Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

Mislis na Bolde al na scott ebajke? Ebajki so mi vsecni samo plastika od boscha k je okoli motorja je kurac pa rada dol pade. Pa prevec kablov je po belanci 

Bral sm en review da je spodnji del okvirja na tem bajku zasciten z plastiko. V tem primeru bo tisti del okvirja pokal ko bos parkrat nabil na skalo. 

 

Povezava do prispevka

ej @Boris če kupim kej takšnega a se to da zaklent pa furat po asvaltu da se ne ziba in izgubljam vso energijo pri poganjanju? 

https://www.extremevital.com/sl/kolesa/gorsko-elektricno-kolo-specialized-turbo-levo-comp-fsr-29inch-p-34117.html

 

al bi blo bolje da bi si kupu hardtail štrom ? 

https://www.extremevital.com/sl/kolesa/gorsko-kolo-specialized-turbo-levo-hardtail-comp-29-p-29693.html

 

razlika je ipak 2 keka sam js se sploh res ne morm odločt kaj bi kaj ne bi, k un majstr v avto temi k že 4 leta avto kupuje :D

 

al nej sploh tega ne kupujem pa raj kej druzga?

 

 

uredilo bitje vlaho
Povezava do prispevka

Ja tle za 2k dobis se vsaj potopno boljse vzmetenje in boljso opremo, vecjo baterijo, boljsi motor,... Zaklep ima, tako da se kaj dosti zibal ne bo. Je pa tako da moderni bicikli se tudi odklenjeni pri normalnem pedaliranju kaj dosti ne zibajo (dokler ne vstanes).

 

Tako da tle malo jabolka pa hruske primerjas, ugotovi kje bi se fural. Ta poceni pozre makadam, ta drazji skoraj vse.

uredilo bitje b4d
Povezava do prispevka
b4d reče pred 1 minuto:

Ja tle za 2k dobis se vsaj potopno boljse vzmetenje in boljso opremo... Zaklep ima, tako da se kaj dosti zibal ne bo. Je pa tako da moderni bicikli se tudi odklenjeni pri normalnem pedaliranju kaj dosti ne zibajo (dokler ne vstanes).

 

Tako da tle malo jabolka pa hruske primerjas, ugotovi kje bi se fural. Ta poceni pozre makadam, ta drazji skoraj vse.

ja sej to je moj največji problem, ker jaz bi vsega po malo pa niti sam ne vem kaj bi...jbg smotan sem ko kurac :D

 

večinoma verjetno asvalt sam potem tko gledam napačne tipe koles

 

najboljš bi blo da bi vzel enga fullija pa enga gravela pa bi mel vse pokrit :D

Povezava do prispevka

E vidis na pravi poti si, bicikl problem je n+1, vedno ti en manjka do popolne srece.

Pac udaris nek kompromis, za to kar si napisal je tale cenejsi cisto ok.

Potopne za to ne rabis, zadnji amortizer ti bo pac malo udobja vzel, ampak nic strasnega.

Pa sposodi si kaksnega, pa naj te kdo pelje na kak trail, da ti ne bo potem to zadisalo ko enkrat kupis nekaj cisto tretjega :D

uredilo bitje b4d
Povezava do prispevka

Ja kr klinc to skrivanje shocka, das za kashimo pa se je niti ne vidi. Fox bo moral neko nalepko al nekaj dat zraven da das na okvir da se vidi raskos :D

 

Evo namesto malice pranje bicikle, ta nag Scott:

 

 

nag-scott.png

uredilo bitje b4d
Povezava do prispevka
vlaho reče pred 1 uro:

ej @Boris če kupim kej takšnega a se to da zaklent pa furat po asvaltu da se ne ziba in izgubljam vso energijo pri poganjanju? 

https://www.extremevital.com/sl/kolesa/gorsko-elektricno-kolo-specialized-turbo-levo-comp-fsr-29inch-p-34117.html

 

al bi blo bolje da bi si kupu hardtail štrom ? 

https://www.extremevital.com/sl/kolesa/gorsko-kolo-specialized-turbo-levo-hardtail-comp-29-p-29693.html

 

razlika je ipak 2 keka sam js se sploh res ne morm odločt kaj bi kaj ne bi, k un majstr v avto temi k že 4 leta avto kupuje :D

 

al nej sploh tega ne kupujem pa raj kej druzga?

 

 

Ce mas namen furat tudi mal izven asfalta absolutno compa. Lahko zaklenes oba amortizerja. Dofilas gume na 2-3bara in picis po cesti. Lahko se bajk odklene na 32kmh in ne izgubis nobene garancije. Zena se z istim bajkom fura po prelazih kamor grem jaz z cestakom.

 

hardtail je asfalt. Ce bos fural tudi offroad bos hitro uvidel da si fuknu 2-3k v smeti

Povezava do prispevka

fotru sm pred poletjem podaril enga levo osnovn model (menjal sm mu zavore) z 500wh bat. Po treh mesecih je zacel delat fure 40km plus in zdej je vzel se 700wh bat. Se kr hitro navleces na tole sploh ce zivis v krajih kjer mas dost gozda pa hribov
 

Ti pa predlagam da ce kupis tak bajk da ga zavarujes.sicer nevem kako to deluje v rupi. Jaz sem zavaroval za primer skode (padca ali okvare) ali kraje do 12k. Eno zavarovanje za vsa kolesa k si lastim. 250.- na leto

 

Povezava do prispevka
b4d reče pred 3 urami:

Pa slucajno ce kaj izves bi blo super, Slovenj gradec je kr kul, da potem z busom gor do zacetka skociva. Videl sem da imajo v MKC neke trekinge, ze to je kul.


Js dans nisn mev cajta it vprašat, sm se pa spomno da majo v Rovando sposojo e-bajkov. Možno da majo pa navadne tut. 
051 628 339 Je njihova številka če jih hočeš poklicat. 

uredilo bitje Bumbar s kanglico
Povezava do prispevka

Bolan bicikelj od BMW. Se vid da nek top designer iz nule zdizajniral kolo z baterijo

 

k res hudo zgleda

P90434279_lowRes_bmw-i-vision-amby-in.jpg

 

 

 

P90434281_lowRes_bmw-i-vision-amby-in.jpg

 

 

P90434282_lowRes_bmw-i-vision-amby-in.thumb.jpg.da3db4d38a8be0ceb12398d7fd0fadc0.jpg

 

Pač zgleda hudo, sam drgač pa neke smeti, sanjajo o geofencingu pa verjetn še PCT pogoj zraven

uredilo bitje Marvak
  • Trol 1
  • Solzice 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...