Skoči na vsebino

PGjeve blodnje, zavajanja, prevare, grožnje in trgovci igric igračk


mumbo360

Priporočeni prispevki

Heraklej reče pred 12 minutami:

da v vsem času, ko vem za njegov obstoj, še nisem videl, da bi napisal eno koherentno, razumljivo poved.


Sto ljudi sto čudi. Vzemi pač v zakup da je to njegov trademark. :) Recimo. (vem ja, ponavljam se)
Pa si pri njem tudi kaj dejansko kupil? Ali se samo obregneš ob pisanje?  Strinjam pa se, da je dobro napisana reklama na prvem mestu. Na ta račun je verjetno izgubil nebroj morebitnih strank. Ampak to je njegov problem. Nismo mi tukaj na forumu zato, da ga bomo opozarjali in celo vsiljevali svoje ideje. Eno je šala in razni memeti, drugo pa je metanje polen pod noge. Itak me čudi, da je sploh še prisoten na Mn3 (glede na vse negativne komentarje itd.).  Ali ima človek res JAJCA ali pa nas gladko **** . ;) 

Povezava do prispevka

PG deluje po principu čisto vseh scamerjev na internetu. Cilja na glupo publiko, ki ne razume, da se te nekdo želi okoriščati.

Stranke, ki jih ne moti tako pisanje in ne dojamejo, da je to očiten red flag, bo najlažje molzel.

Zdaj, ali to počne zavestno ali ne pa se mi ne sanja.

 

Čisto isto delujejo razni nigerijski princi in podobna zalega, kjer je v emailih polno pravopisnih napak in nesmislov.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 5 minutami:

No, torej se vsi strinjamo, da ni on nor. :) 

Ti imaš tudi neke čudne izjave.

A je sploh kdo tukaj kdaj trdil, da je PG nor ali karkoli podobnega temu?

Jaz osebno se vedno samo zgražam nad nerazumljivim pisanjem, pa mislim, da je podobno za večino folka tukaj.

Eni sicer pravijo, da je nategun in kaj jaz vem kaj, sam po moje tip pač samo skuša furati posel kar se da donosno in to je to.

 

Jaz sem ga spoznal osebno in še nekajkrat govoril z njim po telefonu in se mi je zdel čisto v redu človek.

Povezava do prispevka

@Aktivist Vanč:
Pa to glih pravim. MI sami mu dajemo elan. Če ne bi toliko pisali in delali hajp, bi bil hitro pozabljen. In pomoje je ravno to njegova najboljša poteza. Da prepriča narod, da na veliko piše in govori o njem. Ker tudi v vsaki negativni kritiki se najde neka reklama. 

@ke_kit: pod črto gledano (ne bom zdaj šel v arhiv gledat) je bilo nekajkrat rečeno, da se človeku meša. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Yes. Saj po eni strani je to - to.
Po drugi strani pa je škoda časa. Ker bi medtem lahko preigrali kakšno point%click avanturco, naredili večstransko debato o Meku, horsu in raznih picah, vmes navrgli še kakšno o veselem decembru, naredili seznam letošnjih preigranih iger in prebranih knjig, omenili podvige na spolnem področju, zašli malo v finančne vode, bognedaj tudi kaj v politiko, izbrali Mn3njalničarja leta, debatirali o vremenu itd. itd. 

Povezava do prispevka

Ma jz sploh ne sovražm modela, mam celo 2 dobri izkušnji z njim ps2 slim chipan še zdej dela. V bistvu sm hotu dobr, ker pač on je kle prjavljen kot trgovina, ne kot posameznik, pa mi je mal neprofesionalno, da pač se niti 1% ne potrud napisat temu primerno. Sam ja, če mu deluje, pol nej bo temu tko. 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 2 urama:

Pa to glih pravim. MI sami mu dajemo elan. Če ne bi toliko pisali in delali hajp, bi bil hitro pozabljen. In pomoje je ravno to njegova najboljša poteza. Da prepriča narod, da na veliko piše in govori o njem. Ker tudi v vsaki negativni kritiki se najde neka reklama. 
 

 

 Tojto. Sej te zadeve so skoz iste, medijsko šišanje ofc, da se postavljajo na stran uboge žrtve  Sej kot se spomnim je tud Playgame nekaj grozil s tožbami v tej temi. 

