Skoči na vsebino

PGjeve blodnje, zavajanja, prevare, grožnje in trgovci igric igračk


mumbo360

Priporočeni prispevki

Navedek

kva je tle narobe? 

nč playgame, nč, kvečjemu mam predlog, lah ti zrihtam witcher 4ko da jo boš mel prvi v sloveniji, cena 69€ komad, sam moraš upoštevat da bo na dan izzida stala 79 tko da tle bojo mastni profiti

 

ti sam povej kok 100 komadov bi prednaročil, jz ti pa posredujem moj TRR

uredilo bitje Sovica
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 4
Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 1 minuto:

A me ravnokar trgovc z igram sprašuje kaj mi bo ps5? :lol:

 

Jaz ne verjamem, da si neumen, pomoje ful dobro štekaš, kako prodat robo s čim manj komplikacijam in tečnimi klic pravi ciljni skupini. Mogoče nisi tega razmislu u nulo ampak maš intuicijo, samo faking ne prodajaj kle neke high horse morale in trd kruh in težka konkurenca. Uspešnost tvojga biznis modela in poslovnih praks je razlog, da imaš lahko tako konkurenco.

trd kruh.....ja za 700e ali da delaš za 900e, pol si pa v rit nategnjen, sej lahk drugi povejo od kamterih gejming firm, je jeba ja, priznam!

Povezava do prispevka
Sovica reče Pravkar:

nč playgame, nč, kvečjemu mam predlog, lah ti zrihtam witcher 4ko da jo boš mel prvi v sloveniji, cena 69€ komad, sam moraš upoštevat da bo na dan izzida stala 79 tko da tle bojo mastni profiti

 

ti sam povej kok 100 komadov bi prednaročil, jz ti pa posredujem moj TRR

sory za 2 do 5e na igri, jst ne zapravljam časa, če lahk za enako delo dobim 50e do 100e čistega, kdo še igre prodaja? folk niste resni!

Povezava do prispevka
Play reče pred 15 minutami:

ajde kje v EU anadete ceno 3letna, 1x igra za prve 100 strank?? a mi najjde en samo eno firmo, ali v slo, cena za slo 399e konzola letne garancije, 3 letna bo cca 50e, igra bo min 60e, to je 90e min dol na 399e, folk vam jasno ni, vi sm če le lahko pišete laži, ali nabijate svoje neke zgodbe, da nafukam 100 ljudi in en vem kaj, ne vem kje eni res živite, moj TRR račun 10let enak, moj naslov 30let enak, doo? kaj je to, doo je za prave fante vemo zakaj, lastno bajto, in ja nategujem folk, pomoje imam tiča cca to trebnjega dolgega in jih nabijam....kake imate!!

Čaki kolega

 

Nekaj je treba razčistiti

 

Konzola + 3 leta garancije + GTA 6 za 399€ (za prvih 100 kupcev) = bolan deal

 

Ampak kaj ti bolan deal pomaga, če ne bo nikoli izveden? GTA 6 je potencialno oddaljen 3-4 leta, morda bo vmes celo standalone GTA online (a se to šteje), 100 PS5 konzol še v sanjah nismo videli na slovenskem trgu, 3 leta garancije pa tudi vključuje zastonj kreganje, če je bil PS5 v ustreznem predalu :). To gre folku na kurac. Nek fiktivni deal, ki nima veze z realnostjo, oziroma je oddaljen par let.

 

Ponudi konzolo + 3 leta garancije + Demons Souls. Torej nekaj, kar se realno lahko spelje, ker je zadeva že izšla. To je potem pošten deal.

Povezava do prispevka
Play reče pred 1 minuto:

kva je tle narobe? 

Sej to je pri tebi jeba, da sploh ne dojameš, da je kaj narobe.

 

Daj s tem istim nastavkom začni fb marketing akcijo in začni pobirat keš za ps6. Sej veš, če ni datuma še ne pomnei,d a ne pride, ali celo da sploh pride, in tudi če ne pride, tudi če bi nekdo plačal, se enaostavno vrne denar nazaj, tezave??

 


 

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 2 minutama:

Čaki kolega

 

Nekaj je treba razčistiti

 

Konzola + 3 leta garancije + GTA 6 za 399€ (za prvih 100 kupcev) = bolan deal

 

Ampak kaj ti bolan deal pomaga, če ne bo nikoli izveden? GTA 6 je potencialno oddaljen 3-4 leta, morda bo vmes celo standalone GTA online (a se to šteje), 100 PS5 konzol še v sanjah nismo videli na slovenskem trgu, 3 leta garancije pa tudi vključuje zastonj kreganje, če je bil PS5 v ustreznem predalu :). To gre folku na kurac. Nek fiktivni deal, ki nima veze z realnostjo, oziroma je oddaljen par let.

