Skoči na vsebino

PGjeve blodnje, zavajanja, prevare, grožnje in trgovci igric igračk


mumbo360

Priporočeni prispevki

bigboss82 reče pred 15 minutami:

Lahko si kupis Lady in vohas svez tisk, ce je to fora hehe se hecam itak da je ql


Ma, vonj tiska je res nice. In zdaj sem celo videl, da je tiskal moj dober znanec. Oz. njegova tiskarna!  :) Nadkulsko!!!!

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Jebem se, da bi našel zadevo v svojih KUP (knjige uporabnikom primerne) bibliosystemih, pa je ne najdem

 

A nima ISBN-ja/CIP-a :nicjasno: Naj nekdo počekira na prvo / zadnjo stran 

 

EDIT: Sem našel v systemih, safe. A lahko kdo pove, koliko kosov so natisnili? Mora pisat v kolofonu. Me res zanima, kakšna je naklada 

Povezava do prispevka
  • 3 mesece kasneje...

Prednaročiš izdelek (prevzem v trgovini itak) 

 

Pride dan izida in se naredijo francoze...  

Nikakršnega obvestila, nič skratka.  Ko končno dobiš nekoga na telefon pa ''hja nimamo'' :rolleyes:  Seveda je na njihovi spletni še vedno označeno na zalogi in lahko kupiš <_<

 

klovnzolko

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka
gojc reče Dne, 30. 4. 2021 at 15:42:

Prednaročiš izdelek (prevzem v trgovini itak) 

 

Pride dan izida in se naredijo francoze...  

Nikakršnega obvestila, nič skratka.  Ko končno dobiš nekoga na telefon pa ''hja nimamo'' :rolleyes:  Seveda je na njihovi spletni še vedno označeno na zalogi in lahko kupiš <_<

 

klovnzolko

 

Pa sej maš Goblin 500m proč ki ima zmer igre day1 po isti ceni ko konzolko + "izposojo" ki je super za igre ki jih drugač preigraš in prodaš naprej.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Dve novi trgovini starega znanca

Navedek

Spletna stran namenjena izključno Xbox poznavalcem !

http://xboxseries.si/

Odkup, prodaja, servis, rent, menjave, vseh X izdelkov, prodaja v SLO, EU, CRO, BIH, SRB....in vse ostalo!

Odkup na tvojem domu, brez tvojega stroška pri pošiljanju in še več!

Navedek

S ponosom vam predstavljam našo novo spletno trgovino, izlkjučno le za SONY PS5 oboževalce, poznavalce, web trgovina temelji le na Playstation 5 dodatkih, igrah, konzolah in opreme!

https://ps5.si/
www.PLAYSTATION5.si

Odkup, ¨prodaja, menjave, servis, rent, vseh PS5 konzol in opreme!

 

Povezava do prispevka

Jaz poznam samo enega tipa, ki je imel izkušnjo s PG "popravili" oziroma garancijo. Pa nekdo je nekaj podobnega pisal na forum, ampak se ne spomnim več

 

Najprej je treba 1 teden prigovarjanja, ko te obtožuje, da si imel konzolo v predalu in se je zato pokvarila, ker ni dihala. Pol ko mu poveš, da je bila na odprtem, zagroziš z inšpekcijo in se prebiješ čez njegovo jokanje, da sicer ve, da si scumbag, ki je sam pokvaril konzolo, ampak tokrat naredi izjemo, se lahko začne popravljanje :D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...