Skoči na vsebino

PGjeve blodnje, zavajanja, prevare, grožnje in trgovci igric igračk


mumbo360

Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 5 minutami:

Delovno silo, ki bo prejemala klice in e-maile od 1500 ljudi, ki so naročili PS5 konzolo in dobili niti ene same. Za povrh pa še ene par takih, ki bojo spraševali kdaj pride GTA6.

jebote tvoj gta6

 

 

3leta nazaj sm napsial gta6, a imam kak datum ali vi? zanga, ga imamo danes? prvih 100 ps5 pri meni 1x igra kakroli nova, takoj, ali čakaj gta10, ali karkoli,men ej to vseen kaj čakaš, ali ne,  in 3letna garancija

 

ajde kje v EU anadete ceno 3letna, 1x igra za prve 100 strank?? a mi najjde en samo eno firmo, ali v slo, cena za slo 399e konzola letne garancije, 3 letna bo cca 50e, igra bo min 60e, to je 90e min dol na 399e, folk vam jasno ni, vi sm če le lahko pišete laži, ali nabijate svoje neke zgodbe, da nafukam 100 ljudi in en vem kaj, ne vem kje eni res živite, moj TRR račun 10let enak, moj naslov 30let enak, doo? kaj je to, doo je za prave fante vemo zakaj, lastno bajto, in ja nategujem folk, pomoje imam tiča cca to trebnjega dolgega in jih nabijam....kake imate!!

Povezava do prispevka

Kaj mamo mi kupci od tega, gta6 s tvojga paketa? Prednaročen ps4? A ti sploh štekaš, kaj gre folku pr tvojem načinu poslovanja na kurac? Pa kako ti lohk dobesesno cel forum utruja, pa si ti še kar prepričan, da pr teb ni nič narobe, vsi drugi so čudni. Furaš se po narobni strani avtoceste in pizdiš kok idiotev se vozi v narobno smer ...

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

 

Eh tega folk tukaj ne razume. Nobena edukacija ni brezplačna, ti pa si osebi nudil ravno to - poslovno izobraževanje in vpeljevanje v posel. On bi tebi moral plačati za te neprecenljive izkušnje, ampak si mu jih ti vseeno nudil zastonj. Tako bi vsak moral iti čez tako vrsto šolanja brezplačno, da bi se kasneje bil sposoben postaviti na svoje noge in uspeti.

model, moja slovnica je v kurcu, nič ne znam, nategujem folk, ampak če sm mal priden pokasiram 1k v 3dneh? pa kva je tebi no?, bi rad probal, ti ponudim karkoli, na kozlanje mi greš, pa ti ponudim pačo in sanjski šiht, sm ne vem če imaš ti glih igre rad, ali gajming sceno, zelo dvomim,  da si jo napraskaš v parih dneh....ti veš da jst delam 3,5h na dan, ostalo igram špile,....računaj malo....kaj se dela in kako se dela, smilte si mi res eni, žal, ne morm bit bul nesramen!

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 13 minutami:

 

pa fak no, a še 2 vejc ti ni ratal not stisnt

k mislm da jz masakriram slovnico (jo)

pa dobivam glavobole k berem šilca

sam tole je pa direkt k da bi mi čez nos potegnu možgan pa fuknu v centrifugo na 60°C

 

 

Play reče pred 1 uro:

 se odložim

 

 

:avadodo: 

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 1 minuto:

Kaj mamo mi kupci od tega, gta6 s tvojga paketa? Prednaročen ps4? A ti sploh štekaš, kaj gre folku pr tvojem načinu poslovanja na kurac? Pa kako ti lohk dobesesno cel forum utruja, pa si ti še kar prepričan, da pr teb ni nič narobe, vsi drugi so čudni. Furaš se po narobni strani avtoceste in pizdiš kok idiotev se vozi v narobno smer ...

cel formum? našetejm na roke, pg naročnič prodanih prek 1k, in kje najdeš 500 folka k je nategnejnih, ajde , dejmo jih najt....

Povezava do prispevka
AMF reče Pravkar:

Plača?
Čisto tko sprašujem, ker sem imel podobno ponudbo pa sem jih poslal v pičko materno.

50% 50% , če si priden imaš minilano v 3dneh, če ne vrjameš lahk probamo, sm da boste eni vedl, sm 100x omneil, men se 25let ejbe za keš, delam kar rad delam, živim lahk do smrti če eno parcelo prodam, zato se meni jebe za keš dobesedno!

Povezava do prispevka

Obljubljalš stvari, za katere sam dobro veš, da jih ne moreš držat. Kaj en 10 let star mulo računa na tvoje jebene 50€ 6 let 12 igric isti trr vse se da zmenit noben ne ve kdaj izide matematične račune, prebral je playgame prodaja gta6, moril fotru in zato ti delaš 3 urce ostalo se pa čohaš po jajcih, drkaš ps5, ki ga nis zmožen dostavt svojim prednaročnikom in moriš po forumih. Ne vem a se res ne znaš nit mal jasno izražat al si pač na hard mutič.

