Skoči na vsebino

Mn3 NBA Fantasy League


Jurus

Priporočeni prispevki

Tako ali tako je težko rečt. En covid scare in ostaneš lahko brez pol ekipe. Na waiverju mi je uspelo dobit JaMychal Greena, ki je sicer povprečen, ampak kot ulito zapolni 4 ali 5 lukenj v urniku, ki sem jih imel. Sem pa še vedno pod maxom. Ma vsaj proti Hardenu mi ni treba it :D

Povezava do prispevka
Jurus reče pred 2 urama:

Tako ali tako je težko rečt. En covid scare in ostaneš lahko brez pol ekipe. Na waiverju mi je uspelo dobit JaMychal Greena, ki je sicer povprečen, ampak kot ulito zapolni 4 ali 5 lukenj v urniku, ki sem jih imel. Sem pa še vedno pod maxom. Ma vsaj proti Hardenu mi ni treba it :D

jaja, sej bi vidu s kom vse maš opravka, zej mam same resne igralce, kemba tud planira v petek povratek, sam tole se je poklopl hudo, sami dnevi ko čis vsi igrajo, nasledn dan pa trije

Povezava do prispevka
Jurus reče pred 23 urami:

Tako ali tako je težko rečt. En covid scare in ostaneš lahko brez pol ekipe. Na waiverju mi je uspelo dobit JaMychal Greena, ki je sicer povprečen, ampak kot ulito zapolni 4 ali 5 lukenj v urniku, ki sem jih imel. Sem pa še vedno pod maxom. Ma vsaj proti Hardenu mi ni treba it :D

 

Kot sem rekel. Zna bit, da sem že izgubil teden. Že včeraj mi jih pol ni igralo. Še games played mi kaže narobe. So trije igrali ne 4.

uredilo bitje Jurus
Povezava do prispevka

ta teden se odkrito navija za sskjja da doseže kar od njega pričakujemo. zmage. go on lad ... bo še kak FA signing uletel?

woj bomb pa trae young be tradeable :o js ne, upam pa da se kdo stegne. delon wright, sicer meče katastrofalno, deva pa od sebe lepe cifre, poglejte.

commish, respect. tale je moja zmaga razen če ...

Povezava do prispevka

Je tvoja zmaga. Ni bilo šanse zame že od začetka. Ni lih možnosti za čudež, če igraš cel teden brez 5 od svojih top 6 igralcev v ekipi. Irving, Butler, Sexton so vsi out brez ene same tekme. Ayton in LaVine sta imela svoje prestavljene in isto nista igrala nobene še. Nurkić odigra 8 minut in se poškoduje. Enostavno ni računice tako. Perfect storm.

 

Tako da čestitke Woreh, boš edini, ki bo v tej sezoni dal poraz prvaku :)

Povezava do prispevka

Sete, zakaj devaš siakama za tri waiverje? to ni nič pizda, pa stalno bluesan s sumljivimi, prvo trejda bratu derozana zastonj ko je enga na hit rabu, zej mu podarijo siakama :alien:

Seth se pravi boš dal westbrooka za dannyja greena pa denija avdijo? še ti rudy gaya al pa draymonda not zapakišem?

Povezava do prispevka

pač strawpoll kdo je dobil ta trade? results are in ... niti en ni glasoval za Setha. walking tripple double siakam, verjetn mvp lanske fantasy lige, zastonj. kot da bo stekleni neuporabni Enes igral minute, nehi no. pa še glass ornament kevin love ... sej ni, res ni, ni upsidea za Setha in ni downsidea za tebe, zato je hudo sprejet tole, vsaj men.

za ligo ne bom špekuliru, so pa pomisleki da si BlueSana nekdo želi videt v finalu

 

Povezava do prispevka
Janša reče pred 1 minuto:

Hehe. Blue ponuja tud trejd, če dam Adebaya za Klova in Kanterja ipd. Ko pa rečem Adebayo mora vključevat vsaj Kristapsa ali Haywarda, pa je no way. 

našpuko je Setha nakonc, js sm tud dobil low ball ponudbo s temi waiverji, ne bom specifiru ampak bi se mi smejal če bi sprejel

Povezava do prispevka
WoreH reče pred 2 urama:

za ligo ne bom špekuliru, so pa pomisleki da si BlueSana nekdo želi videt v finalu

 

Če daš dovolj low ball ponudb, slej ko prej bo kaj uspelo. Smo vsi verjetno dobili nekaj od BlueSana, eden je pač sprejel. Kar si mislite o enostranskih ponudbah ste pa pokazali v JJJ-Delon debati, kjer sta morala oba sodelujoča glasovat proti, da ni šlo skozi. Tako da če tisto večine nepristranskih ni motilo,...

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...