Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

gorann reče pred 16 urami:

Dobra, lepa, kolk watov si mel avg da vem prblizn :)

 

Daj me dodaj na zwiftu, da gremo kaksno kdaj pa kdaj, tolk da se vozimo

 

Aja ker trenazer pa mas, jest mam elite suito  ne vem kolk je res natancen ampak naj bi bil znotraj +-2,5%

Spoiler

Power avg 205 
Cadence avg 54
Sploh ne znam pogledat v zwiftu al pa companionu samo vzpona ker mi kaže celotno traso, tudi spust. Na stravi je segment ampak je za kilometer krajši. Bwoo
Iz strave segment: 261W,  cajt 1:05:46


Kickr core. Se ne spomnem več kdaj se nazadnje spindown naredu. Vozim workout cel čas, se nisem nič posvetil vatom in tem rečem, ker želim sploh taprvo prit iz debelosti prve stopnje na ustrezno telesno težo. :panika:

uredilo bitje bozicekman
Napača, pisalna.
Povezava do prispevka

sem edital zgoraj.
Prokleti svet zajeban in zwifti in kompanjnoi in strave in garmin in pes mater. samo klikanje in vpisoanje gesel za kej videt. pa še zmeri ne čutim curaka kadar končam vrtet

@Boris sedeži, če že, kaj: Ergon, Sqlab, Specialized, selle XXX ?

uredilo bitje bozicekman
Povezava do prispevka

aha lepa, 261W

 

a kj ustajas vmes pa stoje vozis, probaj je ful boljs za noge in mehko tkivo 

 

 

kolk mas pa ftp potem, 265W ali vec

 

 

jest mam sedez od bontragerja, 50eur, aeolus comp model, krajsi od normalnih, pa 1cm daljsi kot ma spec power modele, mam tud power comp pa mi je od bontragerja boljsi za sedet

Povezava do prispevka
bozicekman reče pred 21 minutami:

sem edital zgoraj.
Prokleti svet zajeban in zwifti in kompanjnoi in strave in garmin in pes mater. samo klikanje in vpisoanje gesel za kej videt. pa še zmeri ne čutim curaka kadar končam vrtet

@Boris sedeži, če že, kaj: Ergon, Sqlab, Specialized, selle XXX ?

Kar se sedez tice moras sam nekako probat. Jaz sem vozil 10 let fizik pol pa power od speca arc in mam po dirki recimo 80% manj razfukano kozo kot z fizikom. Ostalih nisem probal tako da ti ne znam svetovat. 

Povezava do prispevka
gorann reče pred 23 minutami:

ja ker v workoutu prevec skacejo wati ko ustanes in je motece za erg

 

ker plan pa delas, jest sm ftp builder pa se mi ne da, to bom spomlad zunaj pocel, cakam da pride stages power meter da nabavm

tudi jazst sem si dal prvo ta ftp builder, pa ni blo nekega efekta po končani vadbi in sem po 4. tednu prekinil in si dal build me up 12 tedenski. Ta mi je dosti bolj všeč, ker je raznolik. Kokr sm prej že bil dejal, prvo stopit salo.  

Povezava do prispevka
Boris reče pred 1 uro:

Gorc power si nastimi da ti kaze avg 3sec

sej mam ze skoz tko

Flaming_C reče pred 1 uro:

Jst mam tak čudn filing ko vstanem na kolesu da bom zlomu kej 

hehe, ne bos nc bat, nemors pa levo desno muvat kolesa

bozicekman reče pred 1 uro:

tudi jazst sem si dal prvo ta ftp builder, pa ni blo nekega efekta po končani vadbi in sem po 4. tednu prekinil in si dal build me up 12 tedenski. Ta mi je dosti bolj všeč, ker je raznolik. Kokr sm prej že bil dejal, prvo stopit salo.  

ja sj to sm mislu pa narobe rekel, ta 12 tednski sem zacel pa preskocu sm 2 tedna ker je pisalo, ce si "in shape" da preskocis dva tedna ki se itak ponovita kasneje

 

salo se topi, dans sm ze na 95kg, men je vazn da mi gre ftp gor pa da mam vec vzdrzljivosti:D