 

 

 

Aja, jest sm tud naletu že leta nazaj na njegovo trgovino in še kdaj gor narajmam ko kaj iščem, pa mi je blo po prebranem vedno vse mal čudn, kako je pisal, pa sem se rajši vzdržal nakupov tam. Zdej izkušenj z njim nimam, tko da ne morem dat mnenja. Je pa zabavna ta tema za brat. Tuki ga kurcate, on pa še kr neki piše in zraven oglašuje :)))))). Carsko. Temu se reče sinergija.

uredilo bitje Mitsu
Povezava do prispevka
sadhu sequencer reče Dne, 2. 12. 2023 at 11:26:

il_fullxfull.4896724605_tw2l.jpg

kurba foust ste mi če delam od 6h do 23h...pa zakaj ne, al to je hoby folk od troštva, kkao je to jeba dojet no...

 

Hernire reče Dne, 2. 12. 2023 at 12:34:

da tudi pisateljem (verjetno mišljeni ljudje, ki pišejo približno normalno) odpiše v svojem slogu in mu ni važno, če ga ta oseba razume

lahko pa mu ta oseba javi, pa mu napisano še nariše 

in da je smisel življenja v tem, da se imamo fajn 

pomoje

k resno en v 10letih neki dojeme? mislim tukaj gor...drgac folk dojeme, koga imamo raj kravatarje al dobrega srca rastrgance?

 

Menethil reče Dne, 2. 12. 2023 at 13:32:

PG nis me nategnu. 2x sm mel  s tabo opravka. PS2 slim chipana mi še zdej dela kok je to jebenih let. 12 let? Sam dej pička ti materina, dej začni mi pisat mojo prljubljeno sloveščino. 

vidš vse si zajb z besedo pička....ne vem, ajde pač vrača se to, vrjemi, hočem vsakmu dobr, ne vem koga bi jst hotu nategnt, moj naslov dule 23 Straža 43 let enak, moj tel 031-434-225 Damjan od 16leta, pa koga nategujem, le sam sebe, če sm leta in leta, enak, enaka oseba, doma ista bajta, ma ista žneska, le 2 psa sm zamenal v teh letih...

 

DaCapo reče Dne, 2. 12. 2023 at 13:42:

Ma, prav to pisanje ga dela dovolj unikatnega, da se ne izgubi v poplavi raznih spletnih trgovin itd. Bi bilo toliko hajpa okrog njega, če bi pisal copypaste floskule v brezhibni slovenščini (kot jih ima večina trgovin)?
Dandanes mora prodajalec nekako izstopati iz povprečja in pri Playu se mi zdi njegov pristop dokaj dober. Človek ni nor! 

Podobno kot tisti Murko, ki služi s koledarji. Ali pa vedeževalec Blaž. Vsi ti igrajo na svojo noto in mastno služijo..

evoga sedi 5, lej kaj imam novega?

 

in zato si zaslužiš mojo najnovejšo idejo, zdej pitanje je le eno, kdaj in kdo me prvi skopira, odštevam dneve....

 

Novo pozor ⚠prevzemi paket brez trgovca 👉®️
Drop shipping? In prva trgovina s 🥰paketomatom🥰
Novost katera prinaša noro hitro poslovanje
👉 Ker sodelujemo z veliko distributerji Slovenija in tujina v primeru hitre dostave Slovenija ali tujina, vsi izdelki, plačani na TRR do 12h dostava na vas dom naslednji dan. Kaj to pomeni? Namesto da paket dobimo v našo trgovino, gre takoj na naslov stranke, vsaj 1 dan razlike pri dobavi
⚠️👉 Paketomat in prva trgovina v Sloveniji za vse igralne konzole in igre, vso sim opremo.
Izdelek plačate do 12h na TRR možen je osebni prevzem paketa do 24h, na naslovu Dule 23 Straža 8351 Novo mesto, brez obiska trgovca ali potrate vašega časa. Izdelke plačate in prevzamete vsaki dan do 24h⚠️🔥
Osebno v trgovini do 13h sobote nedelje do 11h dopoldan.
Za več info na info@playgame.si
0038631434 225 Damjan
031 434 225 Damjan Playgame Šimenc Branka Vidmar Šimenc prek fbja na voljo od 6h do 23h vse dni v mesecu 📢
Velja za vse naše spletne trgovine
Opis slike ni na voljo.
 
