Skoči na vsebino

Mn3 NBA Fantasy League


Jurus

Priporočeni prispevki

poleg tega se js teb še opravičujem da sm te zmotu in te zvleku v škandal 

:P

 

naj sicer dodam, ker so bli sumi lolzanja in dogovarjanja, da z Judeom nimava nobene korespondence izven javnih postov. pač i love the guy, sam v bodoče ne mislat da so tu kake naštimaljke v igri ... 5 let nazaj sma mela en ZS chain s stavniškimi pari, pa je Jude pametno ugotovil da sm js bil še preveč zelen, prevlek luđac ... (študijska leta - vsak dan kadil hashish, stalno vidu roza vijolčne odtenke v zraku in klamfal stave na podlagi tole pa tole pa tole :D). danes pa ne vem če nisem premagal e-stav ...

uredilo bitje WoreH
Povezava do prispevka

vem. že dve uri me skrbi da bi trade lahko bil sproveden. kasneje me je opomnilo da je bil faktor menjave to, da ne rabim fg% igralca in delon kadar bi dal bi dal, devu bo pa vse drugo :pinch: naj en tega jacksona vzame 

 

repeat trade? more voting?

uredilo bitje WoreH
Povezava do prispevka

BlueSan please let me win :cry:

scene danes, 3 trojke uzadi, 3 asiste ucpredi ... ne deluje vredu. kje so moji šuterji, bo harden dal dans 10 tric al bom znoro

eno tekmo fore mam to mi je všeč, sam so že podatki da je jaylen brown pod vprašajem zarad tatuma :confused: kvaj rabmo tle bojo še covid testi določal verjetn ... pa lebron the king, se AD more počivat b2b prej ko schking pr 40 letih :avadodo: dans proti raketam, daj vsedi se krelj, za mene ...

Povezava do prispevka
Seth reče Dne, 9. 1. 2021 at 12:59:

Oja Stephu bo počasi zalaufala MVP mašina na 100%, vsaj en dober pick na draftu. :D Sem mislil da se bom vsaj malo približal Mihi, ampak ni šans. ;)

3je top igrlaci mi pocivajo zarad covid in whatnot. Se dobr da bo hitr konc tedna.

 

Ubistvu me ta teden resuje 100 pik Beala na dveh tekmah :)

Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče pred 3 urami:

3je top igrlaci mi pocivajo zarad covid in whatnot. Se dobr da bo hitr konc tedna.

 

Ubistvu me ta teden resuje 100 pik Beala na dveh tekmah :)

 

No saj tudi pri meni nista igrala Simmons in Brick, ampak tudi če bi... :D

Povezava do prispevka

:D

no sej bo odjeknu zle trade z mutombotom za debel squad, za fantasy je bore malo kul, jaz lahko trdim za obe PPD tekmi letos, če se ne motim sta bili samo houston day 1 in miami boston danes. v obeh primerih sm zgubil nenadomestljivo za tist tedn. ta 10-14 je še ok, na IR grejo takoj, maxi kleberja holdam za foro :ninja:

 

so kakšne opcije da bi se sredi sezone povečala širina squadov? ni fore razn za covid potrebe da maš mogoč srečo da bi ker od dodatnih treh kleberjev mel tekmo kadar ni niti en dan prej javlen

uredilo bitje WoreH
Povezava do prispevka

Jej jej . Fantasy bogovi so rekli. Blue, če si imel Wooda out, bo on imel Browna in če si imel COVID-19 Currya bo on imel Smarta. In sekira je padla :ninja:

Rad bi se zahvalil fantom in ekipi, borili so se kot levi cel teden in na koncu prinesli zmago.

 

Zdej naslednje tedne bo pa itak očitno loterija, zard tega COVID-a kar je malce manj zabavno ane.

uredilo bitje BlueSan
Povezava do prispevka

fair deuce. sezona je še dolga, upam :P

upam tud da bo zanimivo proti nepremaganemu jurusu. če bi vzel ta skalp :whistle::whistle: come at me bro

je pa zlo slab tedn kvantitativno sicer za mene, verjetn bomo 1-3 predn obrnemo. also jurus upam da boš spustil trejde čez, da ti že dans moji novi uletijo :ninja:

uredilo bitje WoreH
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...