Skoči na vsebino

DUNE (2021, 2023)


Priporočeni prispevki

Galko reče Dne, 4. 9. 2021 at 14:55:

 

Jst tud ne razumem čist presenečenja. Pizda tipo je trenutno edini pravi AAA akcijski režiser, itak da bo pokalo :D Če bi bili razni Ridley Scotti, JJ Abramsi in podobni spački zraven bi bilo pa za skrbet ja

 

Ne noooo Ridleya mešat skupi z JJ Abramsom...

Men je Ridley še zmeri top. Zdej bo pokal ko bo Driver v enem viteškem filmu... Pa gladiator mi je še zmeraj med top 5 filmov ever.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 21 urami:

Nolan? Misliš ta Nolan, ki od katerega zadnji filmi so Tenet, Dunkirk, Interstellar in Dark Knight Rises? :rofl: 

 

 

Napisal si "akcijski filmi" tko da ja, gladko nadpovprecni brez dileme. Pa tut ce je Tenet govno ima se od prej dovolj rezerve da mu je oprosceno. 

 

Kaj je narobe z Dunkirkom? 

Povezava do prispevka

Folk, ki filma še ni videl je po družbenih omrežjih razočaran ker folk, ki je film videl ne kaže groznega navdušenja. :mellow: Nekakšen "not great-not terrible" odziv publike.
En Američan, ki ga spremljam se je skoraj odrekel familije v Nemčiji, ker so mu sporočili, da je film povprečen in nepotrebno počasen - najhujše je pa bilo, da so mu rekli da spominja na Star Wars ... nove epizode.

uredilo bitje BuDi
Povezava do prispevka

Pa valjda ni Villeneuve pričakoval da bo mainstream publika nekaj navdušena nad filmom? Glede na to da je hotel biti kar se da zvest knjigam. Drugače pa tole da folk govori da jih spominja na nove epizode Star Wars me niti malo ne preseneča. Pa tole: “Dune, the dazzling big-screen adaptation of Frank Herbert’s seminal sci-fi novel, ignited the international box office in its debut, collecting $35.8 million from 24 overseas markets" je tudi nekako not great not terrible se mi zdi? :) Budget je bil "samo" 165 mil, sem bil ziher da bo več. Se pravi bo moral dobit not tam cca. 400mil za break even? Tole bi bilo brez HBO Max sranja vsekakor zelo doable, zdaj pa res vprašanje. A so kje kakšni legit reviewi folka iz teh par evropskih držav kjer je bil Dune že predvajan? 

Povezava do prispevka

https://www.ucicinemas.it/film/2021/ov-dune

 

Sem gledu tle v Villesse, ki je čisto zraven Gorice, sam zgleda ne bo več, ker ni za izbrat na sporedu. Možno, da je en OV film na teden, ker je ob istem terminu OV Space Jam naslednji teden. 

 

Je blo pa hecno, nikjer niso gledal GREEN PASS pa sam vkorakal sem v dvorano. Noben me ni za karto vprašal. 

 

Film je bil pa hud, sam pač res part 1. Se mi zdi, da je težko bit navdušen, ker se glih neki zgodi pa je konec. Zgleda bolano, zvok je čist hud, igralci so mi všeč. Definitivno grem knjigo brat asap. 

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...