 
 
 
Vsi odzivi:
2Matej Prelog in Nino Adnan Sivka
 

 

Menethil reče Dne, 2. 12. 2023 at 13:44:

ja pa sej štekam. sej nism govno. sam povem, če jz polajkam modela, bi lahk tud ta model bil lahk mal bol spoštljiv. al kaj smo v pravljici pa more model bit ves đubre

veš kdo res en veliki đubre, un model k je dal tako ime na javnem portalu, javnem ja, in kateri je admin ali je 

bil, ali ta admin tega, ta folk sprejme par let tožb glede uničevanja imena, žaljivk, blatneja, groženj, poniževanja...kaj še? tk na hitr na moj uč, izracun za pravno osebo ali posameznika, nima veze če ima njivo, šiht, en da bo imel neki, cca reci piši 70k do 100k, dejmo mal počakat...

 

Menethil reče Dne, 2. 12. 2023 at 13:55:

Ma kaj je pa tok kurčevo narobe, da je sloveščina cool.

tu je tu, piva, kofe, bakla, kakroli, po želji!

 

fauzo reče Dne, 2. 12. 2023 at 14:02:

@Play

 

Zanima me platinum ponudba. Ker ne razumem, in ker si omenil, da takim ki te ne razumejo, z veseljem narišeš, bi prosil za skico platinum ponudbe. 

ti paketi so šli v zgodovino, če si vidl so že novi paketi ps5 iger za 800e, cca le 150e razlike v ceni, ..plus dodatne vecje garancije, ....

Povezava do prispevka
Weraziel reče Dne, 3. 12. 2023 at 11:32:

Sej Trubar je bil iz Dolenjskega konca. Mi vsi ostali govorimo narobe.

smo se ga enkrat ćist ubil na teh Velikih laščah....

 

Arey reče Dne, 3. 12. 2023 at 13:15:

Dobrodosli nazaj na forumu vesespostovani in imenitni gospod Playgame. 

V naporej HVALA!

 

Heraklej reče Dne, 3. 12. 2023 at 13:18:

Glavno vprašanje, ki ga imam glede PG je... če namerno piše, kot da je imel kap?

ti po pravici povem 18let aritmije cca prek 200 mislim kapi, kaj jst vem, glavo mi ne vleče u levo, avto znam če se potrudim dost hitr vozit, skiro pa take fore ajde no, motorji so mi kul, pišem full hitr, ampka grdo, nardim na let 20m plu dru na roke, sam jebes plačljiv fitnes, da bom jst dajal za fitnes 100e mesec , nekomu plačeval, da švicam, če pa za 300e nardim za bajto za 2 let dru, pozim ma nimamo nikul spod 27c u bajti...tk da take fore mi grejo, ajde en dokaz da avto mi gre, pa če ima kdu veselje do motošporta ga povabim od marca dalje kurimo gume k taveci cdromi...akcija

 

maš tle use filme o moji stabilnosti

 

https://www.youtube.com/channel/UCM9sRXvwSYDnYPsVfq4iG0w/videos

 

drgac pa ne skor rekord no da se malu pohvalim 

 

 

 

DaCapo reče Dne, 3. 12. 2023 at 13:21:

Ni prav, da ga tako drkamo. Je pač preprost človek, ki bi samo rad fural nek biznis. Pa tudi nor ni!  Pomoje, če bi se v živo srečali bi bilo čisto drugače kot tukaj na internetih.  
Lahko bi pa tudi končno enkrat organiziral kakšno Mn3 trgatev; da mu pač pridemo malo pomagat, se družit, pridobit kakšne popuste... Ideja za naslednje leto, @Play ?
 

kurbqa šele u živo sm zajeban k bi vedu....

