Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

Boris reče pred 22 minutami:

celada je sigurno top. Ce ti je vsec in cenovno ok. 

 

bi pa raje vzel tole 

 

https://www.foxracing.com/proframe/23310.html?dwvar_23310_color=001&dwvar_23310_size=L&cgid=mtb-mens-helmets-proframe#start=2

 

23310001_1?$dw_detn1$&wid=800&hei=800

 

Tale mi je tudi top, samo zgleda da jo ni nikjer na zalogi? A je to samo obdobje al grejo vn iz prodaje?

Povezava do prispevka

Pobje, ima kdo kakšno priporočilo za eno budget delovno stojalo? Ne rabim ravno Park Tool robe za 300eur. Nekaj, da bo bajk držalo v zraku tiste 2-3x na leto, ko rabim kaj pošraufat, ponucal bi pa še za pranje kolesanje. Pa fajn je, če se zloži.

 

Mogoče kaj takega

uredilo bitje erted45
Povezava do prispevka
erted45 reče pred 33 minutami:

Pobje, ima kdo kakšno priporočilo za eno budget delovno stojalo? Ne rabim ravno Park Tool robe za 300eur. Nekaj, da bo bajk držalo v zraku tiste 2-3x na leto, ko rabim kaj pošraufat, ponucal bi pa še za pranje kolesanje. Pa fajn je, če se zloži.

 

Mogoče kaj takega

Jaz sem ga kupil v Hoferju za 20-ish €. Zloži se, drži pa tudi.

Povezava do prispevka
S<3NEC reče pred 3 urami:

Jaz sem ga kupil v Hoferju za 20-ish €. Zloži se, drži pa tudi.

 

RAD!OACTIVE reče pred 2 urama:

Ta iz hoferja/lidla je top, men drzi tud stromarja bp. Sam zdej jih nimajo, edin kdo z bolhe. 

 

Če me spomin ne vara sem celo videl eno tako zadevo, mislim, da v Evrospinu. Ne vem, zakaj nisem vzel, bom pa oprezal, thenks :) 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...