Skoči na vsebino

Priporočeni prispevki

Tole prvenstvo res pokaže na popolno ignoranco ZDA casual fanov, ko pametujejo o weak in soft EU igralcih na draftu. Ja ok, res so ful manj atletski pa polovica igralcev izgleda direkt iz castinga za Kekca, ma ko pa videš kako se to prime v obrambi pa kaka kombinatorika pada... Morš bit pa mal nor, da imaš na voljo nekega relativno mladega visokega igralca ki se izkaže v tok zahtevni igri, pa daš prednost enemu posrancu iz collega.

 

Tale Wagner boy izgleda, da bo ZELO real deal v dveh ali treh letih. Pa kako obrambo fura modelček pizda že zdaj sem mal živčen, kako bo Luka to prišel mimo

Povezava do prispevka

Sam evo spet je včer pogrnila ekipa ki je za mene nerazumljivo igrala par minut skupaj v tretji četrtini. Vsaj ene 6 posesti žoge se Giannis ni žoge niti dotaknil in takrat je Nemčija poletela... Jebeš ti timsko košarko če imaš v ekipi superstara ki lahko sam ščara marsikaj in ti ekipa najbolje funkcionira ko ima on dirigentsko palico v rokah. Izključitev pa kaj jaz vem no... glede na to da je že imel eno nešportno bi tukaj morali malo skoz prste pogledat. Če pomislim kaj je naredil Vincent Poirier pa ni bil izključen...

 

So pa kar nore številke doseženih točk za 40 minut tole tbh in to v obeh dosedanjih četrtfinalnih tekmah. 

Povezava do prispevka

Ce so nemci metal 60% trojke no pa tempo je bil visok. Greek freaku dat zogo za playa? Ni to nba k ma placa kokr ce. Calathes je kr dobr furu vceri. Ampak so nemci dobr onemogocal giannisa. Folk se sploh ne zaveda kake zveri so te igralci da cele obrambe visijo na njih pa lihk tko delajo mega stalo.

uredilo bitje BlueSan
Povezava do prispevka
Combat_Liberalism reče pred 16 minutami:

Francozi so prvič rekli, naj nas Dončič premaga in jih je. Zdaj bodo rekli, naj nas ostali premagajo. In ni šans, da našim to uspe.

 

Ja sam pol imamo vseeno še Gorana ki bo oddelal svoje. Tud Luka bo ob podvajanju začel več kreirat drugim ker bo pač nekdo moral ostat sam. Itak pa Luka v prvi četrtini vedno na začetku drugim podaja in če ne gre šele potem preklopi v "beast mode"

Povezava do prispevka
Gogy reče pred 24 minutami:

Za popoln eurobasket bi sam še sodniki moral bit na nivoju. 

Pa sej roko na srce se vidi da so zdej sam še ta boljši od teh slabih. Veliko manj je frustracij igralcev in trenerjev. Giannis je dejansko 2x naredil neumnost in zarad malo čudnih Fiba pravil nastradal.

 

 

Also :ododava:

 

  • Groot, ki sir je 1
  • Ne me jebat 1
Povezava do prispevka

Pri Litvi so dejali, da kljub najslabšemu rezultatu njihove reprezentance v zgodovini Eurobasketa ne razmišljajo o menjavi trenerja in ostajajo trdno zavezani stališču, da ne želijo tujca v reprezentanci, ker bi to pomenilo - kot so zapisali - "kapitulacijo". 

 

Kapo dol, kot bi rekel Srečko :)

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Gogy reče pred 35 minutami:

Dobr, trenerja bi mogoče lahko menjali. Valjda imajo še kakega, taka basket nacija, kot so... Še mi mamo Sekulo, Okorna,  Dedka...

 

Pač mlad trener in mu je treba dat priložnost, da se razvije in mu klikne z repko. Sej tudi sam sem bolj pristaš dela na dolgi rok kot stalnih in hitrih menjav.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...