Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

Dobr si ga zbombal @b4d, zdej par dni pavze da boš sploh lahko začutil napredek.

 

Jaz mam ta teden tok težke noge, vsak dan "treba izkoristit vreme" in sem že sfukan ko kanta. Dons sem se držal goran programa filanja vnosov (je reku a boš mal krompirčka, ma mal bom, evo pol kile krompirja, sem sam prestavu v smeti ...)

 

20210914_161813.thumb.jpg.71c0a2806b0eda99a93c6c2eac9d9720.jpg

 

20210914_161830.jpg.de492a258efeabcd8e333315225535d5.jpg

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 2
  • Groot, ki sir je 1
Povezava do prispevka
dilar reče pred 15 urami:

Dej Boris, raj dej kšne slike s Tarmacom, al ga sploh še nis sprobu? :D

feltne sm dal frendu k je fural zurich zermatt pa se ene par malih dirk. Ni mi se prnesu nazaj k nimam sploh cajta furat. Konc dopusta zdej je kuca poso pa ob vikendih mal e bajk 

ce mislis na novega 22 tarmaca ni se datuma kdaj ga dobim. Upam da pred majem 

 

TARMAC SL7 SW DI2 CARB/SPCTFLR/BRSH 56 CE 1 0 19-AUG-21 xxxxxxxxxx   No ETA Date
Povezava do prispevka

@Šimšalamima Huhu Sem si ustvaril pocitnice, bicikel dal na servis, da generalno vzmetenje poservisirajo :D Potem pa je cajt za nove gume.
Moram priznat da sem dofilaval vnose v tem tednu veckrat z burgerji, McDonalds, Petrol, Zibert, kar pomaga hahaha. Sej sem rekel, ni bil glih znanstveni pristop.

 

Boljso polovico peljem na podaljsan vikend, vseeno je imela velike zasluge da mi je pustila tolko cajta se zajebavat v celem tednu...

Pomojem ce nebi javno objavil idejo, bi vmes nekje kar nehal, ker se mi nebi dalo vec, tako da ce ima kdo kak izziv zase, priporocam podelit s sirnim svetom.

 

Ceprav danes bo se dobro vreme, morda je cajt izvadit gravel raketo!

 

Moj idol:

 

uredilo bitje b4d
Povezava do prispevka
Boris reče pred 7 urami:

feltne sm dal frendu k je fural zurich zermatt pa se ene par malih dirk. Ni mi se prnesu nazaj k nimam sploh cajta furat. Konc dopusta zdej je kuca poso pa ob vikendih mal e bajk 

ce mislis na novega 22 tarmaca ni se datuma kdaj ga dobim. Upam da pred majem 

 

TARMAC SL7 SW DI2 CARB/SPCTFLR/BRSH 56 CE 1 0 19-AUG-21 xxxxxxxxxx   No ETA Date

 

To je tist zlat Sagan Tarmac al ze spet novga kupujes? :D

Povezava do prispevka
dilar reče pred 56 minutami:

 

To je tist zlat Sagan Tarmac al ze spet novga kupujes? :D

90622-00_TARMAC-SL7-SW-DI2-CARB-SPCTFLR-

 

 

 

Frame

S-Works Tarmac SL7 FACT 12r Carbon, Rider First Engineered™, Win Tunnel Engineered, Clean Routing, Threaded BB, 12x142mm thru-axle, flat-mount disc

Fork

S-Works FACT Carbon, 12x100mm thru-axle, flat-mount disc

Handlebars

Roval Rapide Handlebar, carbon

Stem

Tarmac integrated stem, 6-degree

Tape

Supacaz Super Sticky Kush

Saddle

Body Geometry S-Works Power, carbon fiber rails, carbon fiber base

SeatPost

2021 S-Works Tarmac Carbon seat post, FACT Carbon, 20mm offset

Front Brake

Shimano Dura-Ace R9270, hydraulic disc

Rear Brake

Shimano Dura-Ace R9270, hydraulic disc

Seat Binder

Tarmac integrated wedge

Shift Levers

Shimano Dura-Ace R9270, hydraulic disc

Front Derailleur

Shimano Dura-Ace R9250, braze-on

Rear Derailleur

Shimano Dura-Ace R9250, 12-speed

Chain

Shimano Dura-Ace, 12-speed

Cassette

Shimano Dura-Ace, 12-speed, 11-30t

Crankset

Shimano Dura-Ace R9200, HollowTech II, 12-speed with 4iiii Precision Pro dual-sided powermeter

Chainrings

52/36T

Bottom Bracket

Shimano Dura-Ace, BB-R9100

Front Wheel

Roval Rapide CLX, 21mm internal width carbon rim, 51mm depth, Win Tunnel Engineered, Roval AFD hub, 18h, DT Swiss Aerolite spokes

Rear Wheel

Roval Rapide CLX, 21mm internal width carbon rim, 60mm depth, Win Tunnel Engineered, Roval AFD hub, 24h, DT Swiss Aerolite spokes

Povezava do prispevka
gorann reče pred 6 minutami:

Tale najin addict je top

 

Samo furaj

 

 

 

Ma dej letošnja sezona je obup pr men. V juliju sm šov en dan na Lučine, drug dan me je začel bolet v kolenu in je šla v bistvu skor cela poletna kolesarska sezona v kurac. Sm še plaval težko :/ Upam, da se zdej mal boljša, k sm bil cel poletje k en mačk k ga lastniki ne spustijo iz stanovanja.

 

gray-cat-window-shutterstock_223870423.j

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...