Skoči na vsebino

PGjeve blodnje, zavajanja, prevare, grožnje in trgovci igric igračk


mumbo360

Priporočeni prispevki

Paljo reče pred 2 minutama:

Lol Raceland, tiste smeti od proge, k jo se zglihat ne znajo, da ti avto skoci k budalo na ciljni ravnini.

 

Se skrije pred bivso AMDGay progo.

 

Pravi deci si pa itak grejo mert kurce na Grobnik.

a ni levi ovink pr 80kmh enak k v rijeki al pa tokiju? al se motim?

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 4 minutami:

moj žlahtnik je tekmoval in zmagoval v driftanju po celi evropi

 

slovenska tekmovanja so bila zastonj

 

:D za neke igrice bo pa cena 150eur :D jesus christ

e bejs zato pa so prijave za drift 90e do 150e, ghd 200e, pa za voznike k vozijo ne vem 45 let....alo pejte mal vun iz bajte no...

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 2 minutama:

Mene pa to niti ne moti, organizacija takih zadev je pain in the ass, tole da mora folk vložit keš je kvečjemu plus, da se izogneš vsaj določenim retardom. 

primer ne vem 9 sezona, 2 sva vodila prek 160 dirk dirka 1,5h , server po 2,3h pa naj en racuna koliko ur, koliko si na koncu plačan...

 

 

sicer pa če bi bilo to čist u izi, ne govorim tebi, ostalim, zakaj ne bi tole delal v SLO, vsaj ene 10 Damjanov? mal me preseneča...

Povezava do prispevka
Play reče pred 32 minutami:

primer ne vem 9 sezona, 2 sva vodila prek 160 dirk dirka 1,5h , server po 2,3h pa naj en racuna koliko ur, koliko si na koncu plačan...

 

 

sicer pa če bi bilo to čist u izi, ne govorim tebi, ostalim, zakaj ne bi tole delal v SLO, vsaj ene 10 Damjanov? mal me preseneča...

in zakaj sta samo v dveh? organiziranje si enostavno razdeliš tako da ti ne vzame preveč časa. Spet, to bi ti moralo bit primarno hobi ne pa buisness in da ti tekmovalci plačujejo članarino. 
Samo vprašanje časa imo kdaj bodo pogruntali da lahko gredo drugam dirkat zastonj. 

Povezava do prispevka
Chris reče pred 7 minutami:

in zakaj sta samo v dveh? organiziranje si enostavno razdeliš tako da ti ne vzame preveč časa. Spet, to bi ti moralo bit primarno hobi ne pa buisness in da ti tekmovalci plačujejo članarino. 
Samo vprašanje časa imo kdaj bodo pogruntali da lahko gredo drugam dirkat zastonj. 

očitno mu že 20 let uspeva, torej mora bit nekaj na tem. 

Povezava do prispevka

Ne vem kaj točno ni jasno pri tem modelu tekmovanja, če tebi chris sede organizirat nekaj za dušo, ti sam navali :D Tisti, ki smo to že probali, vemo koliko časa in živcev pobere taka zadeva, tudi če si neki super entuziast. Resnost ljudi zagotoviš z denarjem, vse ostalo je zguba tvojga časa <3 

Povezava do prispevka
fauzo reče pred 1 uro:

očitno mu že 20 let uspeva, torej mora bit nekaj na tem. 

pol kaj prosjači na tem forumu? 
če dobiva 150€ od 150 ljudi ima 22.500€ prihodkov na tekmovanje. zakaj majstr ne outsoursa organizacijo tekmovanja v bangladeš mi ni jasno. Jst bi na njegovem mestu s takimi številkami cingal nogo na krku. 

uredilo bitje Chris
Povezava do prispevka
Chris reče pred 1 uro:

pol kaj prosjači na tem forumu? 
če dobiva 150€ od 150 ljudi ima 22.500€ prihodkov na tekmovanje. zakaj majstr ne outsoursa organizacijo tekmovanja v bangladeš mi ni jasno. Jst bi na njegovem mestu s takimi številkami cingal nogo na krku. 

 

Sam pol ne bo grozdja za trgatev...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...