 

DaCapo reče Dne, 3. 12. 2023 at 13:21:

Ni prav, da ga tako drkamo. Je pač preprost človek, ki bi samo rad fural nek biznis. Pa tudi nor ni!  Pomoje, če bi se v živo srečali bi bilo čisto drugače kot tukaj na internetih.  
Lahko bi pa tudi končno enkrat organiziral kakšno Mn3 trgatev; da mu pač pridemo malo pomagat, se družit, pridobit kakšne popuste... Ideja za naslednje leto, @Play ?
 

spregledal trgatev, ou ou ou,,,ja jeva časi se res orto spreminjajo, pomnim leta nazja , pač imamo par vinogradov, delam le še enga za dušo, no vcasih u tem vinogradu 340 trt je cca, pa zmer nas je blo 10, 15, vec celo...zdej, ma ni žive duše, ni kolegov, ma če jih povabiš da pečeš folk ne pride, ni več druzenja , ni nic, zato bote fer, druzoite se, mejte se radi, pravjo zmer raj pust človeka k da ga jebes v glavo, pač eni dojamejo hitro, eni kasneje, vsi dobimo svojo šibo, nč bat...ste pa vabljen vsi, jst nekih zamer do drkanja ne drzim, sm res treba se zavedat mene se drka od 18leta, TO DOBR G KERIT ve, njega mal ?? in ja pa da se ne bi navadil, pa zdej zadnje 5let dni k res raji v glavi dogaja, pač tu je sm en buster da se navadiš, če sm se navadil da so mi playgame skopiral, propadli...UMIRAM OD SMEHa, kantica 20l bencina v LJ, jih je minila,...tk da tko je, tku gre laif, bode dobri, pridni, pa tudi če niste delovni, jst prevec igram in še več bom...

 

Heraklej reče Dne, 3. 12. 2023 at 13:40:

Sploh se ne gre za to, da bi ga drkal. Dejansko se sprašujem, v čem je fora, da v vsem času, ko vem za njegov obstoj, še nisem videl, da bi napisal eno koherentno, razumljivo poved.

 

Eno je biti "preprost človek", drugo je biti... 

biti debil, in raj sm v teh 3% debilov, k 97% pametnih piscev, kravatarjev, ....če si v teh procentih, raj prit na mjo stran, imamo so ludo dobr, k zmer...

 

ke_kit reče Dne, 3. 12. 2023 at 14:37:

PG deluje po principu čisto vseh scamerjev na internetu. Cilja na glupo publiko, ki ne razume, da se te nekdo želi okoriščati.

Stranke, ki jih ne moti tako pisanje in ne dojamejo, da je to očiten red flag, bo najlažje molzel.

Zdaj, ali to počne zavestno ali ne pa se mi ne sanja.

 

Čisto isto delujejo razni nigerijski princi in podobna zalega, kjer je v emailih polno pravopisnih napak in nesmislov.

in to oseba reče k me je poznala 3 dni pa 4 noči in me je iz konzole slovenija drkala, drka danes? drka on na polno, neka in? jst ti sm povem, vrne se, pa vidim da se ti vrača...

 

bodi dovolj, javil vsem, ZDEJ PA VI?, jst pa na kosilu, pa nabijat WRC....lep dan je bil...

Povezava do prispevka
Play reče pred 5 minutami:

in to oseba reče k me je poznala 3 dni pa 4 noči in me je iz konzole slovenija drkala, drka danes? drka on na polno, neka in? jst ti sm povem, vrne se, pa vidim da se ti vrača...

A zdaj boš pa kar lagal? A si moram dejansko misliti, da si prevarant in nategun, tko kot pravi folk tukaj?

Stari, še branil sem te.

Tvoje poslovne prakse (vsaj tisto kar uspeš polpismeno spraviti skupaj) so res bedne, ampak si nisem nikoli mislil, da zavestno skušaš nategovati folk.

Sedaj, s tem odkritim laganjem, imam občutek, da si enostavno pokvarjen v dno duše.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

bmk, od playgame sem leta 2014 kupil novo zapakirano fifo za 40€ za xbox 360 na ovitku katere je pisalo da se ne sme prodajati ločeno od konzole. prišparal tako 20€. bolj me je strah da ga enkrat dobi kak inšpektor, čene pa dile ima kar ok, dokler jih izpelje.
 

Povezava do prispevka

Da se vam da energijo trošit za tole temo lol :blink:

 

Chris reče pred 7 minutami:

bmk, od playgame sem leta 2014 kupil novo zapakirano fifo za 40€ za xbox 360 na ovitku katere je pisalo da se ne sme prodajati ločeno od konzole. prišparal tako 20€. bolj me je strah da ga enkrat dobi kak inšpektor, čene pa dile ima kar ok, dokler jih izpelje.
 

