Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

erted45 reče pred 25 minutami:

Po švoh mesecu odsotnosti iz bicikla mi je končno uspelo it razmigat ležaje in sklepe.

 

image.png.23f13f8a674941b8f370582ac865cd7f.png

 

20210905_191156.thumb.jpg.a992e4ec67390a9313f05ab3de619ae6.jpg

 

(slikica je sicer od včeraj ampak close enof).

Strave pa raj ne bom joinal, bom preveč nižal povprečje XD

kva je teb, jest sm najpocasnejsi pa sem se joinal ker je shure solzico spustu pa sm reku ajd kva ma pa za bit

dans sm eno 27km naredu pa defekt sm mel vmes

avg ravninske sm mel manj ko ti pa kaj

Povezava do prispevka
gorann reče pred 53 minutami:

kva je teb, jest sm najpocasnejsi pa sem se joinal ker je shure solzico spustu pa sm reku ajd kva ma pa za bit

dans sm eno 27km naredu pa defekt sm mel vmes

avg ravninske sm mel manj ko ti pa kaj

Sem ciljal na skupno prevoženo razdaljo, jaz imam letos zelo ubogih 600 kilometrov XD

Bom probal zdaj seprembra malo not prinest :) 

Povezava do prispevka

Omer je, ne Omar

 

cefur, ni pa taliban:D

 

ma ful se fura, nima pa rad trejlov:wacko:

 

je razlagal kak drzi komot 35 z mtb po ravnem, pa sm si mislu dej ne lazi, pol k sva sla enkrt me je sledil komot med 35 in 40 po ravnem:closedeyes:

 

tko da naslednji bajk bo gravel, hitrejsi ko mtb a se zmerj dovolj hiter da niti ne rabm cestaka

 

 

 

Povezava do prispevka
gorann reče pred 56 minutami:

noce specialke, prav da je brezveze, pa sj vidis da ze z mtb s kramparcam tera 30 ko za hec

 

edino kar bi nabavu je fuli xc, tanovga sparka si ogleduje

 

 

Zadnjič sem se po več kot enem mesecu spet peljal z gorskim. Občutek je bil zelo čuden in tuj, šele naslednji dan se mi je zdelo normalno.

Povezava do prispevka

dons sm sou na dvo urno vožnjo in sem pri eni uri že tko v glavi pisal poste, da me rit več ne boli, in da ne bo treba sedeža menjat. pol me je pa pr 1:20 tok začel matrat :D

 

mogoče morm sam natrenirat na dolge razdalje. 

 

komi čakam, da dobim čevlje res. skoz me stiska. 

uredilo bitje Lunco
Povezava do prispevka
gorann reče pred 1 uro:

@b4d car

 

Res je kremsnito dal:avadodo:

 

Kva mas to za en krogec z jurcka visincev, dva dni zapored


Pa ce je super ideja, izziv je bil dejansko najt ok sliko kremsnite. Vse neki baba vanga influenca in kuha iz sedemdesetih. 
 

Pa neumnosti delam, 7 dni, 1000vm na dan. Grem probat, verjetno bom umrl. Danes je drugi dan, mogli smo dvignit budget za prehrano doma, praznim hladilnik hitreje kot ga hofer lahko fila. 
 

Regeneracije se sproti ucim. Nabijam OH takoj po furi, kompresijske in cim vec noge gor itd. Ce ima kdo kak nasvet kako prezivet je vec kot dobrodosel. Drzim se tega da nonstop pijem in zrem (haribo bonboni) med voznjo, pa da se vedno premikam, tudi ce pocasi. In res je, ce je kriza, pride tudi dobro pocutje, ce si ok bo tudi kriza prisla in pac vrtis pocasi ce ne gre drugace. 
 

Dobrodosli tudi atleti za spodbudo, ce bi kdo rad sel zraven, magari en delcek, javite. Lep makadam je celo pot. Tempo pa mizeren. Nekaj je v tem ko te domaci klanec spravi v prvi prestavi prakticno v jok 😂

uredilo bitje b4d
  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

kremsnita je carska, naj ostane

 

 

nism se probal 1000m visincev na dan, ampak mislim da bi mi kr ratalo, dejansko si manj na kolesu kot ce gres vsak dan 100km:)

za jurja niti ne rabs jest velik na kolesu, to mas v urci pa pol narejeno

najej se prej pa vmes tekocino z ohji pa kaksn gel vmes ce te zabije

 

na krvavc gor sm dve tamali sadni  ploscici iz lidla pojedel 

pa spil en bidon 

ne vem kako bi mi bilo vsak dan, mogoce bi rabu vec pocivat cez dan, da se tega lotim, ob sihtu pa ni sans da grem

 

 

 

Povezava do prispevka

Ja sej odfurat se gre, doma objasnit da se ti ni totalno odpeljalo da gres vsak dan to delat je tezko. Pa pac s sluzbo in vsem to skombinirat. Bomo videli, malo se treba v kot spravit kdaj pa kdaj. 
 

Casovno pa ja, kr gre cajt, na biciklu zaenkrat prezivim okrog 2,5h, klanca sta pac precej smotana, pa malo prevec ravnine je po slemenu. Da bi isti klanec gore dole se mi pa sfuka. Potem pristejes se pripravo, umivanje, rihtanje bicikle pa gre se 2h. 
 

@erted45 Go, go, go!

uredilo bitje b4d
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...