Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

S<3NEC reče Dne, 27. 3. 2024 at 21:43:

Aha, tudi sam sem težko ponovno našel svoj lasten komentar. Moraš odpret dogodek in potem tam pogledat komentarje.

Zrisal sem pač turo iz Kamnika, ki se prvotni priključi v Lučah. Nekaj je bojda kandidatov tudi za tako varianto.


Jst sem za to varianto, ker zivim v Lj. Sicer razmisljam da bi tud kr do Luc prisel, ce ne bom dovolj pripravljen :D

TrippinBalls reče pred 15 urami:

realno gledano za top end felge, se bo zdaj najbž kupovalo elite drive helix, ki zgledajo strupeno pa še specsi so top šit.... vse to za manj kot pol cene zipp 353 nsw npr.

 

preorderji štartajo danes. mene rajcajo za popizdit.

 

https://www.elite-wheels.com/drive-helix-carbon-fiber-road-bike-wheels/

 

Teza kr lepa ja za 40mm deep. Sicer kolkr sm gledu, majo Farsports pa 9Velo se nizje teze, nizje cene, pa isto dobre specse. Jst sm ze skor odlocen da eno od njihovih modelov nabavim.

 

Primer: https://www.ninevelo.com/products/9velo-2024-road-disc-carbon-spoke-cd-20-series?VariantsId=10514

 

gorann reče pred 8 urami:

@svaljekTi prides v mozirje, ne? Jaz, ti, tiesto, tuerk?a se kdo

 

Ves kaj sm razmisljal ce bi kdo kj hotu prej kaksno izi odpeljat, alpa se dobit na trojanah na krofu😁

 

Jst sem tud za kako furico predtem ze. Mam sicer majhnega otroka doma tko da je cas bolj redka dobrina, ampak ce se vnaprej zmenmo sem za, sploh ce bo kje okol Lj.

uredilo bitje Lyrical
Povezava do prispevka
Lyrical reče pred 10 urami:

Teza kr lepa ja za 40mm deep. Sicer kolkr sm gledu, majo Farsports pa 9Velo se nizje teze, nizje cene, pa isto dobre specse. Jst sm ze skor odlocen da eno od njihovih modelov nabavim.

 

Primer: https://www.ninevelo.com/products/9velo-2024-road-disc-carbon-spoke-cd-20-series?VariantsId=10514

 

 

sam te ne zgledajo lepe :P pa elite bo do 2.4. oz. do razprodaje zalog imel early bird kupon za -240$ na helixe. to te na koncu pride 1250€ish. can't beat that deal imo.

Povezava do prispevka

gorčiju se piple tud če nič ne kupujemo. :happy:

 

 

anyway, zdele sem naredil prvih 300km s ketno potopljeno v vosek. prvih 30km je blo obupnih, potem pa naslednjih 150 božanskih. ko sem se spravil mal drip voska dodat, rezultati niso bli najboljši. vosek ma tendenco zletet dol z rolerčka kot da ma bananin olupek pod sabo. včeraj sem pol pogledal silcin video, kako se to naj bi naredilo in bom videl če bo kakšna razlika.

 

v videu na debelo namaže vosek na dve polni dolžini ketne, potem pa še dve polni dolžini ketne ketno pinchne med prste, da razmaže vosek med rolerje. to sem včeraj potem naredil, pa bom danes videl če bo to res to.

uredilo bitje TrippinBalls
Povezava do prispevka
TrippinBalls reče pred 6 urami:

 

sam te ne zgledajo lepe :P pa elite bo do 2.4. oz. do razprodaje zalog imel early bird kupon za -240$ na helixe. to te na koncu pride 1250€ish. can't beat that deal imo.

 

PeakTorque ima 10% popust s kodo 9VeloPK10tko da prides pod 1200€ za tiste obroce. Farsports isto, poglej na njegovi strani, pod jurja za obroce s super reviewi. 

 

Nism pa osebno se nikol vozu karbonskih obrocev, vse je blo stock do zdej tko da nej kdo drug pove kolk se vse to sploh splaca haha. Predvsem lovljenje gramov je najbrz malo brezveze za rekreativce, pa tud karbonske spice majo najbrz slab risk/reward glede na to da ne tekmujemo.

Povezava do prispevka
Tihi Mi53k reče Dne, 21. 3. 2024 at 14:14:

 

Js mam tole od Van Rysla, men je kul. Je kao poletna, UV zaščita za roke, ampak jaz je ne morem v res vročem nosit, mi vseen bol paše veter čez roke.

https://www.decathlon.si/p/331081-121886_terakota-kolesarska-majica-racer.html


Vceraj dobil tole majico, zgleda obetavno, race fit, narejena zgleda ok. Pa res huda barva tale “zelena”. Tako da hvala, super predlog :)
 

Prav probal bom ene bibse Decathlonove za foro. 

Povezava do prispevka
b4d reče pred 6 minutami:


Vceraj dobil tole majico, zgleda obetavno, race fit, narejena zgleda ok. Pa res huda barva tale “zelena”. Tako da hvala, super predlog :)
 

Prav probal bom ene bibse Decathlonove za foro. 


bibse probi kje v trgovini probat najprej

 

jaz mam ene starejši model (rcr 1, zdej je že rcr 3), pa majo vložek ene 2-3 cm preveč naprej

ostalo je sicer vse super, samo če vložek ni ok si nimaš kej z njimi počet (js jih mam za zwift)

al pa vsaj na kakih uk, de decathlonih reviewe prebrat

Povezava do prispevka
b4d reče pred 7 urami:


Vceraj dobil tole majico, zgleda obetavno, race fit, narejena zgleda ok. Pa res huda barva tale “zelena”. Tako da hvala, super predlog :)
 

Prav probal bom ene bibse Decathlonove za foro. 

Tudi jaz imam že par dni odprt zavihek z rcr3 bibsi iz Decathlona. Res me zanima kako tole izpade v primerjavi s Castelli in Assos bibsi. Če nič drugega, bojo ok za furanje med tednom, ko imam samo kakšno uro časa po šihtu.

Povezava do prispevka

Ja pri meni se je izkazalo da moram kupit ene nove na sezono. Tam dve sezoni se nekako zdrzijo, tretjo so ze al prozorni, al raztegnjeni, al mi tasca opere na prevec stopinj in se naredijo grudice v podlagi.

 

Sem kar blizu temu da si za rojstni dan privoscim Assos trail bibse pa hlace... Tamai ima zjebano spletno stran pa evo mi izgovora porabit 3x vec denarja...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...