še te pol:

 

https://www.assos.com/assosoires-spring-fall-leg-warmers?gender=M&color=113

 

sej v noge me drugače ne zebe, bl v mednožje v izi, to pa ne vem če leg warmerji kej zlo pomagajo XD

 

Povezava do prispevka

Iz hribov pa cakanja na mrzlih stantih lahko priporocam termo (merino) spodnje perilo, pomoje bom isto prakticiral na kolesu pozimi. Assos jakna isto top, me je blo strah da me bo zjutri zeblo ampak ni blo panike. Ce dam pulover spodaj me mal veže ampak se morm zgleda navadit na te kolesarske kroje. Plezalne jakne majo glih kontra - roke noro mobilne v ramenih. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...