Skoči na vsebino

Mn3 NBA Fantasy League


Jurus

Priporočeni prispevki

MIHA_IS_GOD reče Pravkar:

Verjetno zato ker Mavs-Rockets je "nationally televised game". NBA je zagrozila kazni ce bodo ekipe na teh tekmah pocivale igralce.

pol bo harden tud ziher nazaj če je po tv :whistle: neki ga gležn ... silas pravi da se še ne ve. galinari pa medtem šou na minimalno 2 tedenski počitek. ga hoče kdo? sj še bo dober 

Povezava do prispevka

Za nekaj časa je izbrisalo včerajšnje rezultate. Zdaj je točno.

 

edit: Sva pa v nekaterih kategorijah še vedno zelo blizu, tako da bo boj do konca. Ena nadpovprečna ali podpovprečna predstava posameznega igralca in se vse obrne.

uredilo bitje Jurus
Povezava do prispevka

nek lag. če si včer ponoč spremlu pol približn veš, js vem da je ignis dobo smackdown ker je 8-1. ob ene treh zjutri sm čekiru, vsi so mu zatajil :rofl: 

nism js za randla, vidu sm prvo tekmo že da je norel, sam mam raj da sm nizk v TOjih pa da se sploh ne zanašam na indijance. all in all, mogoč si me okol prneso, bomo vidl ka bo jaren jackson pokazo ... je pa načeloma tradeable če se komu dopade. wiggins-holiday trade pa zaenkrat se lah sam zahvalim dikembetu da se je tega spomno 

morm priznat, zle sm prvič pogledo statse rigginsa pa morm rečt da je tud zlo dober :D važn da noben nobenga ne pogreša sam to bom reku

uredilo bitje WoreH
Povezava do prispevka
WoreH reče pred 4 urami:

nek lag. če si včer ponoč spremlu pol približn veš, js vem da je ignis dobo smackdown ker je 8-1. ob ene treh zjutri sm čekiru, vsi so mu zatajil :rofl: 

nism js za randla, vidu sm prvo tekmo že da je norel, sam mam raj da sm nizk v TOjih pa da se sploh ne zanašam na indijance. all in all, mogoč si me okol prneso, bomo vidl ka bo jaren jackson pokazo ... je pa načeloma tradeable če se komu dopade. wiggins-holiday trade pa zaenkrat se lah sam zahvalim dikembetu da se je tega spomno 

morm priznat, zle sm prvič pogledo statse rigginsa pa morm rečt da je tud zlo dober :D važn da noben nobenga ne pogreša sam to bom reku

Bom zdaj lahk mal več aktivn na teli temi k sm par seminarskh spisal.

 

Se bo dons odločalo :P
Kokr jst to vidm je ene 6 kategorij neodločenih še :D

Povezava do prispevka
Ignis reče pred 2 urama:

Čestitke za zmago
Je šlo le za mišjega na koncu :D

Če Draymond ne bi gnojil odkar je nazaj, bi blo še bolj zanimivo. Je pa res da so moji igral 4 tekme mnj

ja, sam te tekme so tak ... sm se potrudo da jih najdem, sam rečmo da jih ne bi, bi pa verjetn prevagal zgolj pike v tvojo smer, pa bi zato TOje v mojo, pa sm spet zmagu, tak da vprašanje če je to res vedno pametno. sploh kadar ti še kej falit velik začnejo scrubi. js drugač na draftu sm jemal sam igralce za ukradene, % prostih pa trice, tak da kadar to normalno laufa se pokaže tak ko ta tedn. medtem ko prejšnjega so mi proste brickal, harden ni igral, pa sm še za manj zgubo ko ti ta tedn - pa je tud ta tedn harden naredu lukno in je questionable tud v naslednjem. poleg tega je BlueSan na draftu na vsak način hotu moj top claim freda vanvleeta, ki je monster v mojih treh kategorijah, tak da mislim da me upravičeno skrbi

priznam pa še enkrat da maš fajn ekipo. keep truckin' ... stay outta my way :D:devil:

mi je pa krivo da me v vseh ostalih kategorijah praviloma žgete. neki bom mogu dvignat. dans bo kalkulator se pržgal, bomo vidl če se kej splača nardit

