Skoči na vsebino

Mn3 NBA Fantasy League


Jurus

Priporočeni prispevki

MIHA_IS_GOD reče pred 2 urama:

WoreH jaz bi mel McColluma, kaj bi rad v zameno?

ne bi vedu .. ne upam rečt ker maš same globetrotterje. 1-1 trade boma tešk sprovedla, bom mal kasnej preučil situacijo, lahk pa probaš. iz moje strani vem da bi bogdanovic al pa galinari taprva bla za v paket, sam to pomoje nočeš. nista slaba sam sta bol specifika. sm si nastacku shooterje pa mi že grejo na kurac :D ubistvu celticov, hardena pa holidaya edinih ne trejdam no, pa na IRju tega jacka jaren jackson jr, ko si mi ga dal, za njega se veselim ker je mnde bomba, sam še bo šepo verjetn cel januar. ko bo prišo sm pa poln, plus en spot držim za flikat manjko tekm ... več igralcev za cja tešk vzamem ti hočem rečt ker sm deep 

uredilo bitje WoreH
Povezava do prispevka

namesto njega v prvi petorki začel divji luke kennard. falil - vse :wacko: pokopal upe na dvig fg% ki bo verjetno odločiln za mene. neke nepričakovane stvari sta izvlekla z ibako, dvignala me v blokadah sam peb lebron ma jareta allena ko se bom joku če misli spet beastat. pa še ma pebov, upam da vsi vse falijo :D i'm in trouble lads 

Povezava do prispevka

Pa tako sem se hvalil čez dan da bo nov tripple double. Niti nisem vedel da imajo dejansko plan da počiva b2b tekme, je kar malce wtf za Russa. 😁 Sem ziher da se je moral coach kakšno uro pogovarjat z njim da ga je prepričal v tole. Drugače sem dodal Batuma danes zaradi asistenc in sem mislil to bo gladko 5+ pa še kakšne pike zraven, potem pa... 😁

Povezava do prispevka
LeBron reče pred 4 minutami:

Debitantska zmaga, idemo dalje!

nism jezn ... zgolj razjarjeno popizdevam od 6:30, me jeben potres zbudi, čekiram iz prve ... ja. poražen na uvodni, hkrati crimmuh teden. četvorno jezn zarad harrison barnes afere, ti ne oprostim. šestorno jezn zaradi manjka hardenove tekme - tekma baje bla odpovedana, ker houston ni mel dost igralcev, pač uni na covidu itak, hardena pa sam zato niso pustil ker je bil under investigation. mislim, kak investigation te prašam? gestapo adam silver pičko jedna. bil je negativn na covid, zarad unga videa pa so mu zatežil da more 4 dni delat nove teste vsak pa ne sme trenirat z ekipo, pol pa še 50k fine. peb pa covid free as they come. i hate this fucking league, i hate this fucking game ... zdej pa mi je še blue san spizdo lovea, js bidam 3 on pa 5

jao

išče se sine ignise, me boš razmontiro al bo še zanimivo? ne upam niti pogledat ka maš v ekipi, vem sam da je nba young man's game in js sm old as shit

Povezava do prispevka

Jest sm tud uspel dobit tocko. 

 

Ta teden bo cela jeba, Wall ne bo igral ker ne zna it h frizerju, Kawhija so knockoutiral, Embiid se nekej cez hrbet prtozuje, Melo je koncal za nekaj casa, ... Medtem ko ma Jurus zdravo ekipo in dobr razpored. Velik minus za vse statse ki se sestevajo.

 

Mal me limit treh potez na teden jebe ker ne morm zadost hitr poskodovane olupke menjat.

Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče pred 33 minutami:

Jest sm tud uspel dobit tocko. 

 

Ta teden bo cela jeba, Wall ne bo igral ker ne zna it h frizerju, Kawhija so knockoutiral, Embiid se nekej cez hrbet prtozuje, Melo je koncal za nekaj casa, ... Medtem ko ma Jurus zdravo ekipo in dobr razpored. Velik minus za vse statse ki se sestevajo.

 

Mal me limit treh potez na teden jebe ker ne morm zadost hitr poskodovane olupke menjat.

 

Tudi brez posebnih okoliščin, bi lahko pričakoval kako bo. Imaš kralja load managementa Kawhija, Embiida, ki še ni preigral cele sezone ter Walla in Duranta, ki sta se vrnila po major poškodbah. Ni po naključju, da ti je uspelo tako all star ekipo nabrat. Je pa res ta teden malo poseben :D

Je pa tako samo zdaj na začetku. Se hitro lahko vse obrne.

 

 

Ni treba čakat, da se ti kdo poškoduje preden se okrepiš za nov teden. Nimam po naključju takega razporeda. Sem danes prevzel Hilla in Andersona, ki mi skupaj prineseta enih 6 ali 7 tekem. Me je izučilo prejšnji teden, ko je Sethu kar rastlo število tekem :D

uredilo bitje Jurus
Povezava do prispevka
Jurus reče pred 46 minutami:

Ni treba čakat, da se ti kdo poškoduje preden se okrepiš za nov teden. Nimam po naključju takega razporeda. Sem danes prevzel Hilla in Andersona, ki mi skupaj prineseta enih 6 ali 7 tekem. Me je izučilo prejšnji teden, ko je Sethu kar rastlo število tekem :D

Problem je ker nism mogu dobit nove igralce pred danasnjim dnem ker sm ze mel 3/3 player adds. Plus to da ste mi igralce pobiral ker mam waiver tolk visok da sm vedno izvisu. :D  Bi si mislu da bom potem pr naslednjih mel prednost, pa ni blo, ne.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...