Skoči na vsebino

LEGO


Denny Crane

Priporočeni prispevki

Tomyboy reče pred 11 urami:

Technik, kot serija  ni tako pri vrhu, kot ostale (razen  Bugatti, Ferrari...). Načeloma, če je pa model res zanimiv, nima veze, če ima škatlo in navodila.

Na Ebayu je bilo kar nekaj popolnih modelov z škatlo in navodili,. Moj je bil brez, zato sem tudi dal 20% nižjo ceno od ostalih in je šel takoj.

Ko je set enkrat odprt in sestavljen, embalaža in navodila ne vplivajo več drastično na samo vrednost. Navodila so tako vsa na spletu.

Če bi bil pa tisti set zgoraj zaprt, pa bi bila pa druga pesem...:w00t:

https://store.bricklink.com/Rikki87?itemID=213790909#/shop

 

Precej majhen svet.

jst sm pa tist, ki je katamarane dobil po 14€ 😀
 

 

mal sm vceri hobbit kolekcijo nadgradil

 

35F4D382-5DB4-48D7-B208-CCA3BD55C9C3.jpeg

uredilo bitje stom1c
Povezava do prispevka

Definiraj nevsakdanje? :)

Sej ni velik setov, pa starih tud nimam in mi je žal da nisem berlina pa benetk kupil... tule je en, sam sem škrt in no go.. https://www.bolha.com/kocke/lego-architecture-venice-21026-nov-neodprt-oglas-592780

 

Že tak so architecture seti dragi...

 

Tole mam iz tazadnjegasprehoda po trgovini... fak :)

Od tastarih, če lehk rečem tastar architecture je pa sam gugenheim, sam to je star ene 3 leta :) 

lego haul.jpg

Povezava do prispevka
stom1c reče Dne, 22. 12. 2020 at 15:38:

Ka pa se mas od architecture?

kej bolj nevsakdanjega?

Jst mam od starih Eifflov stolp, Brandeburška vrata in stolp v Pisi. 

 

Mal mi je noro kok so šle cene gor, vse te si dubu za manj kot 30€. Zdej so pa najcenejši seti 50€. Totalne scam ta Lego vbistvu. 

Povezava do prispevka
Lunco reče pred 1 uro:

Jst mam od starih Eifflov stolp, Brandeburška vrata in stolp v Pisi. 

 

Mal mi je noro kok so šle cene gor, vse te si dubu za manj kot 30€. Zdej so pa najcenejši seti 50€. Totalne scam ta Lego vbistvu. 

Lego ze dolgo ve, da lahko cene regulira kot apple, pa bodo marsikje se vedno take police pred prazniki.

0710B088-9E5F-4ABD-8028-1745FA22DF5C.png

uredilo bitje stom1c
Povezava do prispevka

Vnovič predlagam, da se legoidne debate razdelijo na več topicov. Zdaj je vse vrženo vkup, od nekega hudega moca (ki bi ga želel videti in komentirati v lastni temi) prek bahanja, kaj je kdo nekje kupil / prodal do mimogrednih vestičk, v resnici pa ni nikakršne rdeče niti, debate, pogovora. Ne pravim, da mora imeti vsaka ideja svoj topic, ampak par bi jih pa lahko bilo (moci, aktualni seti, sestavljanje v tri dni ....). Pač moje mnenje.

Povezava do prispevka
stom1c reče pred 11 urami:

No, ja.

jaz bi rekel da bi zivele vsaj stiri teme

-lego ki sem ga danes kupil

-lego ki sem da danes sestavil

-novice in novi releasi

-moc


eventuelno se

-prodam/kupim

 

Kje pa bi se objavili "tole imam še iz otroštva"? Al si mislil zgornje teme +tale main tema kjer pa se piše vse ostalo?

Povezava do prispevka

image.thumb.png.5a052907783b48d999868afd1588a167.png

 

Hecno, da imamo teoretično debato o debati :) Ljubitelj kock bi gotovo preveril več odprtih tem, kjer bi se odvijala bolj jasna rdeča nit. V tejle temi pa je toliko enih utrinkov, da se v resnici sploh ne more razviti debata o čemerkoli. Bržda bi nekdo rad predočil svoje moce, drug bi o njih spraševal, a kaj, ko vmes že uletavijo vsesortnosti, ki takisto ne ustvarijo pogovora. 

 

Mimogrede: ste gledali tole? 

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...