 

Ponudi konzolo + 3 leta garancije + Demons Souls. Torej nekaj, kar se realno lahko spelje, ker je zadeva že izšla. To je potem pošten deal.

tezave??

Povezava do prispevka
Play reče pred 3 minutami:

sory za 2 do 5e na igri, jst ne zapravljam časa, če lahk za enako delo dobim 50e do 100e čistega, kdo še igre prodaja? folk niste resni!

mislm da ne razumeš

witcher 4 je igra generacije

jaz ti jo dobim za 20€ ceneje komad

ok lahko narediva tko, za vsakih nadaljnih 100 ti odbijem še 10€ od cene, tko da če kupiš 700 komadov realno dobiš špil za 9 evrov, maloprodajna cena je pa 80.

dobesedno v miljonih se boš kopal

moraš mi pa plačat do konc tedna k zaloge so omejene (teta dela pr cdproject)

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Play reče pred 1 uro:

Dam pa še eno ronk kost za glodat, vsem tistim ki sm jim resno NAREDIL, take krivice, da še danes ne spijo, ali žrejo tablete zaradi mene, kot sm že 100x, reku komu tukaj sm naredu minilalno krivico, pač karkoli v 22letih dela, mu dam 22let garancije, naj javi, urediva, se odložim, druga večja kust...

 

pa je, jst grem pomoje v roku 6m v tujino, pg ostaja slo cro, bih srb...itd, tuakj bom nucal 2,3 ornk lepe , čile srednje mlade in pač po govoru vrhuske oboževalce iger itd, kaj pomnei, da tisti trije ali več njih k serjete po meni, pa sam vem da kar sem vam grdega anredil je le eno, da ali nism odogovril, prodal, ali kaj minilanega zajebal (še vseen se lahk odložim, za vsako napako), no ta folk prosim, če ima ornk idejo, kaj v slo anrdit od gejminga, kere reči nove, ali v bodoče nove, jih mirne duše zaposlim, oz si celo lahko v bodoče lasti nekdo del trg, (zdej pa druga pesm, če si mal iznajdljiv, pač mal novejši tip človke, poznaš, fb, insa, yt, in vse ostalo, kaj se da kaj se ne da, in akr delam sam, ponavljam če si malo priden, se minilana plača potegne zasluži v parih dneh, tudi 3 ali celo manj, znajo bit tudi kake panike glede dela, vseeno pa če si mal priden deloven, imaš odprte vse roke...naj ne bo post da nudim delo, naj bo psot, da nekdo ki ali dela ali ne, ali se vidi v tem, me enostavno kontaktira na meil info@playgame.si ,  ideje kaj se bo dealo itd javim osebno , le da kak akfic odprejo ali celo to ne, gre za delo ali kadarkoli zjuterj, ob polniči, mene to ne zanima, povdarjam, reč se dela na tem koliko ti delaš, ne po fiksni plači 1k mesečno, dobiček cca 50%-50%, zaradi mene če ne obrne zase 3k, imam jaz od tega skor enako, tku da ni plača postavka, ne ura, le tvoje delo, tvoje znanje itd...tole vse velja tudi za tiste KI oni misljo da jih najbolj sovražim, ker kar nekaj folka je emd njimi poznam po zgodovini pisanja, da zna bit kak talent, glede vsega, ne el pisanja, novosti, še dodatno prodaje, komunikacije, programiranja itd...

 

Ni tole nek zagovor moj, alo model je pa zleht, zdej pa se hoče neki ven porint, niti pod razno, sm dam pa vsem tistim ki so polni idej, pa tudi ok idej, če je želja, me kontaktirajte....pa ja, za sve moje slovnične, itak da se oproščam, pišem, kar točno študiram, men se ne da, vsak post 10x na glavo obrnt, kar mi pade v glavo napišem...

 

 

Mene ful zanima ponudba, daj prosim povej več.

 

Pa tu napiši pls, e-mail mi nekaj ne dela.

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 7 minutami:

Drgač, brat dela pri Hondi, zdej če hočeš lah naredimo navezo in sicer sm razmišljal o paketu multikultivator+witcher 4

zdaj zate, ti lah ponudim res ugoden paket, vs nadaljni profit je tvoj

ne bi zdej o veleprodajni ceni tle javno, tko da pošlji mail pa se zmenmo

 

321.png.4125ab5769ef82d4d47fa416c2eaf59e.png

 

 

mam k20 power, zase sanjski avto za 10k eur...pozdrav mi brata!

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...