Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

Tomyboy reče pred 16 minutami:

Ljubiteljski samouk ca. 12 let. Znancim rihtam mal in tudi, ko jim na uradnih servisih kaj zamočijo, oziroma šlampasto naredijo.

Občasno sodelujem z prej omenjeno trgovino in naredim kakšen custom varjante, si lahko vzamem več časa kot trgovine.

Tale Expert, z že tako visoko ceno, je šel v predelavo in je gor še za ene 3K opreme. Invisiframe kit je na njemu z nekaj dodatnimi kosi folije. Na zgonjem alu  je pa cel Custom polepljen z isto visokokvalitetno avtomoto zaščitno folijo.

Ta Turbo je šel že k stranki na Dunaj lani..

  

Samo tale kriza v kolesarstvu, ko ni robe in imajo trgovine komaj kolesa za svoje stranke, je moja delavnico sedaj  spremenilo že pol v LEGO Room. :cry: 

Jst sm slisu po savinjski govorit, da baje vsega kar se lotis, se lotis ornk, tak da “amaterski” je mal podcenjevalno 😀

Povezava do prispevka
Boris reče pred 14 minutami:

drugace nevem ce si zasledil kako sem compa spremenil v raw alu 

 

A na emtbforum-u tistega srebrnega lani, to si ti delal?

Hud Expert zgoraj, samo vilica spodnji del je pa fujtajfl, ko ni barvno usklajeno. :P

uredilo bitje Tomyboy
Povezava do prispevka

sem dal jaz gor ja lani septembra samo nevem ce je to to kar si ti videl.

Kaj je fujtajfl ? 

 

Kar se tice robe je katastrofa ja. Bo pa se kaksno leto dve tako. Upam da avguta narocimo vsaj 150 koles za 2022 baje da se dela preorder za 2023. Mi smo vzeli se santa za 2022. Plan je bil da se dela vse custom bajke sam folk atm tudi v ch nima kesa. Sm pa pred kratkim tega zrihtal frendu. Sicer nic posebnega ampak sm mu dal gor magura zavore z zeb vilco. Cakamo se shox da pride na zalogo

 

159388566_145105104151705_84639396217367

Povezava do prispevka
drevored reče pred 23 urami:

kaj se je pa s canyoni zgodilo?

 

se zdej nisem zrihtal zajle za potopno k ni cajta (ne da se mi) peljat na servis. tko da bajk sam po asfaltu furam. verjetno naredil skoz zimo vec po asfaltu kot gorc na specialki polet. zadnjo gumo mi je po sredini ze cist pobralo.

Seveda si, zakaj bi kdo podvomil v to

Povezava do prispevka

pa ne pozabit na cepljenje

 

 

se je hvalil tam po chatu, da ti je prodal eno 

 

:D

 

jest sem bolj reven in grem dans mogoce po bontrager starvos wavecel

 

https://www.trekbikes.com/us/en_US/equipment/bike-accessories/bike-helmets/mountain-bike-helmets/bontrager-starvos-wavecel-cycling-helmet/p/31567/

 

ma 3d printano zascito znotraj, mal je tezja, garancija je ok, ce v enem letu od nakupa razbijes celado ti dajo novo, pa po 30 dneh ce nisi zadovoljen vrnes bp

 

 

 

Morda je slika naslednjega: kolo, na prostem in besedilo, ki pravi »CYCLING SLOCYCLIST.COM SO MUCH MORE EXPENSIVE THAN THERAPY«

image.thumb.png.f274a8aa1ad551bb973a95f4c6e279b9.png

Povezava do prispevka

ker je reku da ne dela zastonj in da ne daje popustov:D

 

sem dal 110eur drugac, sem nafehtal popust, ker mi je napacno prnesu, sva se zmenla za starvos crno pa rece da jo ma v drugi trgovini, pridem dans pa vidim specter model za 150eur

pol sem reku dej znizaj kokr lahk in sem dal 110eur

 

drugac je biu ze cajt da menjam uno specovo, odsluzila je svoje, je pa tale 100g tezja, mende me ne bo tolk motlo na glavi

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...