 

Kva ti bo inšpektor glede tega? To je samo kršil TOS pravila Playstationa in nobenih zakonov razen če ti je prodal brez računa. In ker je model neuradni garažni prodajalec ka boli kurac za ta pravila.

 

Mi je pa bizarno da se vam da z njim ukvarjat več ko enkrat ker toliko komunikacije kot rabiš pri njemu za en simpl nakup je nenormalno. Spletno prodajo si jaz predstavljam kot par klikov in prejem naročenega čez max 2 dni ako piše "na zalogi" Pri njemu seveda nič ni tako kot piše in potem sledi dopisovanje preko emaila med katerim si misliš da komuniciraš z nekim idiotom ki te nalašč drka v glavo.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 4 minutami:

Kva ti bo inšpektor glede tega? To je samo kršil TOS pravila Playstationa in nobenih zakonov razen če ti je prodal brez računa. In ker je model neuradni garažni prodajalec ka boli kurac za ta pravila.

 

Mi je pa bizarno da se vam da z njim ukvarjat več ko enkrat ker toliko komunikacije kot rabiš pri njemu za en simpl nakup je nenormalno. Spletno prodajo si jaz predstavljam kot par klikov in prejem naročenega čez max 2 dni ako piše "na zalogi" Pri njemu seveda nič ni tako kot piše in potem sledi dopisovanje preko emaila med katerim si misliš da komuniciraš z nekim idiotom ki te nalašč drka v glavo.

No pa kak playstation da ga toži al neki, se nisem poglobil v to kdo ga lahko obtoži tega "hudo kaznivega" dejanja. 
tbh sem z njim imel kontakt dvakrat. obakrat sem naročil in je zadeva prišla brez nekega dopisovanja. 

Povezava do prispevka

Sej zato pa ne more dobiti playstation konzol direkt od dobavitelja :D

 

Zato pa hara po raznih mercatorjih, petrolih oziroma kjer koli je pač ugodno/akcija in nato isto stvar dražje random janezom prodaja. In predno se tip vžge.... ja ja vem to so razni paketi z dodanim playgame ''članstvom'' :rofl:

 

 

Povezava do prispevka
gojc reče pred 24 minutami:

Sej zato pa ne more dobiti playstation konzol direkt od dobavitelja :D

 

Zato pa hara po raznih mercatorjih, petrolih oziroma kjer koli je pač ugodno/akcija in nato isto stvar dražje random janezom prodaja. In predno se tip vžge.... ja ja vem to so razni paketi z dodanim playgame ''članstvom'' :rofl:

 

 

Uf še dobro, bullet dodget, zdaj ziher ne bo respondal :D 

Povezava do prispevka
gojc reče pred 27 minutami:

Sej zato pa ne more dobiti playstation konzol direkt od dobavitelja :D

 

Zato pa hara po raznih mercatorjih, petrolih oziroma kjer koli je pač ugodno/akcija in nato isto stvar dražje random janezom prodaja. In predno se tip vžge.... ja ja vem to so razni paketi z dodanim playgame ''članstvom'' :rofl:

Jp. Ko smo kupovali plejke za ceno malo boljše paštete na Mercator bon je PG doživljal živčni zlom in pisal, kako piše Mercatorju na kolenih, naj izbrišejo Playstation iz kuponček ponudbe, ker mu sjebavajo biznis :D 

Povezava do prispevka

To je bil res dober deal. 400 € - 25%, igral par let, kupil PS5 in obdržal celotno kolekcijo iger iz PS4 ter PS4 prodal za isto ceno, kot sem ga kupil.

 

/čakam

enga tukaj s foruma, ki je moral v Leclerca po PS4pro po polni ceni in dobil nazaj bon za francoske bagete, sicer ne za 100€, ampak 70€. Je pa potem kasneje, dobil res nor deal Xbox one X pri katerem, če bi prodal gamepad, 2 igri, kabel za napajanje in embalažo na ebay, bi ga preračunano prišel samo 145€.

uredilo bitje atomic
  • Solzice 1
  • Ne me jebat 1
  • Za crknit smešno +1 8
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...