Skoči na vsebino

PGjeve blodnje, zavajanja, prevare, grožnje in trgovci igric igračk


mumbo360

Priporočeni prispevki

Slinch reče pred 23 urami:

A so to licenčni skini, ali doma piratsko printani, brez kompenzacije za lastnike fotk/IPjev? Mogoče zrelo za kakšno inšpekcijo hmmm...

Inškecija, policija, vojska? mogoče doktor....pač za take ja, blatenje imena, grde besede, žaljivke, grožnje, traparije....tega ni?

Povezava do prispevka
Play reče Dne, 1. 12. 2023 at 8:19:

fora je ena, pisateljem odgovorim po svoje, niti mal mal me ne zanima, če me razbere, ČE NE ZNA, ma komto javi mu narišem, itak da se strinjam, sm vseen še enx dokler živimo dihamo, se imamo fajn, zakaj ne?

človek ti lepo pove da bi lahko bolj razločno pisal in ti mu iz prve napišeš ta stavek :D. Js iskreno brez zajbancije nimam pojma kaj si želel s tem stavkom povedat. Js sem tudi korošec pa mi vseen uspe normalno napisat komentarje. Je pa kul da delaš neka tekmovanja za GT7 in novi WRC. Več tega bi mel v Slo.

Povezava do prispevka

da tudi pisateljem (verjetno mišljeni ljudje, ki pišejo približno normalno) odpiše v svojem slogu in mu ni važno, če ga ta oseba razume

lahko pa mu ta oseba javi, pa mu napisano še nariše 

in da je smisel življenja v tem, da se imamo fajn 

pomoje

  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 44 minutami:

da tudi pisateljem (verjetno mišljeni ljudje, ki pišejo približno normalno) odpiše v svojem slogu in mu ni važno, če ga ta oseba razume

lahko pa mu ta oseba javi, pa mu napisano še nariše 

in da je smisel življenja v tem, da se imamo fajn 

pomoje

 

Prevod je se bolj wtf kot original. Zato me resno zanima kdo so stranke v tej njegovi tgovini. Pizda saj ne ves kaj kupis. Eni se trudimo brati drobne tiske, da nas ja ne nategnejo, drugi pa fuknejo 600+ evrov v smer tega dzibrisa.

 

In ja, valda da tip ne nateguje, samo narobe je razumljen. 

 

Recimo pomoc od 6h do 23h vsak dan v mesecu je precej razumljiv stavek izpod njegovi prstov. Saj veste da lahko pomeni, da vam nudi pomoc med sest in 23 ur na dan? Kako je teh sest ur razporejenih pa nikjer ne pise. Verjetno je vseh sest tem nekje med 2.00 in 8.00 zjutraj. 

 

Da se jaz razlozim zakaj je tvoj jezik, PG, problematicen in zakaj ga verjetno noces izboljsat.

Povezava do prispevka

Ma, prav to pisanje ga dela dovolj unikatnega, da se ne izgubi v poplavi raznih spletnih trgovin itd. Bi bilo toliko hajpa okrog njega, če bi pisal copypaste floskule v brezhibni slovenščini (kot jih ima večina trgovin)?
Dandanes mora prodajalec nekako izstopati iz povprečja in pri Playu se mi zdi njegov pristop dokaj dober. Človek ni nor! 

Podobno kot tisti Murko, ki služi s koledarji. Ali pa vedeževalec Blaž. Vsi ti igrajo na svojo noto in mastno služijo..

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Ha, tak pač je in vzemi to v zakup. Recimo.
  Glej npr. Blaža The Vedeževalca: misliš, da če ne bi bil takšno đubre, da bi bil tudi tako popularen? To je vse zgolj markeeetiiiing. 

Pa ne zdaj, da na polno branim Playa. Razmišljam pač na glas. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 22 minutami:

Ha, tak pač je in vzemi to v zakup. Recimo.
  Glej npr. Blaža The Vedeževalca: misliš, da če ne bi bil takšno đubre, da bi bil tudi tako popularen? To je vse zgolj markeeetiiiing. 

Pa ne zdaj, da na polno branim Playa. Razmišljam pač na glas. 

 

ne bi bil ne

lahk ma pal počakaš s kovanjem v zvezde, k je vseeno samo slaba kopija Vidovitega Milana :D

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 11 urami:

Ha, tak pač je in vzemi to v zakup. Recimo.
  Glej npr. Blaža The Vedeževalca: misliš, da če ne bi bil takšno đubre, da bi bil tudi tako popularen? To je vse zgolj markeeetiiiing. 

Pa ne zdaj, da na polno branim Playa. Razmišljam pač na glas. 

Jaz dejansko ne vem kdo je the vedeževalc, ampak ok štekam kaj misliš.

uredilo bitje Menethil
Povezava do prispevka
Menethil reče pred 21 urami:

PG nis me nategnu. 2x sm mel  s tabo opravka. PS2 slim chipana mi še zdej dela kok je to jebenih let. 12 let? Sam dej pička ti materina, dej začni mi pisat mojo prljubljeno sloveščino. 

Sej Trubar je bil iz Dolenjskega konca. Mi vsi ostali govorimo narobe.

Povezava do prispevka

Ni prav, da ga tako drkamo. Je pač preprost človek, ki bi samo rad fural nek biznis. Pa tudi nor ni!  Pomoje, če bi se v živo srečali bi bilo čisto drugače kot tukaj na internetih.  
Lahko bi pa tudi končno enkrat organiziral kakšno Mn3 trgatev; da mu pač pridemo malo pomagat, se družit, pridobit kakšne popuste... Ideja za naslednje leto, @Play ?
 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...