Skoči na vsebino

PGjeve blodnje, zavajanja, prevare, grožnje in trgovci igric igračk


mumbo360

Priporočeni prispevki

Cherniernier reče pred 2 minutama:

Najprej je treba 1 teden prigovarjanja, ko te obtožuje, da si imel konzolo v predalu in se je zato pokvarila, ker ni dihala. Pol ko mu poveš, da je bila na odprtem, zagroziš z inšpekcijo in se prebiješ čez njegovo jokanje, da sicer ve, da si scumbag, ki je sam pokvaril konzolo, ampak tokrat naredi izjemo, se lahko začne popravljanje :D 

Kaj vse cviček dela. :D

Povezava do prispevka
Cherniernier reče pred 2 urama:

Najprej je treba 1 teden prigovarjanja, ko te obtožuje, da si imel konzolo v predalu in se je zato pokvarila, ker ni dihala. Pol ko mu poveš, da je bila na odprtem, zagroziš z inšpekcijo in se prebiješ čez njegovo jokanje, da sicer ve, da si scumbag, ki je sam pokvaril konzolo, ampak tokrat naredi izjemo, se lahko začne popravljanje :D 

 

Aha, vecna zrtev tale nas PG. Svet je res krivicen, tip bi samo posteno rad nategoval ljudi.

Povezava do prispevka
Cherniernier reče pred 3 urami:

Jaz poznam samo enega tipa, ki je imel izkušnjo s PG "popravili" oziroma garancijo. Pa nekdo je nekaj podobnega pisal na forum, ampak se ne spomnim več

 

Najprej je treba 1 teden prigovarjanja, ko te obtožuje, da si imel konzolo v predalu in se je zato pokvarila, ker ni dihala. Pol ko mu poveš, da je bila na odprtem, zagroziš z inšpekcijo in se prebiješ čez njegovo jokanje, da sicer ve, da si scumbag, ki je sam pokvaril konzolo, ampak tokrat naredi izjemo, se lahko začne popravljanje :D 

S popravili sem se mi poznal enega, ki mu med popravilom grdo spraskal PS3 in se potem zgovarjal "da saj ni nic takega, se pac zgodi". Ne vem no, bi rad videl, da vzame avto k mehaniku na servis pa dobi avto nazaj popraskan in obutan z izgovorom,da je take stvari pac treba vzeti v zakup.

Povezava do prispevka
  • 2 mesca kasneje...

ne sem že rekel ne rabim in so skenslali

 

no najprej sem rekel čakte bom vprašal kakega frenda če rabi pa je na drugi strani ful neki pritiskal joooj veste ful jih čaka pa res ful hitro jih mormo ven spravit pa neki neki sem rekel dobro je kar skenslajte

 

playgameu ga pa itak za manj kot 750 ne bi dal

Povezava do prispevka
Galko reče pred 14 urami:

 

Jaz imam do pičice isto situacijo. Sem mislil prodati konzolo plus dva joypada za 200€, mogoce 220€ ker sta dva joypada.

tu se vid kuk ste zanemarjeni? a 1x mesec presesat al pa na bencinsko odnest, pa na kompresor spihat je jeba? k tak pro odpreš vidiš kuk je kdo ma kaj zanemarjen...pol pa uni vik in krik, pregreta, panika, igral nism nič....glasana je do prve ure itd.... ornk cente igrače?

 

aja do 250e odkup projev , bolj je boing bulši je? info@playgame.si 

uredilo bitje Play
Povezava do prispevka

Pač Gameplay vam prodaja moje rabljene konzole po polni ceni

Pa, ker ne rabi denarja mu jih jaz prodajam za 50%več, kot pa stanejo v štacuni.

Čem povedat, da je Gameplay moj Bitcoin

uredilo bitje AMF
Zase se brigi
Povezava do prispevka
Kastor reče pred 4 minutami:

Mah ni čisto res, jaz sem svojo že 2x odprl, spucal kompletno in tudi zamenjal pasto, pa je praktično po 3 mesecih spet začela imitirat boeing... sam jaz nimam pro mogoče je to faktor :S 

prekasno edin...

Povezava do prispevka
AMF reče pred 4 minutami:

Pač Gameplay vam prodaja moje rabljene konzole po polni ceni

Pa, ker ne rabi denarja mu jih jaz prodajam za 50%več, kot pa stanejo v štacuni.

Čem povedat, da je Gameplay moj Bitcoin

ja s tem da jst dam garancijo dalje prfektno in plačam državi ddv....sej sam dobr veš!