 

 

a je kdo zasledil dober rivju od IQ square pedal s power metrom, je kickstarter kampanja drugac

gp lama je testiral levega in je dost zadovoljen, jest ce bi bi oba za 299eur, me pa ful odbija da zgledajo cheap napram favero assiomi

ce mi veb da dober popust bom kar assiome dual vzel

 

 

dajmo se dodat na zwiftu no, jest sm flamingu ze napisal v chatbox pa nic odgovoril

Povezava do prispevka
gorann reče pred 17 minutami:

sej mam ze skoz tko

hehe, ne bos nc bat, nemors pa levo desno muvat kolesa

ja sj to sm mislu pa narobe rekel, ta 12 tednski sem zacel pa preskocu sm 2 tedna ker je pisalo, ce si "in shape" da preskocis dva tedna ki se itak ponovita kasneje

 

salo se topi, dans sm ze na 95kg, men je vazn da mi gre ftp gor pa da mam vec vzdrzljivosti:D

 

 

a je kdo zasledil dober rivju od IQ square pedal s power metrom, je kickstarter kampanja drugac

gp lama je testiral levega in je dost zadovoljen, jest ce bi bi oba za 299eur, me pa ful odbija da zgledajo cheap napram favero assiomi

ce mi veb da dober popust bom kar assiome dual vzel

 

 

dajmo se dodat na zwiftu no, jest sm flamingu ze napisal v chatbox pa nic odgovoril


A se ti ne splača pol že bolj gonilk vzet od Stages za 675?

Povezava do prispevka
dilar reče pred 4 minutami:


A se ti ne splača pol že bolj gonilk vzet od Stages za 675?

ne, ker desna stran ne kaze dobro, je tud gplama testiral in je desna stran v kurcu tko da brezveze potem, ce ni natancno skoda dnarja za karkol

drugac pa no brainer itak, ce bi delalo obojestransko ok bi ultegrino gonilko dual sided takoj vzel

Flaming_C reče pred 1 minuto:

Nisem se odlocen glede Zwifta. Bom vzel samo en mesec narocnine,teh 21 km kolkr mas free je premalo

ja sej en mesec pa en mesec, dodas pa gremo vsaj parkrat skup mal okol :)  drugac zwift je okej, sem ze drug mesec narocnik, se za marec bom vzel ko bo pa cajt za ven pa normalno izkoristit svez luft

Povezava do prispevka
Flaming_C reče pred 16 urami:

A fura kdo Zwift,Fulgaz,Rouvy,.... prek Apple TV?

 

Tablca mi komaj poganja Zwift,ko je velik ljudi okol je bolj kot ne slideshow

Ostale programe pa melje in melje

apple tv 4k poganja zwift v redu, sam nima pa senc baje, tko da men je ful grse vse skup na apple tv 4k

zdaj imam intel nuc mali kompjutercek, poganja pomoje na 20 fps 1080p high nastavitve:D me ne moti sploh, mam 27" monitor pred sabo in je izkusnja ful huda, prej sm v laptop gledal pa je mel 40fps v igri ampak ni to to, premajhno 

 

pa apple tv ma neko omejitev kolk naprav bt podpira

 

probaj laptop ce mas, je ful boljse vse skup, ze 620 uhd graficna je ok

Povezava do prispevka
Flaming_C reče Dne, 9. 2. 2021 at 21:53:

A fura kdo Zwift,Fulgaz,Rouvy,.... prek Apple TV?

 

Tablca mi komaj poganja Zwift,ko je velik ljudi okol je bolj kot ne slideshow

Ostale programe pa melje in melje

Zwift mi laufa na iphonu 7, zaenkrat brez trokiranja tudi kadar je online dosti ljudi. Povezano je na 27'' monitor prek VGA kabla, ker če dam prek hdmi mi ne poveže več trenažerja na telefon prek bluetooth...
Nekaj sem po zwiftovih forumih zasledil kjer se folk pritožuje nad slabim delovanjem špile na "gaming" kompih in so mnenja, da je še nekako najbolj optimizirana za androide in iose. Malo preveri vseeno, če ti pomaga.
 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...