Skoči na vsebino

Mn3 NBA Fantasy League


Jurus

Priporočeni prispevki

Matr mam šele okol 40, ko me je en oklical za 60 letnika 😀.

 

Priznam pa da se nisem poglobil, večinoma sem kr pozabil na ligo od miljavžtn stvari ki jih mel kak teden :blush:. Pol sem samo uletelu ponavadi kake sredi tedna, in vsaj rosterje kliknil avtomatske.  Vem vem, bolj bi moral spremljat, gledat v katerih prvinah zgubljam in potem glede na to roster štimat. Drugo leto. aja pa waiverjev se niti lotil nisem. 

Povezava do prispevka

brez zamere :D hecam se, ker si enkrat vmes nekaj uletel razlagat, pa se mi je zdelo, kot da misliš da igraš to čist normalno :D pa prvih par tednov nism niti opazu, ko sm te najin teden napoku 8-1 sm pa vidu da si na no fucks given. potem sem smatral, mogoče je model old timer in enostavno ni skapiral da se igra dnevni fantasy itd. 

Povezava do prispevka
Boba-Fett reče pred 15 urami:

Matr mam šele okol 40, ko me je en oklical za 60 letnika 😀.

 

Priznam pa da se nisem poglobil, večinoma sem kr pozabil na ligo od miljavžtn stvari ki jih mel kak teden :blush:. Pol sem samo uletelu ponavadi kake sredi tedna, in vsaj rosterje kliknil avtomatske.  Vem vem, bolj bi moral spremljat, gledat v katerih prvinah zgubljam in potem glede na to roster štimat. Drugo leto. aja pa waiverjev se niti lotil nisem. 

Vse ob svojem cajtu :D
Boš drugo lete z waiverji se igrou :D
Ta teden, si mi mogu dat šanse za Playoff v zandjem krogu haha

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...