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

 je brezhipno čista... na podlagi česa se odloči tisti "do"?

 

Poliješ s 100% alkoholom pa maš problem rešen. Sam ventilatorji se občasno derejo po morsovi "prid vn kurba, če upaš" sam drugih problemov pa ni

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 11 minutami:

Kaj pomeni do? Če ni odprta in je brezhipno čista... na podlagi česa se odloči tisti "do"?

 

Kolega ima 2 leti staro PS4 Pro z dvema ploščkoma... brezhibno deluje in ni vidnih znakov uporabe. Povej konkretno brez ovinkarjenja kolko mu daš za njo?

do?

 

-robovi konzole

-plošček konzole

-vsi kabli, lepi, org ali

-slušalke

-glasnost

-embalaža lepa, ko pride polimana in da je bila lepa, sm čist jezn

-sicer pa to ni nek dejavnik na ceno razlike 50%, se pa zaradi lepega odnosa do konzole, oz vsaj jaz znam plačat do 30% vec...

-nalepke če ni, MENI ni nič vredno dma za pro do 80e ali ga raje ne kupim, zakaj? kdor mal pozna ve, da se garancije 5letne dajo uredit?, pač slo trgovci so tuk fer da itak zmer prodajajo garancije, v resnici so 2letne na vse artikle, pač kupljene v tujini uk bla, bla...

-zgled konzole, hdmi port, usb, miljardo al le 30 prask, pač neki je dejavnikov glede ohranjenosti...in relano je situacija trenutno taka da v1 RES lep, je vredn 350e, pa zaradi mene lahk govorite da je 150e, pač cene od 80e do vsega 350e je velik pogoj, enako ne vem ps1 10eur, ali noro lepa takoj za 130e, ps2, ps3 enako tudi po 200e res noro lepa...ali slaba 15e...itd...

Povezava do prispevka

Jaz vidim playgama bolj za take ljudi kot sem jaz, men se jebat s folkom na bolhi ne da, če hočem nekaj dobit za playko rajši odnesem do njega pa tudi če dobim malo manj, se pravi za maksimiziranje cene je bolha, za izogib debilov na bolhi je playgame... bi me pa bolj zmotilo, če bi ga res sral pri kakih garancijskih popravilih, to je pa potem deal breaker...

uredilo bitje Kastor
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

Jasno, da je milijon pogojev. Sem 100% prepričan in bi upal ne vem kaj staviti, da nisi še za eno samo rabljeno konzolo (v zadnjem letu) dal 250€, ker vedno zbiješ ceno v poden z raznimi opazkami.

 

Lahko se sedaj seveda lažeš, da si. Ampak me nikoli ne prepričaš v to.

ti dam ne vem 150 odkupnih listov , požigosani, podpisani? zakaj zmer sm nek negatovizem, a ne bi bil debil debilov, da rečem da kupim v2 do 250e če prodam njega za 350e , a na koncu , pa da ti rečem da dajme zanj ne vem 120e do 180e...lej model za slime lepe dajem 200e, limited celo 250e...na konzoli je meni vrh glave 50e do 100e, pa da grejo 3x kosi na dan dalje...al se motim?

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 55 minutami:

Jaz vidim playgama bolj za take ljudi kot sem jaz, men se jebat s folkom na bolhi ne da, če hočem nekaj dobit za playko rajši odnesem do njega pa tudi če dobim malo manj, se pravi za maksimiziranje cene je bolha, za izogib debilov na bolhi je playgame... bi me pa bolj zmotilo, če bi ga res sral pri kakih garancijskih popravilih, to je pa potem deal breaker...

jst vsakemu rečem, dej slike, druga reč pa je dam 180e, vredno je 220e, preveri še kje drugje, trgovin nekja je ki dela odkupe, probaj sma za čim več, na koncu bom najbolj veel, če boš sam dobil največ realno za njo, sm jebat ga to mi je posu al ni? itak d abi se najdlo 300 folka ki bi reklo dal je 100e prodal pa za ne vem 300e...pa tega folka ni?

 

pa povdarjam, srat ga nimam jst kej, jst nimam dooja, pa zemljo na klošarja, ima pa sp in odgovorjam s svojim premoženjem,, mal bi blo čudno, da bi ga sral, kot je marsikdo tukaj pisal, pa itak sje mi je vseen, sm vsi vemo minus plus, toplo hladno, zakon ja ne, pač kar se zakona tiče jst ne morem ama nič naredit, spremenit v svoj prid na ta nacin da nekoga oškodujem, sm pa že 100x reku, enemu se lahk neki uniči, niti ne pove nikoli, a udriha po internetu tako da glava boli, take imam zelo rad itak...

uredilo bitje Play
Povezava do prispevka

Ne verjamem, da prodaš PS4 pro za 350€ evo 😎. Al pa res pač uspeš napizdit računalniško nepismene starše, ki kupijo svojim frocom. Ker res mi ni jasno kako bi normalna oseba dala tolko denarja za rabljeno konzolo. 

