Skoči na vsebino

Mn3 NBA Fantasy League


Jurus

Priporočeni prispevki

men je šlo na smeh ko sm vidu da maš walla not pa verjetn veselo spiš :lol: js sm še pravcajt uspel hardena menjat, je pa res da je marcus marcus smart heroj nardil pol 0% met iz igre. bom pa js tud verjetn mel covid pizdarije če mislijo tak pozn javljat ... kadar nism počen ali pijan sem v postelji ob 22h :alien: kaj nimaš backup point guarda sploh? fajn si to zGMu. aja možno da ni tekm ... pa sej blue san bo tešk tole zvleku

uredilo bitje WoreH
Povezava do prispevka

:D

morš pazit, tu rado skoči prikaz na seštevek vseh tekm, na prvi dal 33 na tej pa neki čez 20. mene je že parkrat isto nesl, prejle sm mislu da je doncic dal 60 pik. mi pa temelji ekipa na brownu, moj drugi najboljši, untradeable. 

also lep screen 8-1 :mafija: spet ne morm bit najbolj vesel, izenačen, pa še v blokadah je napeto ... danes. DANESSS. happy james day. v nedelo pa tak ne vem ka me čaka, če spet jokic+doncic bom znoro

Povezava do prispevka

enga bi mogu ker šepam v parih intenđiblih ... če bi harden mel svojo tekmo zadnjič recimo, pa včeri je še galinari sedel ... pač to bi čist pokril celga cjja, js pa bi mel kakga scraperja recimo ko bi dal +2 blokade pa par skokov ko jih krvavo rabim. kar je je, sej aktivno ju ne shoppam, pač uizi, sam ti si fasu offer :D 

Povezava do prispevka

Bo, bo. :D  Danes od njega pričakujem še en gladek tripple double, včeraj je imel mislim da 8 skokov že v prvi četrtini. To je pač classic Russ, zdaj se bo silil uber ker hoče pokazat da je igračina, medtem ko ima % šuta takšen da verjamem da bi boljšega imel marsikdo od nas tukaj :P 

uredilo bitje Seth
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...