Povezava do prispevka
Play reče pred 1 minuto:

50% 50% , če si priden imaš minilano v 3dneh, če ne vrjameš lahk probamo, sm da boste eni vedl, sm 100x omneil, men se 25let ejbe za keš, delam kar rad delam, živim lahk do smrti če eno parcelo prodam, zato se meni jebe za keš dobesedno!

Ne nekih pogojev "če si priden", napiši, kakšna je urna postavka pa adijo. 

Povezava do prispevka

Malo se mi zdi skoda, da toliko dissate PG, ker tip se mi zdi kar uporaben.. mislim z njegovimi "ciganskimi kapitalom" in slovnicnim in intelektualnim potencijalom na tem forumu bi se se dalo naredit kaj spodobnega na tej slovenski sceni.. ne pa da se drkamo, jebemo med sabo in smejimo slovenskim yt kako nimajo pojma ipd..

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče Pravkar:

Obljubljalš stvari, za katere sam dobro veš, da jih ne moreš držat. Kaj en 10 let star mulo računa na tvoje jebene 50€ 6 let 12 igric isti trr vse se da zmenit noben ne ve kdaj izide matematične račune, prebral je playgame prodaja gta6, moril fotru in zato ti delaš 3 urce ostalo se pa čohaš po jajcih, drkaš ps5, ki ga nis zmožen dostavt svojim prednaročnikom in moriš po forumih. Ne vem a se res ne znaš nit mal jasno izražat al si pač na hard mutič.

gori foušija, goriiii.....itak!

 

ps5 1kos , a ti ga nism prodal al kaj? kva če ti ps5 ajde kaj? in kaj če 2k folku ps5, da se hvali na fbju jst imam ps5....ma dejte folk, k da prvič vidite igre, špile, konzole...tema res

Povezava do prispevka
Avion reče pred 1 minuto:

Ne nekih pogojev "če si priden", napiši, kakšna je urna postavka pa adijo. 

 

 

urna, ekola, nism jst uni k ima azdej 4k, delovc pa 700e, vrjemi, 50-50% čee veš kaj to pomnei, če se proda rabljenih reči za 400e na dan čistega imaš 200e...če se boš čohal k jst po jajcih pač ne bo....še enx men se jebe za papir...

Povezava do prispevka

>>>>>>>PLAYSTATION 5 >>>>>>>>>>PREDNAROČILA TUKAJ>>>>>>https://playgame.si/…/PLAYSTATION-5-PS5-prednarocilo-ps5-pr…

GTA 6 ZA PREDNAROČNIKE SAMO 39E KOS PRI PLAYGAME PS5 PAKETIH!

PS5 PLAYGAME PAKET 5X IGRE GTA639EUR

PS5 PLAYGAME PAKET 10X IGRE+GTA 6 BREZPLAČEN

In veliko ostalih paketov, kmalu na novi spletni!

Možne menjave za PS4 konzole!

Fotografija osebe Playgame.si.
 
tudi če se plača v naprej, zakaj ne? Stranka ima vso pravico zahtevati denar nazaj, in ga dobi, kot je nakazala, splho ne vidim tezav, če ni datuma še ne pomnei,d a ne pride, ali celo da sploh pride, in tudi če ne pride, tudi če bi nekdo plačal, se enaostavno vrne denar nazaj, tezave??
Povezava do prispevka

A me ravnokar trgovc z igram sprašuje kaj mi bo ps5? :lol:

 

Jaz ne verjamem, da si neumen, pomoje ful dobro štekaš, kako prodat robo s čim manj komplikacijam in tečnimi klic pravi ciljni skupini. Mogoče nisi tega razmislu u nulo ampak maš intuicijo, samo faking ne prodajaj kle neke high horse morale in trd kruh in težka konkurenca. Uspešnost tvojga biznis modela in poslovnih praks je razlog, da imaš lahko tako konkurenco.

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 3 minutami:

>>>>>>>PLAYSTATION 5 >>>>>>>>>>PREDNAROČILA TUKAJ>>>>>>https://playgame.si/…/PLAYSTATION-5-PS5-prednarocilo-ps5-pr…

GTA 6 ZA PREDNAROČNIKE SAMO 39E KOS PRI PLAYGAME PS5 PAKETIH!

PS5 PLAYGAME PAKET 5X IGRE GTA639EUR

PS5 PLAYGAME PAKET 10X IGRE+GTA 6 BREZPLAČEN

In veliko ostalih paketov, kmalu na novi spletni!

Možne menjave za PS4 konzole!

Fotografija osebe Playgame.si.
 
tudi če se plača v naprej, zakaj ne? Stranka ima vso pravico zahtevati denar nazaj, in ga dobi, kot je nakazala, splho ne vidim tezav, če ni datuma še ne pomnei,d a ne pride, ali celo da sploh pride, in tudi če ne pride, tudi če bi nekdo plačal, se enaostavno vrne denar nazaj, tezave??

kva je tle narobe? 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...