Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

Jaz ne opravljam težkofizičnih del, sem jih v mladosti, kjer sem si sesul hrbet, zaradi tega imam pač tako udobno kolo 🤣 famtje krhke ege imate, kdor ne upa v supergah na kolo samo pokaže kako krhek je v smislu kaj bodo pa ljudje rekli, za crknit 😆😆

Povezava do prispevka

Največja razlika med jake in mutombo generacijo in takim kot sem jaz, da včasih če si izzival in drkal, si pač moral biti ali dovolj močan ali pa pripravljen dobiti po gobcu, tako da načeloma nismo jebali en drugega, danes pa takim jakim mladcem, ki podjebavajo nekdo nekaj nazaj reče pa je takoj jok in stok hahah kako uzivam v tem ej...

Povezava do prispevka
doz reče pred 5 minutami:

Jaz ne opravljam težkofizičnih del, sem jih v mladosti, kjer sem si sesul hrbet, zaradi tega imam pač tako udobno kolo 🤣 famtje krhke ege imate, kdor ne upa v supergah na kolo samo pokaže kako krhek je v smislu kaj bodo pa ljudje rekli, za crknit 😆😆

Ej tega, en haribo mas pol dost

Povezava do prispevka
doz reče Pravkar:

Največja razlika med jake in mutombo generacijo in takim kot sem jaz, da včasih če si izzival in drkal, si pač moral biti ali dovolj močan ali pa pripravljen dobiti po gobcu, tako da načeloma nismo jebali en drugega, danes pa takim jakim mladcem, ki podjebavajo nekdo nekaj nazaj reče pa je takoj jok in stok hahah kako uzivam v tem ej...

Jaz vem da bi v rl vsi skup pili pivo pa se hecali

Povezava do prispevka

Vsekakor, jaz bi sicer čaj ampak zagotovo bi si imeli miljon stvari za povedati. Mi2 se morva enkrat dobiti pa kakšno rečt, ker imam vso žlahto po fotru tam blizu kjer se ti redno voziš, Račica pri zidanem mostu.. 

uredilo bitje doz
Povezava do prispevka
doz reče pred 23 minutami:

Največja razlika med jake in mutombo generacijo in takim kot sem jaz, da včasih če si izzival in drkal, si pač moral biti ali dovolj močan ali pa pripravljen dobiti po gobcu, tako da načeloma nismo jebali en drugega, danes pa takim jakim mladcem, ki podjebavajo nekdo nekaj nazaj reče pa je takoj jok in stok hahah kako uzivam v tem ej...

 

model ti furas gojzarje na specialki za skoraj 2k...kako te folk ne bo zajebaval no :D

 

smejim se ti pa zato ker tvoj post o hrani, pisarni in kako si jak ko mate parlov je en velik lol...sploh ne vem kdo joka al stoka to vidis samo ti. celoten tvoj post o hrani je bil prizadet ker pač ti niso osnovne stvari jasne. 

 

predlagam da gres natankat 100 oktanov da ne bo kaj narobe medtem bomo pa drugi srebali kosmice in mirna Bosna.

Povezava do prispevka

@doz Sploh ne razumem. Večinoma smo itak vsi veseli zate in te spodbujamo, valda se pa tud hecamo/drkamo mal. Ti pa kr uletavaš pol z nekimi egoti in ne vem kaj. Ne vem al nosiš kšne travme in vidiš neko zaroto proti tebi al kaj? 

Generacijsko pomoje sploh nismo prov dost narazen, je pa očitno razlika v razmišljanju precej velika. 

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Saj sem večkrat napisal da sebe smatram kot rekreativca, ki pač kolesari za zdravje in boljše počutje, tako se  ne jemljem čisto resno kot pravega kolesarja, saj se večino stvari strinjamo ampak fantje kolesari lahko vsak, v trenirki gojzarjih ali kakorkoli 😄 ko si starejši se pač nehaš ukvarjati toliko z okolico oz kaj so kdo misli in kako te ljudje dojemajo, ker do takrat si vedno pod nekim pritiskom 😁 saj sem napisal da izgleda češko ampak mi je bolj ali manj vseeno zebe me pa le ne 🤣

Povezava do prispevka

itak da lahko kolesaris v cimerkoli ampak zakaj potem investirat v novo kolo?

 

pa ne vem kaj mas s tem da ostali furamo v kolesarski opremi ker drugace bi okolica si slabo mislila? lol no. kolesarka oprema je zato ker je bolj udobna za pazi to kolesarjenje. saj ko gres na siht isto verjetno ne delas v japankah ampak mas primerno obutev? to je cel point. itak se da ampak je neverjetno bolj udobno ce se obleces/obujes aktivnosti primerno.

 

glede okolice, starosti in ega so pa le tvoje travme....

Povezava do prispevka

no dejmo bit fer, noben kolesarski čevl ni bolj udobn od navadnega čevla ali gojzarja. še manj so kolesarski čevlji primerni za hojo več kot 5m do klopce v gostilni.

 

če bi se moral jebat hodit po nekih stopnicah v kolesarskih čevljih, da bi prišel do svoje omarice ali delovnega mesta kjer bi mel normalne čevlje za šiht bi tudi jaz gladko imel rajši gojzar. Jebeš to, tudi jaz bi se vozil z navadnimi pedali na šiht.