 

Ti pa itak ne sluzis s konzolami ampak nekimi brezveznimi dodatki... Saj pa imamo tu kup ljudi, ki so imeli pri tebi težave al z uveljavljanjem garancije ali pa niso mogli dobiti obljubljenih iger. Kako bi potem pričakoval, da bi ti ljudje tu zaupali, če jih ima večina slabe izkušnje? 

Povezava do prispevka
tomazek reče Pravkar:

Ne verjamem, da prodaš PS4 pro za 350€ evo 😎. Al pa res pač uspeš napizdit računalniško nepismene starše, ki kupijo svojim frocom. Ker res mi ni jasno kako bi normalna oseba dala tolko denarja za rabljeno konzolo. 

Valda da proda rabljen PS4 pro za 350 €, samo zraven da par let garancije, playgame bronze paket in par bednih igric ala FIFA, ki nimajo tržne vrednosti, pa si takoj na tem znesku

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 1 minuto:

Valda da proda rabljen PS4 pro za 350 €, samo zraven da par let garancije, playgame bronze paket in par bednih igric ala FIFA, ki nimajo tržne vrednosti, pa si takoj na tem znesku

 

Ja, saj to sem, spodaj potem dopisal. S kupom svojih brezveznarij zraven napizdi nepoducene starše, ki nimajo stika s temi zadevami in želijo samo zadovoljiti svojega froca. Večina takih si misli "o super, še par iger ne bom rabil kupiti in imam mir, če kaj crkne par let". 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 5 minutami:

Ne verjamem, da prodaš PS4 pro za 350€ evo 😎. Al pa res pač uspeš napizdit računalniško nepismene starše, ki kupijo svojim frocom. Ker res mi ni jasno kako bi normalna oseba dala tolko denarja za rabljeno konzolo. 

 

Ti pa itak ne sluzis s konzolami ampak nekimi brezveznimi dodatki... Saj pa imamo tu kup ljudi, ki so imeli pri tebi težave al z uveljavljanjem garancije ali pa niso mogli dobiti obljubljenih iger. Kako bi potem pričakoval, da bi ti ljudje tu zaupali, če jih ima večina slabe izkušnje? 

nove se dobi ? in so?, gole prodajam v2 lepe 349e, ja vecina laže, dej poglej google mneja, sej načeloma ZDEJ VI, vidva lažeta dalje, si neki izmišljujeta? al se motim?

 

tomazek reče pred 2 minutama:

 

Ja, saj to sem, spodaj potem dopisal. S kupom svojih brezveznarij zraven napizdi nepoducene starše, ki nimajo stika s temi zadevami in želijo samo zadovoljiti svojega froca. Večina takih si misli "o super, še par iger ne bom rabil kupiti in imam mir, če kaj crkne par let". 

par iger...ti dam lahk kr neki kontaktov, ki so načeloma konzolo dobili zastonj?, ne vem jeba je če imaš na razpolago 100 iger, pa ti ni ena ok, še vecja pa je, da se ti ne da ene določene vzet ki je rvedna 30e pa z nekom zamenjat...to je enaka jeba kot sm gor napisal, kuk ste eni zasrani glede konzol, men pa piska k bojng...čudno a ne...a rit si vsak dan mal opereš? brazilci si ne, pa imajo lepš konzole, mal čudna politika...

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 1 minuto:

Jaz moram rečt da playgamov bronze paket mi je bil nice, sem spoznal mefista zarad tega :D 

Enostavno bom reku, pa itak se zavedam, ni vsak neki trgovc, al pa da ima nekka politiko, da se v življenju mal znajde, ne vem, sej to nam je nekak mal prirojeno, kapiram mladina danes tega nima, , ampka kdor se je mal, mal znajdu, je nazaj od 5x 50e, 250e, ali celo 500e, dobil 80% nazaj, pa ne da si se rabu mal znajt, sm pač eni so od 1 do 10 obupal takoj, ...imaš gta? nimam...fak zamera, konc vesleja, v nedlejo pri maši playgame je žid....lol...no...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...