Skoči na vsebino

Podcasti


FumeK

Priporočeni prispevki

Katere podcaste poslušate? Iščem nove ideje. Jaz od slovenskih skoraj vse od mreže Apparatus, par od Val202, BIM pogovori,...  Od tujih pa bolj malo, ker mi bolj ustreza slovenščina. Občasno sem poslušal Hardcore history, kjer na dooolgo in zanimivo obrazloži pomembne zgodovinske dogodke z veliko informacij z vseh strani. Zanimiv mi je bil še Chernobyl in Chapo, ampak to so bili bolj taki "enkratni".

 

Povezava do prispevka

TED talks daily na poti na/iz sihta, kratki podcasti

 

Reply All, samo je vecinoma pol ure do ene ure

 

Obcasno pa se 99% invisible in pa Criminal

 

Dobre stvari sem pa slisal se za The Tim Ferriss show in pa You are not so smart, mam se v planu kako poslusat

Povezava do prispevka

90% poslušam true crime. Največ:

 

Crime Junkie (https://crimejunkiepodcast.com/)

dve babi se pogovarjata oz umorih, izginotju, serijski morilcih, tako bolj na easy, Ashley zelo dobro podaja zgodbo. Ful popularen podcast, dosti ga hejta ampak meni je všeč.

 

Criminal (https://thisiscriminal.com/)

zelo raznolike zgodbe, bolj kratko, itak legendaren podcast, za vsako zgodbo majo sliko ful hudo sliko na spletni strani. niso samo umori izgonotja itd ampak vse možne zadeve

 

Od novih sem poslušal Real Narcos, do 5 dela je zgoba Escobarju, zdej bo pa še o drugih. Je tudi nekaj novih informacij in zanimivosti ki jih recimo ni blo v Netflix seriji. 

 

CHAPO od The Vice je kul, jep. Must listen je še 

 

BEAR BROOK - ta zgoda je res WOW in WTF (The Bear Brook murders are female murder victims, two being discovered in 1985 and two in 2000, at Bear Brook State Park in Allenstown, New Hampshire)

 

 

več pa drugič..

 

 

 

Povezava do prispevka

Drugače pa poslušam podcaste izključno na telefonu (največkrat ko vozim, ali ko sem kje okoli in kaj čakam), in sicer prek aplikacije Podcast Republic, kjer si narediš selekcijo in se sproti updejtajo, lahko pa si jih tudi pobereš prek wi-fi povezave in nato kasneje poslušaš.

Povezava do prispevka

the weekly planet podcast za hollywood, stripe in slično

the spanish football podcast za španski fuzbal obvs

in hello internet za marsikaj, je bolj ali manj brez fokusa

 

to so redni, ostale dosti menjujem, glede na temo alpa mood 

 

Povezava do prispevka

Moji podcasti:

- software engineering daily - gostje iz sveta racunalnistva razlagajo svoje resitve, resevanje tezav, tehnologije. Res super ce delas z novimi tehnologijami, oblakom, odprtokodo,...

- machine learning guide - frontend developer se je zacel ucit strojno ucenje in prpravu podcast o tem kako se je lotu, kaj se je naucu, razlaga teorijo od osnov naprej.

- aws podcast - awsove resitve v oblaku

Povezava do prispevka
mumbo360 reče Dne, 15. 5. 2020 at 12:13:

Sam uporabljam Pocket Casts na androidu, valda je tudi za iphone. Kar sem jih probal mi je najboljši app za podcaste.

Jaz še vedno vstrajam na BeyondPodu, ki so ga ene 2 leti nazaj čisto spremenili in poslabšali. Ostajam tam, ker sem dal takrat 7€ in imam sedaj "sunk cost".

Povezava do prispevka
FettOlaf reče Dne, 15. 5. 2020 at 12:04:

Jaroti, lhk ksn dobr app za podcast predlagate. Za iphone pa d lhk brisem/dolpotegnem epizode.

 

 

Molekula reče Dne, 13. 5. 2020 at 20:41:

Drugače pa poslušam podcaste izključno na telefonu (največkrat ko vozim, ali ko sem kje okoli in kaj čakam), in sicer prek aplikacije Podcast Republic, kjer si narediš selekcijo in se sproti updejtajo, lahko pa si jih tudi pobereš prek wi-fi povezave in nato kasneje poslušaš.

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...