Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

Boris reče pred 50 minutami:

Delo in denar je od 20-40

leta da potem drugi delajo zate med tem ko ti trosis 

ce zdej po 40 kupujes dekatlon bajke si neki narobe delal do 40

leta

ne moramo biti vsi neki direktorčki in pisarniški molji , nekateri moramo dejansko opraviti delo, in gospod Boris če resnično sodiš ljudi po zaslužku potem imam slabo novico zate :)

Povezava do prispevka
Boris reče pred 9 minutami:

ch vojska

main-qimg-c664b7534c911706198537d510b0af

vsekakor boljše kot nosit, poglej kakšne probleme so imeli Američani ker se je izkazalo da so vietnamci uporabljali kolesa da so vlačili naokoli ogromno robe ker je porivati kolo ki ima 50kg lažje kot pa nositi tako težo...

Povezava do prispevka
erted45 reče pred 45 minutami:

A da bo torej namesto iz alu na carbon feltne šel iz cakije na šmajser?

Pol mu šele noben ne bo upal težit

ahh kje pa časi ko smo se pretepali zaradi malekosti so mimo :) danes je to predrag šport hehe

moja edina težava je da sem težko tiho v nepravičnih situacijah, še posebno imam rad ego napihnjene posameznike (kakšne direktorčke, ki jim je ati postavil firme ipd)  in jim potem v javnosti na 20cm obraz na obraz jebeš mamico pa me do sedaj še nihče ni udaril, pa si učasih zelo želim tega... ljudje so postali nasplošno zelo pohlepni in brez hrbtenice, nategatorji so na vsakem koraku, moje mnenje je da bi pač narod moral stopiti skupaj ampak vemo kako je s tem... saj sva se na hitro spoznala pa veš da nisem nič posebnega, navaden fant...

Povezava do prispevka

za moj commute je tale čisto ok :) je pa res avto me je koštal v prvih 18 mesecih več kot je vreden pinarello dogma f12, bom pa še letos  prodal avto in kupil kanto za 2k razlog:

tja kamor se bom preselil so ceste v takem stanju da imaš avto popolnoma usran v 100m vožnje in moji živci tega ne bodo prenesli, ker imam pač rad avte tip top... tako da mejbi kdaj pade kakšen proper cestak eden za službo in izlete drugi za hitrost in šminkiranje...

Povezava do prispevka
doz reče pred 3 urami:

Saj malica je lahko sadje 😆 ampak taki, ki imate pisarniške službice itak ne rabite konkretne hrane, so razne kaše in kosmički dovolj 🤣

Klasičen primer nekoga, ki misli, da je delo samo krampanje. Sem delal v fabrki kot študent, leto sem vozil šleperja, pa nikoli nisem bil tako zjeban kot po 15-ih urah programiranja. Se strinjam z Mutombom "saj ne rabiš bit prizadet ane".

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka
doz reče pred 4 minutami:

Jaz sem.samo napisal kosmicki in lahka hrana, nikogar nisem obtožil, sami se neki vžigate 😅 haha težki egi ej 🤣  na borisa pa itak švicarji gledajo kot mi na šiptarje 😆

model napisal si kako si ti jak in potrebujes jako hrano ostali pa ne...res ne bit prizadet no

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...