Povezava do prispevka
WoreH reče pred 11 minutami:

ja, sam te tekme so tak ... sm se potrudo da jih najdem, sam rečmo da jih ne bi, bi pa verjetn prevagal zgolj pike v tvojo smer, pa bi zato TOje v mojo, pa sm spet zmagu, tak da vprašanje če je to res vedno pametno. sploh kadar ti še kej falit velik začnejo scrubi. js drugač na draftu sm jemal sam igralce za ukradene, % prostih pa trice, tak da kadar to normalno laufa se pokaže tak ko ta tedn. medtem ko prejšnjega so mi proste brickal, harden ni igral, pa sm še za manj zgubo ko ti ta tedn - pa je tud ta tedn harden naredu lukno in je questionable tud v naslednjem. poleg tega je BlueSan na draftu na vsak način hotu moj top claim freda vanvleeta, ki je monster v mojih treh kategorijah, tak da mislim da me upravičeno skrbi

priznam pa še enkrat da maš fajn ekipo. keep truckin' ... stay outta my way :D:devil:

mi je pa krivo da me v vseh ostalih kategorijah praviloma žgete. neki bom mogu dvignat. dans bo kalkulator se pržgal, bomo vidl če se kej splača nardit

Sej je blo epsko
Mi ni problem tega enga poraza, važn da za naprej zmagujem :P

Gj pa srečno ko se naslednič udarva

Povezava do prispevka
Jurus reče pred 49 minutami:

Upam, da bo ta teden proti Janši malo bolj sproščeno. Seth in MIHA sta me oba peljala do konca :D

ma v eni drugi ligi nisme prišel na draft in mi je računalnik bolš draftal, ko sem tle

 

morant - out 4 tedne

giannis - ne ravno superstar začetek

adebayo je kolkr tolk solid ... no vsaj za dončiča nisem dal 100 :D

Povezava do prispevka

tole bo pa nailbitter a? :D že živčn, sicer sm si oblubu no comment do petka, da mal bol predvidmo ka nas čaka. pike pa trice mi hočjo pobegnat, neke monster tekme si dobivu, to se lahk sam umiri, pa lee james se usede za eno tekmo zle. če bi dans mel not rossa bi bla 1 trojka razlike namest 5, bi pa zato zjebu proste mete pa bi skupni izid bil v tvojo prid, oziroma izenačen :confused: pick your poison. btw odloču sm se da jacksona dam raj za delona wrighta. mam zaupanje v njega čeprav trenutno gnoji, rad bi mel bartona pa wrighta na klopi celo sezono, upam da commish odobri

Povezava do prispevka
sskj reče pred 1 uro:

dokler ne bo townsa nazaj bom očitno tankal

Nesrečo imaš

Tut koliko tekem imaš ta teden. Probi istržit najbolše, sam ne proti men ta teden :P

 

Also men je Fultz out for a season, Horford , Edwards in Clarke so pa na trading bloku, če je kdo interesiran :)

uredilo bitje Ignis
Povezava do prispevka
BlueSan reče pred 1 uro:

Mhm tale Wood fora je bila shity :D

 

Delon Wright za Jr. Jacksona je extra sumljivo WoreH just saying. :ninja:

ka je blo a ti je ostal not? men je kazal da si ga mel v igri, sm se čudu da si prej reku da si ga dal ven, zdej ne vem. sej js se zanašam tud še na dve tekmi maxi kleberja recimo tak da bo še komedija iz moje strani :D 

morm za my mans judea vedno spustim ceno. zdej on je vzel wrighta na draftu, dvomim da bi lanski zmagovalec vzel slabga igralca. detroit je itak troll ekipa ki si skor ne zasluži bit v ligi več, na začetku so ga 40 min igral zdej pa že scramblajo minute vseh igralcev pa neki indijanijo. poškodbe pa tud se jim kopičijo, pričakujem da bo vright ostal zdrav pa ujel svoj stretch 10 3 3 1 1 lineov, kar js rabim off the bench, mi ne pride prav da čakam enga brez miniskusa ko ka veš ka bo pa kdaj pride

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...