 

če ma človek bajk za 2k še ne pomeni, da je to overpriced bike za na šiht. taka izjava implicira, da bi za na šiht moral imet še en dehatlon bajk za 400€, ker bajk za 2k ni primeren za drugo kot za šminkeraj vožnjo. :rofl:

 

pač fantje, tud jst mam problem ločit, če je tole še zafrkavanje. ne vem no, jaz ne bi v takem loku zagovarjal te zafrkancije, ker to najbrž pomeni, da ni več zafrkancija.

 

 

Povezava do prispevka

Kot totalen amater, sem pa videl da se v bistvu s kolesom da priti marsikam, in če bi bila naprimer infrastruktura bolj prijazna za kolesarje, kot denimo danska, švedska norveška, bi bila potreba po avtu sploh če si doma v mestu ali blizu bistveno manjša... naprimer kar je manj kot 5km lahko prekolesari praktično vsak... danes sem imel zobarico in mi je izruvala dva zoba zadaj in jasno nisem šel s kolesom v službo, pa sem full pogrešal 😄 sem se že navadil, sploh v tem čudovitem vremenu.

Povezava do prispevka
TrippinBalls reče pred 3 urami:

no dejmo bit fer, noben kolesarski čevl ni bolj udobn od navadnega čevla ali gojzarja. še manj so kolesarski čevlji primerni za hojo več kot 5m do klopce v gostilni.

 

če bi se moral jebat hodit po nekih stopnicah v kolesarskih čevljih, da bi prišel do svoje omarice ali delovnega mesta kjer bi mel normalne čevlje za šiht bi tudi jaz gladko imel rajši gojzar. Jebeš to, tudi jaz bi se vozil z navadnimi pedali na šiht.

 

če ma človek bajk za 2k še ne pomeni, da je to overpriced bike za na šiht. taka izjava implicira, da bi za na šiht moral imet še en dehatlon bajk za 400€, ker bajk za 2k ni primeren za drugo kot za šminkeraj vožnjo. :rofl:

 

pač fantje, tud jst mam problem ločit, če je tole še zafrkavanje. ne vem no, jaz ne bi v takem loku zagovarjal te zafrkancije, ker to najbrž pomeni, da ni več zafrkancija.

 

 

Ne smes tko pravilno razmisljat

 

In ne, ni zafrkancija

 

Dost folka,ko potujejo z bajki, furajo v natikacih😁

Kratke hlace, ohlapna majica...

 

 

 

Povezava do prispevka
doz reče pred 6 urami:

Jaz sem.samo napisal kosmicki in lahka hrana, nikogar nisem obtožil, sami se neki vžigate 😅 haha težki egi ej 🤣  na borisa pa itak švicarji gledajo kot mi na šiptarje 😆

Napisal si tisti, ki imate pisarniške službice. Še tega kar sam napišeš očitno ne razumeš.

 

@TrippinBalls: v tiste njegove torbe pa tudi ene čevlje za preobut spraviš.

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka

ja ampak zakaj bi se preobuval, če ti ni namen rekreacija ampak nek znosen tempo da ne prideš cel sluzast na šiht? na šiht greš. ne loviš PR, KOM... komaj prebujaš se in most cases, pizda.

 

meni je ta fora s klipon čevli na bajku za na šiht enako smešno, kot da bi jaz tule buzeriral folk zakaj si ne oblačijo dirkaškega kombinezona in rokavic za tranzit na šiht, če pa majo v avto pritljažniku več kot dost prostora za menjavo garderobe.

 

:blink:

Povezava do prispevka
TrippinBalls reče pred 4 minutami:

 

 

meni je ta fora s klipon čevli na bajku za na šiht enako smešno, kot da bi jaz tule buzeriral folk zakaj si ne oblačijo dirkaškega kombinezona in rokavic za tranzit na šiht, če pa majo v avto pritljažniku več kot dost prostora za menjavo garderobe.

 

:blink:

To zod dela, spet edini😁

Povezava do prispevka
TrippinBalls reče pred 44 minutami:

 

k00rba jst dam še belo spodnjo majico pod kolesarsko majico lejga :D

Ce ne svicas je to ok, jaz svicam in bi mi blo neprijetno met mokro majico na hrbtu pozimi, to te zebe pol

Za na kolo obvezno minimalno oblacil, svic majica in jakna, vmes ce je premrzlo se dres 

Drugac me zarad speha moti tolk oblek met gor

Povezava do prispevka
gorann reče pred 5 urami:

Ne smes tko pravilno razmisljat

 

In ne, ni zafrkancija

 

Dost folka,ko potujejo z bajki, furajo v natikacih😁

Kratke hlace, ohlapna majica...

Ce das 500 za peskanje feltn pac tud 2k za bajk ni nek strosek.

 

Voz z papuci ce ces, ce hocs da te bolijo stopala pa dej plezalke gor.

Povezava do prispevka

To si ugotovil da se prioritete posameznika razlikujejo. 

Ce ma sirok pedal lahk vozi tud v papucah pa ne bo bolecin v tacah. Ce nekdo rece da mu je kolesarsk cevelj bolj udoben za nosit kot normaln cevelj laze ko pes ker je dau 300eur za kolesarski ceveljin rabi ego bildat

 

Ce pa furas z gojzarji  in spd/sl pedali pol si pa kmetavz😁

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...