Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

Poceni in zanesljiv ter meri  obe nogi ni kot stages enojni

 

Tebe in druge jebe da ga mam ne da sm tega vzel namest drugega 

 

Powermeter je tko kot sedez, mors ga met

 

Ce bi hotu dobrga in dragega vzames pedala garmin za mtb ali assioma favero za road- to je pac tabols zaenkrt in mas vec podatkov o poganjanju in merjenju vsega moznega

 

Tole je pa pol cene garminovih pedal izbira je bila torej preprosta

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 12 minutami:

Ti si s tem hejterji ko model, k se voz po napačni strani avtoceste pa pizdi kok idiotov je dons na cest. Sam postaš sm not, sam veš kakšen bo odziv, enjoy the ride zdej al kaj.

Torej si hejter kr tko mal

 

Respekt tja pod gore

 

Pa sj si ze skoz tak

 

Debeluscek

Povezava do prispevka

Ne vem, nimam dobrih izkušenj s temi klasičnimi ravnimi sedeži, me začnejo tiščat v jajca na dolgih klancih. Mogoče bi bil kratek sedež boljši.

Na novmu bajku imam neko Fizik reč, ki je sicer zelo udobna in nimam težav kot pri ostalih sedežih ampak me začne po par urah rit bolet. Sumim, da je to od nekih robov na vsaki strani sredniskega kanala.

Zato bi rad probal kakega SMPja, všeč sta mi Nymber in FC30Csi samo je draga roba (vsaj v karbonski izvedbi), pa sploh ne vem, če ima kdo v Slolveniji za testirat SMPje. Moram vprašat Fondo. Alpa kak SQlabs zgleda tudi zanimiv.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...