Skoči na vsebino

Mn3 NBA Fantasy League


Jurus

Priporočeni prispevki

vem ja, tebe se je bolš izogibat. vseen nekot kalkuliram da z mal sreče oziroma z manj nesreče lahk contendam. ok 2 trejda sm že nardil (:P) ampak zdej bom double downu na to kar mam, še razmišlam ne o trejdih vsaj cel januar :closedeyes: me pa boli ta poraz morm priznat, mal me je zakisal da se sploh igram to igro, se zbujam pa že klejem, za 2 asista me je dobo :sick: v TOjih pa sm najbolši zaenkrat, pa projekcije pik mam zdej najvišje ko so kao nove kalkulacije

Povezava do prispevka
Seth reče Dne, 30. 12. 2020 at 12:27:

Vsak dan, ampak moraš dat pred deveto zjutraj waiver claim če ga hočeš še tisti dan dobit, drugače lahko komaj naslednji dan dobiš igralca. 

potem se načeloma olupke splača skozi menjavat, da si maksimiziraš število tekem na teden?

Povezava do prispevka

jezus kristus - bog mi je po sinu Ignisu namenil še njegovega zloglasnega brata BlueSana. da se ne bo pogrešu kak derozan :ninja: neki malga morm tweakat ampak vidim da mam dokaj stacked nasledn teden tekm ... 

sicer the kid Ignis je še fajn živ, same dobre igralce ma. dans bo vlka pizdarija, pr men sam harden pa par olupkov ... ne bi se čudu če swinga rezultat v njegovo prid. sm pa optimističn za zadn dan da bomo poharal. odds to win IMO 60:40 za mene :closedeyes: gremooo 

Povezava do prispevka

No ja, uradni razlog je pri mnogih kar "rest". Razumem pri tistih ki so bolj injury prone, ampak mi je totalno nerazumljivo recimo pri Russu, sploh ker so začeli sezono tako katastrofalno. Ok baje še ni v primerni kondiciji, whatever, season over man. :) Ma Kawhi počiva že 3 leta zaradi iste poškodbe kao, gtfo. Mislim da niti več ne kaznujejo tega load managementa, morda je res letos kaj drugače zaradi korone. 

Povezava do prispevka

Mavsi nimajo b2b tekme, je pa tole razlog za morebitno neigranje: Luka Doncic (left quad contusion) has been listed as questionable on the Mavs injury report.

 

Aha zaradi b2b potem jutri si mislil, my bad. Ampak se strinjam, tole je slabo glede na njihov začetek. 

uredilo bitje Seth
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...