Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

Evo dobil nazaj biciklo, majketi kaj je to dobro imet sveze poservisirano vzmetenje... Potopno kr zafuka nazaj gor :D

Plan je zdej nabavit orodje in se naucit zracit bremze, pa te male servise vzmetenja delat... No pa se teh par gluposti se spravit ala mazanje krmilnega in gonilnega lezaja...

Povezava do prispevka

male servise vzemtenja :D good luck. Prvo si kupi prava orodja pa vsa olja. Sej ni tezko sam ce bos kej zafukal te bo drago stalo. Jaz si vsa tesnila sam menjam pa olja. Ampak vseeno 1x letno posljem profijem da menjajo se notranje obloge ter pregledajo ce je vse tiptop enako sedezno.

 

jst sm vceraj komplet namazal vse lezaje pa centriral gume in nalil nov muckoff v gume. 

 

ce mas shimano zavore je pickin dim. Ce nimas fukn v kanto kup shimano :D

Povezava do prispevka

taki so casi zdaj. ce ni kolo za 5 jurjev in vec dobis bedne bremze.

pa verjel ali ne, obstajajo se slabse. jaz mam mt500 in gledam yt je tale model bil presenecen kva delajo tko cheap bremze

9 months ago: Even CHEAPER Shimano Deore Brakes??? - MT500 vs M6000 vs M6100 Brakes

pol cez 4 mesce, je pa ugotovil, da so se cenejse bremze na trgu, ki se dajejo gor na bajke

5 months ago: Are CHEAP Shimano Brakes any good? MT400/ MT420 Entry Level MTB Brakes vs MT500

pa ce se ne motim obstajajo tudi MT200, ki so spet se bolj cheap
 


 

 

Povezava do prispevka

ayy moj borise. kva mi nisi povedal da morm bat porinit *do konca* nazaj noter. 

 

naprej sem ga porinil do konca, odzadaj pa lih tolko da je bil plac za ploscice + disk sem mogu ze mal stiskat noter

zdej mam pa prednjo bremzo normalno rocko. zadnja pa nima nic free playa in grabi *instantno*. cuden feeling k sta tolk razlicni rocki zdej.

Povezava do prispevka
drevored reče pred 3 urami:

ayy moj borise. kva mi nisi povedal da morm bat porinit *do konca* nazaj noter. 

 

naprej sem ga porinil do konca, odzadaj pa lih tolko da je bil plac za ploscice + disk sem mogu ze mal stiskat noter

zdej mam pa prednjo bremzo normalno rocko. zadnja pa nima nic free playa in grabi *instantno*. cuden feeling k sta tolk razlicni rocki zdej.

vse poberi vn stisni bate notr das notr ploscice. das disk. Disk more met malenkost placa levo desno. Ce nima odpri mal vijak na rocki da stece mal olja vn. Ce je star bajk nisi nikol delal spurgo je verjetno mal yraka notr.

ce ne ves kaj delas pelji na servis 

Povezava do prispevka

stari ves da se mi ne da.

 

zdej sparam za zadnjo gumo kupit. cene so brutalne (50 evrov za jebeno bajk gumo dej ne me fukat). naredil bom se en zastojnski upgrade, shujsal 6 kil. mogoc bo kej boljsi bajk pol. in pol bo mir spet en let.

 

res se mi ne da nic za bajk kupovat, ker mi samo slabo pride, ko vidim cene. zgubil sem prejsnji teden dakine rokavice, so mi ble kot ulite in res so ble udobne, dobre, super so ble. na zalost jih nimajo vec nikjer v stacunah. sem danes sel po neke rokavice za 20 eur. shit materiali, fit pa tudi ni glih neki. POC rokavicke sem videl za 50 al 60 eur sem mogu takoj bruhico nazaj dol pogoltnit kero kitajsko sranje je to na otip.

uredilo bitje drevored
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...