Skoči na vsebino

Priporočeni prispevki

Combat_Liberalism reče pred 2 urama:

So pa Grki vsaj lepo igral. Ne tako kot naši, kjer Dončič tapka žogo. Am I right. :closedeyes:

Transition basketball = Giannis = nice

PnR Calathes & Giannis = nice 

 

Drugo so so box out drek, switchi drek

 

Sploh niso slabo igral Grki. Nemci so sam igral z vecjo vnemo, mel so bolano dobr strelski dan. Publika jih je ponesla. Razminiral so Grke

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 2 urama:

Mene zmer ubije ko kdo napiše upam da naši igrajo kolektivno wtf :D Upam da donke naredi solo večer in lagano zmagamo, v vseh ostalih primerih sem živčen :D 

 

Treba se nehat slepomišit, da imamo 3 sposobne igralce :D 

 

Kdo lahko ustvari zase

1. Doncic

2. Dragic

3. Prle

4. Blazic

5. Samar

 

Deloma

Cancar

Zoki (ampak je out)

 

Vsi ostali ne morjo nc zase ustvart brez da jim drugi zrihtajo

 

To ni svoh sploh ce gledas kakovost kaj lahk ustvarjo zase in za druge. Spanci in Italijani so pomoje edini k majo sploh primerljivo pa se oni majo slabso kakovost

 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 5 minutami:

Za moje pojme model ne zna izkoristit potenciala obeh svojih najboljših igralcev tbh... Med Sabonisom v NBA in v FIBI je imo prevelika razlika ampak ok če mislijo da je to najbolje za njih pa naj bo.

 

Se strinjam, delno. Ampak, če me spomin ne vara, imajo skoraj vsi selektorji problem svoje NBA velezvezde čisto vkomponirat v sistem. 

Povezava do prispevka
Combat_Liberalism reče pred 2 urama:

So pa Grki vsaj lepo igral. Ne tako kot naši, kjer Dončič tapka žogo. Am I right. :closedeyes:

To je tud men smešno ker se folk pritožuje da žoga manj kroži ko ni Lukata. Al pr Dallasu al pa v reprezentanci.

 

Ja no shit da kroži ko ga ni ker praktično nimajo izbire in potem samo upajo da bo kak sam ostal. Luka pa lahk sam zaključi neglede na to kdo ga brani in če ga obramba podvaja al pa pomaga pa lepo podaja tistemu ki ostane sam in je odprt met. Zakaj bi žoga krožila po nepotrebnem?

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 10 minutami:

Za moje pojme model ne zna izkoristit potenciala obeh svojih najboljših igralcev tbh... Med Sabonisom v NBA in v FIBI je imo prevelika razlika ampak ok če mislijo da je to najbolje za njih pa naj bo.

V modernm basketu nimata kej iskat skupi na parketu. Tezko je pa nba proper igralcu rect naj cica da bo igral kolega iz,zalgirisa

uredilo bitje BlueSan
Povezava do prispevka
Gogy reče pred 1 minuto:

 

Se strinjam, delno. Ampak, če me spomin ne vara, imajo skoraj vsi selektorji problem svoje NBA velezvezde čisto vkomponirat v sistem. 

 

Španci nikol niso mel tega problema tbh in Nemci tud nimajo teh težav. Slovenci tud ne tko da... Sek Grkom je tud vse špilajo dokler jim kar naenkrat v 3. četrtini nič ni špilalo in Giannis v teh čudnih akcijah sploh ni bil vpleten lol. Kar poglejte si še enkrat tekmo. Jaz sem takoj zastrigel z ušesi kaj se to dogaja ko parkrat zapored Giannis ni bil vključen v napad.

Povezava do prispevka
BlueSan reče pred 1 minuto:

V modernm basketu nimata kej iskat skupi na parketu. Tezko je pa nba proper igralcu recy naj cica da bo igral kolega iz,zalgirisa

 

Ma ni nujno. Poglej Cleveland lol. Pa tud Minnesotta bo letos zanimiva. Sam to je velik izziv za trenerje ki morajo bit temu kos. Cleveland je imel celo tri visoke prekle hkrat na parketu in so takrat gazil vse pred sabo!

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče pred 4 minutami:

Zakaj bi žoga krožila po nepotrebnem?

Ker se fajn sliši in dobro zgleda. Jaz, for one, zagovarjam, da morajo več žoge v roke dobiti Prepelič, Rupnik, Zoran Dragić (ali Tim Hardway jr. Maxi Kleber, Dwight Powell ter Reggie Bullock na drugi strani oceana).

uredilo bitje Combat_Liberalism
Povezava do prispevka
Combat_Liberalism reče pred 3 minutami:

Ker se fajn sliši in dobro zgleda. Jaz, for one, zagovarjam, da morajo več žoge v roke dobiti Prepelič, Rupnik, Zoran Dragić (ali Tim Hardway jr. Maxi Kleber, Dwight Powell ter Reggie Bullock na drugi strani oceana).

 

WTF? Dej razlož mal tole glede Kleberja in Powella? Ker ta dva ne znata druzga ko sprejet žogo in takoj fuknt na koš. Če jo bota dala ob tla bo v 80% izgubljena žoga in tud Bullock ni skor nič boljši od njiju) Sej smo ja videli kaj se je dogajalo v Dallasu na začetku sezone ko so ti igralci imeli več žogo v svojih rokah al ne? Boli te kurac kaj dobro zgleda če ni rezultata. Za igro kot jo furajo eni klubi rabiš temu primerne igralce in Dallas takih pač nima.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 6 minutami:

 

Španci nikol niso mel tega problema tbh in Nemci tud nimajo teh težav. Slovenci tud ne tko da... Sek Grkom je tud vse špilajo dokler jim kar naenkrat v 3. četrtini nič ni špilalo in Giannis v teh čudnih akcijah sploh ni bil vpleten lol. Kar poglejte si še enkrat tekmo. Jaz sem takoj zastrigel z ušesi kaj se to dogaja ko parkrat zapored Giannis ni bil vključen v napad.

 

Sej sem napisal, skor vsi. :) Šalo na stran - Španci so svetla izjema, morda iz dveh razlogov. Eno je, da so sedaj vrsto let imeli ogromno izbiro igralcev zaradi najmočnejše lige in so posledično se vsi morali in so se lahko prilagodili. Drugo pa je, da pri njih igra enak ponos kot pri Gogiju in Luki.  Sorry, Schroeder in Theis NISTA velezvezdnika. :)  Grki pa že par let dokazujejo, da imajo z Giannisom tako rešitve kot coklo..

 

 

Gatsu reče pred 5 minutami:

 

Ma ni nujno. Poglej Cleveland lol. Pa tud Minnesotta bo letos zanimiva. Sam to je velik izziv za trenerje ki morajo bit temu kos. Cleveland je imel celo tri visoke prekle hkrat na parketu in so takrat gazil vse pred sabo!

 

Minnesotta se je, za moje pojme, letos zaklala. Situacijo z Gobertom znajo prave ekipe fino izkoriščat

 

Povezava do prispevka
Combat_Liberalism reče pred 17 minutami:

Ker se fajn sliši in dobro zgleda. Jaz, for one, zagovarjam, da morajo več žoge v roke dobiti Prepelič, Rupnik, Zoran Dragić (ali Tim Hardway jr. Maxi Kleber, Dwight Powell ter Reggie Bullock na drugi strani oceana).

Porzingis je imel iste ideje pa poglej kje je zdaj :D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...